بلندی اخراج ممکن است به زودی باعث از 28 میلیون بی خانمان در آمریکا و متخصص می گوید

به تازگی بنا حصار بلوک مقابل خانه خالی که بچه 4 مسکن فعالان اشغال شده در طول یک ماه-تظاهرات به پایان رسید که در یک دادگاه دستور اخراج در اوکلند کالیفرنیا.

فیلیپ PACHECO

امیلی Benfer شروع زندگی حرفه ای خود را به نمایندگی از خانواده های بی خانمان در واشنگتن ،

اولین مورد مربوط به یک خانواده است که تا به حال خارج شده اند پس از شکایت به صاحبخانه خود در مورد سوراخ در سقف خود را. یک بار او به ملاقات با خانواده یکی از کودکان 4 ساله دختر بچه از او پرسیدم: “آیا شما واقعا به ما کمک کند ؟ Benfer تلاش با چگونه برای پاسخ به.

“من می خواهم به ملاقات آنها خیلی دیر است,” او گفت:. “من نمی تواند متوقف اخراج. آنها در حال حاضر شده است از خواب در مترو و در خانه های مردم دیگر. و شما می توانید ببینید که اثرات مصرف آن را بر روی آنها است.”

امروز Benfer یک متخصص برجسته در اخراج. او صندلی از کانون وکلای آمریکا وظیفه نیروی کمیته اخراج و خالق COVID-19 سیاست مسکن کارت امتیازی با اخراج آزمایشگاه در دانشگاه پرینستون. در طول بهداشت عمومی بحران Benfer شده است بررسی چگونه متحده در برخورد با اخراج و به اشتراک گذاری آنچه که او می یابد در یک پایگاه داده.

CNBC صحبت با Benfer در مورد آینده اخراج بحران و چطور می توان آن را به نوبه خود در اطراف. مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

CNBC: چگونه اخراج بحران در آورده با این بیماری همه گیر در مقایسه با سال 2008 بحران مسکن?

EB: ما هرگز تا این حد از اخراج در یک مقدار کوتاه از زمان در تاریخ ما است. ما می توانیم انتظار این را به طور چشمگیری افزایش دهد در هفته های آینده و ماه, به خصوص به عنوان پشتیبانی محدود و مداخله اقدامات که در محل شروع و به اتمام می رسد. حدود 10 میلیون نفر در طی یک دوره از سال بودند از خانه های خود آواره پس از سلب حق اقامه دعوی بحران در سال 2008. ما به دنبال 20 میلیون به 28 میلیون نفر در این لحظه بین در حال حاضر و سپتامبر رو اخراج.

امیلی Benfer

منبع: امیلی Benfer

CNBC: شما مطالعه تقاطع مسکن و بهداشت و درمان. چه خواهد شد همه این اخراج معنی برای سلامت مردم در طول همه گیر?

EB: اخراج تاثیراتی منفی در مسیر زندگی یک فرد و آن را می توانید انجام دهید که در راه دائم. مطالعات نشان داده اند که اخراج علل افزایش مرگ و میر و علل ديسترس تنفسی که در Covid-19 همه گیر می توانید با قرار دادن مردم در حتی بیشتر خطر است. نتایج آن را در افسردگی و خودکشی و دیگر فقیر سلامت است. و اولیه پاسخ به Covid-19 شده است به پناهگاه در محل. اگر وجود دارد افزایش بی خانمانی [یک اقتصاددان برآورد بی خانمانی می تواند به افزایش بیش از 40% در این ماه] است که می تواند گسترش ویروس.

CNBC: شما بوده ام به پیگیری از آنچه متحده در حال انجام برای محافظت از مستاجران بیشتر از طریق اخراج moratoriums. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد تلاش افتاده اند ،

EB: برخی از moratoriums محدود به بخش های مختلف از جمعیت و در مدت. آنها همچنین همراه با کمک های مالی به اطمینان حاصل شود که مستاجرها نمی تعلق این حمایت کردن بدهی و تثبیت شده به اندازه کافی برای اقامت در واحد خود را. موضوع دیگری است که در برخی از کشورهای صاحبخانه اجازه داده شد برای رفتن به جلو با یک جلسه در اخراج و حتی دریافت یک سفارش از اخراج و آن را تنها forestalled در اجرای مرحله. که بدان معنی است که وجود دارد تعدادی از اخراج که فقط در حال انتظار برای کلانترها به اجرا است. لحظه moratoriums برداشته همه کسانی که خانواده ها خواهد بود بلافاصله قرار داده است. و در حال حاضر 29 متحده فاقد هر گونه سطح دولت توقف در برابر اخراج.

CNBC: به دلیل همه گیر بسیاری از این اخراج ها اتفاق می افتند بیش از ویدئو و یا تلفن به جای در دادگاه. چه مسائل است که می آیند تا اینجا ؟

EB: حتی قبل از همه گیر بود که این سیستم بسیار چالش برانگیز برای مستاجران به حرکت و به منظور بالا بردن حقوق خود — 90 ٪ از مستاجرین در سراسر کشور در حال unrepresented. هنگامی که شما در نظر بگیرید که مردم در حال حاضر انتخاب بین اجاره بها و مواد غذایی برای خانواده خود را, آنها همچنین بعید است که قادر به پرداخت برای چند دقیقه بر روی تلفن خود را و یا Wi-Fi برای ورود به یک کنترل از راه دور شنیدن. بنابراین ظاهر خود را ممکن است بسیار چالش برانگیز است. و اگر آنها موفق به نظر می رسد اگر آنها نبودند قادر به شماره گیری و یا اگر آنها راست لینک زوم است که به عنوان یک شکست به نظر می رسد که در نتیجه قضاوت پیش فرض برای صاحب ملک.

CNBC: آنچه می تواند انجام شود به این اخراج بحران کمتر مخرب است ؟

EB: به عنوان یک اندازه گیری فوری ما نیاز به یک در سراسر کشور یکنواخت مهلت قانونی برای اخراج و آن را به همراه کمک های مالی به اطمینان حاصل شود که مستاجر می تواند باقی بماند قرار دارد و بدون تغییر بار بدهی بر روی صاحب ملک. صاحبان هستند که به احتمال زیاد به تحت تاثیر اخراج بحران در حال حاضر کسانی هستند که دارای خواص کوچک و اصلا کوسن های مالی به پایان می رسد دیدار در طی یک دوره از ماه هنگامی که آنها دریافت نشده است که اجاره. هنگامی که در محل ما واقعا نیاز به شروع به پرداختن به علل ریشه ای از اخراج بحران و کمبود مسکن مقرون به صرفه.

بیشتر از امور مالی شخصی:
کمتر آمریکایی ممکن است یک دوم محرک چک کنید
درآمد خود را در زمان ضربه. در حال حاضر چه ؟
خانواده ها نیاز به کسانی که بازپرداخت مالیات برای پوشش اجاره

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر