مواد غذایی تحویل پیک برای Grubhub, Inc. می پوشد یک ماسک محافظ در نیویورک, ایالات متحده در روز دوشنبه 6 آوریل سال 2020 است.

Jeenah ماه | بلومبرگ | گتی ایماژ

با بقای بسیاری از رستوران های مستقل حلق آویز در تعادل قانونگذاران پله در حد چقدر شخص ثالث تحویل شرکت هایی مانند DoorDash و Grubhub شارژ می توانید رستوران ها برای سفارشات برای مدت زمان از coronavirus بیماری همه گیر.

از شورای شهر نیویورک در روز چهارشنبه رای به محدود کردن مواد غذایی تحویل پرداخت هزینه های رستوران به تحویل دهندگان مانند Grubhub بدون درز به 15 درصد یا کمتر از سفارش. این شورا همچنین رای به تصویب کلاه از 5 درصد برای عدم تحویل خدمات. شهردار بیل د Blasio هنوز به امضای این لایحه به قانون اما او قبلا ابراز پشتیبانی می کند.

نیوجرسی, شهرستان, سیاتل و سان فرانسیسکو اجرا شبیه کلاه در هزینه های تحویل از طریق اورژانس سفارشات در ماه گذشته.

بدون محدودیت در تحویل, هزینه ها, رستوران ها معمولا بین 15 تا 30 درصد در دستور قرار داده شده و با ارائه دهندگان خدمات تحویل. حتی قبل از همه گیر مجبور ناهارخوری, اتاق, نزدیک به رستوران و خرید و فروش به نازل شدن رستوران لابی کرده بودند برای نظارت بر هزینه های برش به خود را در حال حاضر تیغ نازک حاشیه سود. بحران مجبور بسیاری از holdouts برای پیوستن به این سیستم عامل امیدوار نگه داشتن کسب و کار خود را شناور.

“ما به نوعی دیده می شود شتاب از قضیه ناهار خوری از حدود 10 سال در حدود 10 هفته گفت:” اندرو نولان یک اصل در مشاوره در KMPG. “این روند که راه و قضیه قطعا یک بخش در حال رشد از بازار اما در چند هفته گذشته ما قطعا شاهد شتاب از آن است.”

بارگذاری می خورد و DoorDash چشم پوشی برخی از هزینه های کمیسیون به صورت نهفته رستوران های مستقل در حالی که Grubhub پرداخت معوق برای مقدماتی رستوران.

تحویل شرکت ها می گویند که محدودیت در هزینه های کمیسیون فقط می گذرد در طول این هزینه تحویل به مصرف کنندگان منجر به کاهش سفارشات رستوران ها از آن قرار بود برای کمک به.

“ما در حال حاضر دیده می شود اثرات منفی از این در سان فرانسیسکو” Grubhub مدیر عامل مت Mahoney به گفته تحلیلگران بر درآمد این شرکت تماس بگیرید. “داده های اولیه ما نشان می دهد که به طور متوسط ما مستقل رستوران در حال دیدن بیش از 10% سفارشات کمتر از هزینه کلاه.”

او اضافه کرد که بسیاری از مشتریان منتقل شده به سفارش از رستوران های زنجیره ای بودند که تحت تاثیر این شهرستان اضطراری سفارش. Grubhub در بیانیه ای گفت که هزینه کلاه “نمی خواهد مقاومت در برابر یک چالش قانونی.”

یک سخنگوی DoorDash در بیانیه ای گفت که یک کلاه به رستوران هزینه های کمیسیون صدمه خواهد درآمد خود را برای تحویل رانندگان و می تواند به کاهش رستوران فروش.

“تنظیم این کمیسیون است که صندوق بازار ما — به خصوص در طول این بی سابقه تایمز می خواهند به زور ما را به اساسا تغییر راه ما انجام کسب و کار مجموعه ای گسترده سابقه در یک بازار بسیار رقابتی و در نهایت می تواند صدمه دیده است کسانی که ما در حال تلاش برای کمک بیشتر: مشتریان کسب و کارهای کوچک و تحویل مردم” سخنگوی بارگذاری می خورد در بیانیه ای گفت.

هزینه کلاه موقتی هستند اما پتانسیل ادغام بین Uber و Grubhub می تواند به این معنی است که دائم قانونی یافت. این دو شرکت تا به حال بحث در مورد یک معامله به گفته افراد آشنا با این موضوع اما CNBC دیوید فابر گزارش روز شنبه که آنها در تقابل بیش از یک قیمت. نه شرکت تایید کرد که Uber ساخته شده است یک پیشنهاد برای به دست آوردن Grubhub.

“اعتقاد ما آن است که بعید است که این هزینه ها کلاه حذف هر زمان به زودی و به خصوص اگر هر دو شرکت ادغام” BTIG تحلیلگر پیتر صالح نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان سه شنبه.

برخی از مصرف کنندگان در حال تبدیل شدن به زرنگ و دانا به کمیسیون سنگین هزینه به عنوان رستوران بخواهید که آنها سفارش بایگانی اطلاعات با یک تماس تلفنی به جای قرار دادن سفارش با تحویل نرم افزار.

جوزپه Badalamenti, صاحب, شیکاگو, پیتزا, رئیس, نوشته شده خود را Grubhub رسید در Facebook, نشان می دهد که او تنها $376.54 در $1,042.63 در سفارشات پس از این شرکت هزینه. پست متصلب بیش از یک هزار و نظرات به اشتراک گذاشته شده توسط هزاران نفر از کاربران.

“Grubhub هزینه برای خدمات مدل — معنی صاحبان رستوران را انتخاب کنید خدمات آنها می خواهند و تنها به پرداخت یک کمیسیون که ما کمک به تولید فروش” Grubhub در بیانیه ای گفت. “ما خوشحال به کار با هر یک از همکاران ما در پیدا کردن یک برنامه است که کمک می کند تا آنها را به مدیریت هزینه ها در حالی که در ادامه به رشد کسب و کار خود را.”

و قوانین جدید در شیکاگو به احتمال زیاد افزایش آگاهی مصرف کنندگان. شروع 22 مه شخص ثالث ارائه دهندگان خدمات تحویل خواهد شد که به مشتریان جزء به جزء تفکیک از همه اتهامات از جمله کمیسیون پرداخت هزینه رستوران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی