ETF سرمایه گذاران به دنبال پرچین شرط خود را.

تقاضا رو به افزایش بوده است برای بلند و کوتاه صندوق ارز داد و ستد در هفته های اخیر به عنوان خریداران رشد بیشتر نگران ضعیف شرایط اقتصادی به trickling پایین به سهام.

درآمد نجومی ممکن است شتاب عجله برای کسانی که در بودجه است که اهرم کوتاه-فروش — وام گرفتن سهام از سهام به منظور شرط در برابر آن به صورت سود به سرمایه گذاران می دهد قرار گرفتن در معرض آنها ممکن است به طور سنتی در یک ساختار نمونه کارها.

نوح Hamman, موسس و مدیر عامل شرکت AdvisorShares, ریاست بیش از دو صندوق مانند که هر دو به طور جدی به مدیریت: این AdvisorShares رنجر سهام خرس ETF (HDGE) و AdvisorShares Dorsey Wright کوتاه ETF (DWSH).

HDGE تا 3.5% در سال به تاریخ است “توانایی خود را به سرمایه گذاری در یک نمونه کوتاه-مدیر فروش با شفافیت به عنوان شما می توانید ببینید ما پوزیشن در سایت” Hamman روز دوشنبه گفت: در CNBC “ETF لبه” و اضافه کرد که آن را دیده است “بسیاری از تقاضا است.”

“این یک سرمایه گذاری منحصر به فرد به سبک که در آن اساسا محور یک بیت از یک قانونی حسابداری رویکرد, اما آنها به دنبال فرصت کوتاه که در آن شرکت ها می تواند مبارزه خود را ملاقات درآمدها و سود ارشاد” گفت: Hamman. “پس گفت: نه آنها بد اما فقط گفت: این شرکت ممکن است مبارزه هدف قرار دادن شماره های خود را و در نتیجه آن را تبدیل به یک فرصت خوب برای کسب سود از یک چشم انداز است.”

HDGE پنج منابع اعتباری پذیرش Corp. چین, تکنولوژی, HSBC Holdings, AT&T و Hilton Grand Vacations.

نمونه منابع اغلب سهام “شرکت هایی که داشته اند افزایش درآمد اما آنها شاید به دست آورد آن را از طریق buybacks,” Hamman گفت. “کمتر برجسته سهام همان سطح از درآمد. آن ممکن است شبیه به آن را افزایش در هر سهم خود را بر اساس و شاید کسانی که سهام منتقل شده اند تا در بازار است که به دلیل. اما هنگامی که این نوع از چیزهایی که متوقف و یا آنها را تبدیل به سخت تر انجام دهید که شرکت شما می خواهید به نگاهی به سعی کنید برای پیدا کردن فرصت مناسب برای کوتاه است.”

دیگر HDGE منابع تمایل به شرکت های برگزاری نمایشگاه بیشتر اساسا رانده ضعف از جمله کسانی که در حال حاضر با تلاش و پیش بینی درآمد بیشتر کاهش می یابد مدیر عامل شرکت گفت.

استراتژی است که “احتمالا بیشتر هنر … از علم, اما ما به دنبال در این شماره به آن تعیین,” Hamman گفت.

بر خلاف دیگر ETFs که بسیاری از توازن دارایی های خود را روزانه و یا فصلنامه HDGE نیز منحصر به فرد است که در آن “هیچ مجموعه ای ایجاد توازن قاب زمان” یا توزین سیستم Hamman گفت: خواستار آن “اعتقاد وزن.”

HDGE مدیران در حال ساخت “ثابت تنظیمات” او گفت:. “در صندوق شما رو به طور مداوم خود را مدیریت قرار گرفتن در معرض به خصوص در بیشتر فرار روز مطمئن شوید که دارایی های این صندوق در حال تطبیق با چقدر کوتاه قرار گرفتن در معرض ما داشته باشد.”

AdvisorShares’ دیگر جایگزین صندوق DWSH است که کمتر در مورد محکومیت و بیشتر در مورد شتاب Hamman گفت.

که صندوق که بیش از 6% در سال به, تاریخ, کوتاه, سهام بزرگ کلاه شرکت های برگزاری نمایشگاه کم قدرت نسبی — به عبارت دیگر عقب مانده و بازار است.

DWSH استراتژی است “بسیار unemotional بسیار منظم بسیار کمی در طبیعت” Hamman گفت. آن پنج holdings هستند Nu Skin Enterprises, Marathon Oil Corp هسته آزمایشگاه پترسون-عفونت ادراري انرژی و Cimarex انرژی است.

“شما دیدن نمونه کارها به نوبه خود بیش از احتمالا کمی بیشتر در این نمونه کارها در حالی که در HDGE آنها در حال ساخت است که اساسی تصمیم” Hamman گفت. “اما آن را بخشی از رویکرد ما واقعا تنوع که در آن شما در حال گرفتن خود را آلفا قرار گرفتن در معرض.”

و در حالی که Hamman شد و گفت که رویکرد اساسی این است که همیشه رفتن به محل کار و نه گفتن ویژگی های رویکرد است که همیشه رفتن به محل کار” وجود دارد قطعا بار در سال 2020 زمانی که HDGE و DWSH بهتر بازار گسترده تر ،

“استفاده می شود ترکیب شده در یک نمونه کارها [آنها] احتمالا راه دقیق تر به پرچین برخی از پوزیشن,” او گفت:.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی