بازیگر Lori Loughlin و Mossimo Giannulli پوشیدن کراوات سبز در سمت چپ ترک جان جوزف Moakley ایالات متحده دادگاه در بوستون در آوریل 3, 2019.

پت گلخانه ای | بوستون گلوب | گتی ایماژ

بازیگر Lori Loughlin و طراح مد او شوهر Mossimo Giannulli هر دو مجرم جمعه به اتهامات ناشی از آمریکا پذیرش کالج رسوایی. خود را در دادگاه فدرال شنیدن برگزار شد از طریق زوم به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

اف بی آی و دادستان فدرال اتهامات علیه Loughlin و Giannulli نزدیک به یک سال پیش و درخواست موافقت شد پنجشنبه منتشر شد.

زن و شوهر قبلا رد درگیر بودن در پذیرش کالج رسوایی که در آن ثروتمند پدر و مادر برخورد رشوه های بزرگ در سفارش به فرزندان خود پذیرفته به مدارس معتبر با جعل رزومه و نمرات آزمون. آنها متهم به پرداخت کل 500,000 دلار رشوه به دو دختر خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه استخدام, هر چند نه دختر در واقع شرکت در این ورزش است.

Loughlin, است که شناخته شده برای نقش خود را در خانواده نشان می دهد مانند “خانه کامل” و خود را راه اندازی مجدد “فولر خانه” التماس کرد گناه را به یک تعداد از توطئه برای ارتکاب سیم و تقلب در ایمیل. او توافق با باراک اوباما به محکوم به دو ماه در زندان $150,000 خوب و 24 ماه از نظارت آزاد خواهد شد که شامل 100 ساعت خدمات اجتماعی.

Giannulli را گناه شامل مجازات های سنگین تری. او التماس کرد گناه را به یک تعداد از توطئه برای ارتکاب سیم و تقلب در ایمیل و خدمات صادقانه سیم و تقلب در ایمیل و توافق برای خدمت به پنج ماه 250.000 دلار جریمه و دو سال تحت نظارت آزاد و 250 ساعت خدمات اجتماعی.

اما ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل Gorton هنوز هم می تواند خود را تغییر احکام. هر دو Loughlin و Giannulli درخواست موافقت نامه شامل مقررات ویژه ای است که اجازه می دهد آنها را به استدلال می کنند در صدور حکم بود که دادستانی سوء طی مراحل قانونی و دریافت آنها بی اثر وکیل از خود دفاع تیم. در اوایل این ماه Gorton حاضر به دفاع از درخواست برای رد اتهامات در مورد.

این زن و شوهر است که برای برنامه ریزی جداگانه ای صدور حکم جلسات در Aug. 21.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی