Lori Loughlin و Mossimo Giannulli حق ترک جان جوزف Moakley ایالات متحده دادگاه در بوستون در اوت. 27, 2019.

جان Tlumacki | بوستون گلوب | گتی ایماژ

بازیگر Lori Loughlin و طراح مد او شوهر Mossimo Giannulli اعتراف گناه به اتهامات مربوط به آمریکا پذیرش کالج رسوایی, NBC News گزارش شده است.

Loughlin یکی از بالاترین مشخصات افراد متصل به رسوایی که در آن ثروتمند پدر و مادر پرداخت رشوه و جعل فرزندان خود را از سر گرفته به آنها را به مدارس نخبگان. او و Giannulli شد متهم از پرداخت کل 500,000 دلار رشوه به دو دختر خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه استخدام, هر چند نه دختر در واقع شرکت در این ورزش است.

اتهامات آورده بودند توسط اف بی آی و دادستان فدرال تقریبا یک سال پیش. Loughlin اعتراف گناه به یک تعداد از توطئه برای ارتکاب سیم و تقلب در ایمیل و Giannulli اعتراف گناه به یک تعداد از توطئه برای ارتکاب سیم و تقلب در ایمیل و خدمات صادقانه سیم و تقلب در ایمیل, با توجه به دادستان. دادگاه در حال حاضر مجموعه تاریخ مارس 22 برای Loughlin برای ورود او جرم خود را پذیرفت.

Loughlin توافق با باراک اوباما به محکوم به 2 سال زندان به جرم خود را پذیرفت. او نیز موافقت کرد به $150,000 خوب و 24 ماه از نظارت آزاد خواهد شد که شامل 100 ساعت خدمات اجتماعی. یک قاضی هنوز هم می تواند تغییر شرایط از صدور حکم.

Gianulli خدمت خواهد کرد 5 ماه, با توجه به گزارش های متعدد و چهره 250.000 دلار جریمه و دو سال تحت نظارت آزاد و 250 ساعت خدمات اجتماعی.

بازیگر شناخته شده است برای او دوستدار خانواده نقش در نمایش “خانه کامل” و اخیر خود را راه اندازی مجدد “فولر خانه.” Loughlin نیز تا به حال چند نقش بازیگران در Hallmark Channel که قطع روابط با این بازیگر زن پس از دستگیری او.

دیگر چهره های عمده نیرنگ در این دانشکده پذیرش رسوایی شامل سابق Pimco مدیر عامل شرکت داگلاس هاج محکوم شده بود به 9 ماه زندان و “زنان خانه دار ناامید” بازیگر Felicity Huffman که در خدمت دو هفته در زندان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی