لس آنجلس متحد سرپرست Austin Beutner.

Irfan Khan | لس آنجلس تایمز | گتی ایماژ

یک روز پس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با صدور دستورالعمل تشویق مدارس برای بازگشایی, رهبر این کشور را دومین منطقه وجود دارد گفت: هیچ جدول زمانی برای زمانی که لس آنجلس کلاس های درس از آن استقبال دانش آموزان دوباره.

باز تاریخ برای سال تحصیلی جدید شده اند Aug. 18 اما لس آنجلس Unified School District سرپرست Austin Beutner یکی از اولین مدرسه دولتی رهبران منطقه به اعلام آموزش از راه دور را در محل باقی می ماند به سقوط نزدیک شد.

“این فوق العاده دشوار تماس” Beutner گفت: “ان بی سی اخبار شبانه” لنگر Lester هولت در روز جمعه. “از آنجا که ما درک دانش آموزان باید در مدرسه است. زبان آموزان جوان, کسانی که یادگیری خواندن, دانش آموزان, یادگیری زبان انگلیسی دانش آموزان است که ممکن است تلاش شده قبل از … بهترین محل برای آنها برای یادگیری در مدرسه است.”

اما سلامت و ایمنی اولین بار در coronavirus همه گیر است.

“ما می دانیم که وجود دارد یک عمر نتیجه اگر ما نمی توانیم دانش آموزانی که در حال یادگیری به خواندن در مدرسه در حال حاضر به ساخت بنیاد که برای بقیه از آینده خود” Beutner گفت.

نگه داشتن دانش آموزان از کلاس های درس است به خصوص مشکل در الاییواسدی که در آن بیش از 80 درصد از خانواده ها آن را در خدمت گذران زندگی در فقر و سطح درآمد و بیش از نیمی داشته اند یکی از اعضای خانواده و از دست دادن شغل به دلیل همه گیر است.

مدارس اغلب به عنوان مراقبت از کودکان در بسیاری از لس آنجلس جوامع که در آن منطقه مدرسه خدمت کرده است بیش از 50 میلیون take-صفحه اصلی وعده های غذایی پس از کلاس های درس بسته شده در مارس 16, او گفت:.

“ما در حال تلاش برای انجام کاری در آموزش و پرورش است که هرگز انجام شده است” Beutner گفت. “آموزش آنلاین در طول تاریخ بوده است, این استان از یک چند را انتخاب کنید.”

مدارس رئیس گفت: آن را بیش از حد به زودی به در نظر گرفتن بازگشایی اطراف پاییز و زمستان تعطیلات.

“نه” او گفت:. “این خیلی مهم است.”

در حالی که علم می گوید این نادر است برای کودکان به منظور توسعه عوارض جدی از coronavirus آنها هنوز هم می تواند گسترش آن و برخی از کارشناسان می گویند این امر می تواند عاقلانه برای دریافت این ویروس را تحت کنترل قبل از معرفی و میلیون ها نفر از کودکان به هر یک از دیگر دوباره.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان به نقش مدارس در بازی آزاد کردن پدر و مادر به کار و دوباره تجارت درخواست کرده است که بازگشایی مدارس برای سال تحصیلی جدید.

او پیشنهاد کرده است که برخی از مناطق را در برابر بازگشایی به منظور خنثی کردن یک پست-virus بهبود اقتصادی و در نتیجه خود گشتند.

Beutner گفت: او می خواهم چیزی بیش از دیدن این منطقه را بیش از 633,000 دانش آموزان در کلاس. بازگشت آنها شده است از خط خارج توسط قله های جدید در coronavirus موارد جدید از جمله سوابق روزانه مجموعه در لس آنجلس در ماه جولای.

“در مه, ما در حال برنامه ریزی برای بازگشت در مدرسه” او گفت:. “ژوئن, ژوئیه, با آن رفتن در جهت اشتباه تصمیم یک معنا ساخته شده خود را.”

تهمت و تهدید کرده است که به کشش بودجه فدرال از مناطق که نمی بازگشایی شده است.

روز پنج شنبه در لس آنجلس وزارت بهداشت گزارش داد که در آن هفت روز به طور متوسط از تست مثبت برای COVID-19 7.4 درصد است. Beutner گفت: آن را باید به زیر 5 درصد برای در نظر گرفتن بازگشایی مجدد

اگر اعداد “رفتن در مسیر درست ما در حال رفتن به آماده بازگشت به مدارس به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی