زنده به روز رسانی: آمریکا و بحران عمیق تر به عنوان تظاهرات فوران بیش از خشونت پلیس در میان همه گیر و رکورد بیکاری

Los Angeles Police Department فرمانده Cory Palka می ایستد در میان چندین نابود اتومبیل پلیس به عنوان یکی منفجر می شود در حالی که آتش در طول یک اعتراض به مرگ جورج فلوید, روز شنبه, مه 30 سال 2020 در لس آنجلس.

Mark J. Terrill | AP

صدها نفر از مردم دستگیر شدند بیش از آخر هفته به عنوان معترضان و پلیس در شهرهای سراسر آمریکا پس از کشته شدن جورج فلوید گزارشی در دست مینیاپولیس پلیس را برانگیخت و بیش از 100 تظاهرات و تجمعات و vigils با توجه به NBC News.

شهرداران از شهرستانها عمده از لس آنجلس به فیلادلفیا به آتلانتا اعمال حکومت و حداقل 12 متحده و همچنین واشنگتن فعال سرباز گارد ملی در تلاش برای حفظ صلح یک شبه اما تظاهرات در چندین شهر فرود به خشونت دوباره به عنوان تنش آب پز را بیش از.

درک چوین افسر فیلم برداری زانو در Floyd گردن دستگیر شد و به اتهام قتل عمد و غيرعمد.

این ناآرامی های اجتماعی بیش از خشونت پلیس می آید در میان مداوم coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی و منجر به بدترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ.

جامعه سیاه و سفید شده است و آمار به طور نامتناسبی سخت Covid-19. نزدیک به 23 درصد از تمام مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در حال آفریقایی حتی اگر سیاه مردم را تا حدود 13 درصد از جمعیت ایالات متحده با توجه به CDC.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در تظاهرات آوردن ایالات متحده این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

افسران پلیس زانو زدن در تظاهرات در برخی از شهرستانها

افسران پلیس زانو زدن در طول یک تظاهرات در شیروانی مرجان, فلوریدا, on May 30, 2020 در پاسخ به مرگ های اخیر جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که دستگیر شدن و دوخته شده به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

اوا ماری Uzcategui | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

5:35 p. m. و — برخی از افسران پلیس به معترضان در نظر گرفتن یک زانو یا سایر اقدامات برای نشان دادن همبستگی با تظاهرات علیه خشونت پلیس.

ماموران در شیروانی مرجان, فلوریدا, و, Santa Cruz, California, در میان کسانی که زانو زد.

Jason Kander یک دموکرات که قبلا زد برای سنا صندلی در میسوری توییتی یک عکس از دو افسر در شهر کانزاس برگزاری یک نشانه است که به عنوان خوانده شده “پایان خشونت پلیس.”

پلیس آتش گاز اشک آور و اسپری فلفل در دنور ماشین قوچ به افسران — 80 دستگیر

افسران پلیس از اسپری فلفل یک زن در کنار Colorado State Capitol به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید همچنان برای سومین شب در مه 30 سال 2020 در دنور, کلرادو.

مایکل Ciaglo

5:16 p. m. و — پنج افسر پلیس و یک غیر نظامی مجروح شدند در دنور, کلرادو در جریان تظاهرات شنبه شب.

مقامات تایید کرد که بیش از 80 نفر دستگیر شدند. مقامات همچنین گزارش داد که یک راننده منفجر کردن یک خودرو به سه افسران و اطرافیان همه آنها رفت و به بیمارستان برای درمان جراحات. دنور اجرا کرده است 8 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد.

مردم واکنش نشان می دهند به عنوان افسران پلیس تخلیه گاز اشک آور در کنار Colorado State Capitol به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید همچنان برای سومین شب در مه 30 سال 2020 در دنور, کلرادو.

مایکل Ciaglo

ویرجینیا اعلام وضعیت اضطراری و گسترش ریچموند مقررات منع رفت و آمد از طریق پنج شنبه

مردم در طول یک نژادی عدالت اعتراض در شارلوتزویل در 30 مه سال 2020 است. – تظاهرات برگزار شد در سراسر آمریکا پس از جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مه 25.

RYAN M. KELLY

5:08 p. m. و — رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم با اعلام وضعیت اضطراری و اعطا درخواست از شهردار ریچموند به تمدید حکومت نظامی در این شهر از طریق پنج شنبه.

اعلامیه اجازه می دهد تا مشترک المنافع به بسیج منابع برای کمک به مقامات محلی از جمله گارد ملی. حکومت نظامی در ریچموند می رود به اثر بین 8 p. m. ET و 6 a. m. ET. مردم باید در خانه باقی می ماند و تنها می تواند بیرون رفتن برای خدمات اضطراری و یا برای سفر به محل کار و یا مکان های عبادت.

صدها نفر بازداشت و در لس آنجلس پنج افسران مجروح

یک تظاهرکننده لگد آسیب دیده وسیله نقلیه پلیس در لس آنجلس در روز 30 مه سال 2020 پس از اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که در حالی که بازداشت شده و دوخته شده به زمین با زانو یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

آریانا Drehsler | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

3:47 p. m. و — نزدیک به 400 نفر دستگیر شده بودند روز شنبه در جریان تظاهرات در لس آنجلس به گزارش پلیس لس آنجلس.

این اتهامات شامل سرقت و غارت خرابکاری و آتش سوزی و نقض مقررات. مقامات گفت که پنج افسر مجروح شدند و دو نفر در بیمارستان بستری شدند.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت که برخی از coronavirus آزمون ممکن است سایت باز نمی شود در روز دوشنبه به دلیل ناآرامی ها هر چند بزرگترین مرکز تست در ورزشگاه طفره زن باز باقی خواهد ماند.

شهر تحت حکومت نظامی شروع یکشنبه در 8 pm PST پس از آن که معترضان می تواند بازداشت برای شکستن حکومت نظامی.

مردان را در اعتراض به مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در لس آنجلس, کالیفرنیا, ایالات متحده, مه 30 سال 2020 است.

Patrick T. Fallon | ایسنا

بسیاری از فروشگاه های اپل در یکشنبه بسته به علت تظاهرات

3:37 p. m. و — اپل اعلام کرد که آن را نمی خواهد باز بسیاری از فروشگاه های خود را در روز یکشنبه به دلیل تظاهرات علیه خشونت پلیس.

“با سلامت و ایمنی از تیم ما در ذهن ما تصمیم به نگه داشتن تعدادی از فروشگاه های ما در آمریکا بسته شده در روز یکشنبه” این شرکت در بیانیه ای گفت.

اپل 271 فروشگاه ها در ایالات متحده و در حدود نیمی از کسانی که در حال حاضر بسته شده به دلیل بیماری همه گیر. این شرکت با تکنولوژی بازگشایی حدود 100 فروشگاه در هفته گذشته.

10 دستگیر و در سن فرانسیسکو به عنوان شهردار نژاد اعلام حکومت نظامی سراسر شهر بود

اعتراض در روز قبل از آن در سان فرانسیسکو تفویض به رومینگ گروه از غارتگران همراه کشش بازار و خیابان و در میدان اتحاد منطقه پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در 30 مه سال 2020 در کالیفرنیا, ایالات متحده است.

Anadolu Agency

2:41 p. m. و — پلیس بازداشت 10 نفر در سان فرانسیسکو در شب شنبه برای غارت به عنوان تظاهرکنندگان اعتراض در سراسر شهرستان با توجه به سن فرانسیسکو رئیس پلیس بیل اسکات.

اسکات گفت: کسب و کارهای مختلف آسیب دیده بودند و در آتش سوزی “عمدی مجموعه” در سراسر شهرستان. “این یک چالش برانگیز شب” اسکات گفت. “ما نمی باید کسی کشته خوشبختانه.”

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام کرد اواخر روز شنبه که شهر را تحت یک حکومت نظامی شروع یکشنبه شب به عنوان یک نتیجه از تظاهرات. حکومت نظامی گذشته از 8 p. m. به 5 صبح

اعتراض در روز قبل از آن در سان فرانسیسکو تفویض به رومینگ گروه از غارتگران همراه کشش بازار و خیابان و در میدان اتحاد منطقه پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در 30 مه سال 2020 در کالیفرنیا, ایالات متحده است.

Anadolu Agency

سرویس مخفی عوامل فرستاده شده به بیمارستان پس از تظاهرات DC

تظاهرکنندگان مقابله با سرویس مخفی پلیس و پارک افسران پلیس در خارج از کاخ سفید در 30 مه سال 2020 در واشنگتن دیسی در اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که پس از فوت یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

اریک Baradat | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

2 p. m. و — یازده سرویس مخفی کارکنان به بیمارستان رفت برای غیر تهدید کننده زندگی آسیب های پایدار در طول تظاهرات در واشنگتن در روز شنبه آژانس گفت.

سرویس مخفی گفت: در یک صدای جیر جیر که افسران آن ساخته شده یکی از بازداشت در تظاهرات و هیچ معترضان عبور کاخ سفید حصار.

پیتر Newsham رئیس DC شهری اداره پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه که MPD ساخته شده بود 17, دستگیری اکثریت آنها از سی یا شهرهای اطراف.

Newsham گفت که او انتظار دارد این بخش را بیشتر از دستگیری به پلیس مشاهده فیلم از دوربین های امنیتی در کسب و کار.

Newsham گفت که در جریان اعتراض سه خودرو بودند آتش در نزدیکی پارک لافایت است که به طور مستقیم در شمال کاخ سفید است. یازده MPD افسران مجروح در جریان تظاهرات از جمله یکی که نیاز به عمل جراحی برای پا شکسته. رئیس گفت که ماموران با استفاده از اسپری فلفل علیه برخی از تظاهرکنندگان.

پلیس با معترضان در مقابل کاخ سفید در 30 مه سال 2020 در واشنگتن دیسی در اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که پس از فوت یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

اندرو Caballero-رینولدز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

240 بازداشت 6 تیراندازی و یک مرگ در شیکاگو

درگیری معترضان با پلیس در شیکاگو در مه 30 سال 2020 در اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که در حالی که بازداشت شده و دوخته شده به زمین با زانو یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

جیم Vondruska | NurPhoto | گتی ایماژ

1:19 p. m. و — پلیس دستگیر 240 نفر در شیکاگو در شب شنبه در ارتباط با تظاهرات و چپاول به گفته پلیس شیکاگو سرپرست David Brown.

مقامات گفتند که 6 تیراندازی و یک مرگ. بیش از 20 افسر پلیس مجروح شدند در مجادلات با تظاهر کنندگان.

فرماندار JB پریتزکر در روز یکشنبه فعال 375 ایلینوی از اعضای گارد ملی برای کمک به پلیس. بدون حمل و نقل عمومی از جمله قطار و اتوبوس مجاز است و از این کشور سومین شهر که زیر 9 بعد از ظهر حکومت نظامی به تظاهرات پیش بینی شده در روز یکشنبه.

همه پلیس روز لغو شده اند و ماموران پلیس در 12 ساعت شیفت.

درگیری معترضان با پلیس در شیکاگو در مه 30 سال 2020 در اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که در حالی که بازداشت شده و دوخته شده به زمین با زانو یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

جیم Vondruska | NurPhoto | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده را خیال Antifa یک گروه تروریستی

1 p. m. و — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر در روز یکشنبه که ایالات متحده را تعیین Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی سرزنش “Antifa-led آنارشیست” برای خشونت و تخریب در مینیاپولیس بدون ارائه هیچ مدرکی ،

این اولین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن شده اعلام Antifa یک آزادانه سازماندهی جنبش از جناح چپ فعالان که نام کوتاه برای “ضد فاشیست” یک گروه تروریستی است. رئیس جمهور گفت: در یک صدای جیر جیر در ماه اوت گذشته که “عمده توجه است که با توجه” به اعلام Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه می آید به عنوان مقامات سیاسی در شهرهای مختلف را سرزنش خارج گروه برای افزایش تظاهرات. مینیاپولیس شهردار یعقوب فری توییتی در روز شنبه که “ما در حال حاضر مقابله با سفید supremacists اعضای جرم و جنایت سازمان یافته از دولت محرکین و احتمالا حتی خارجی, بازیگران, برای از بین بردن و بی ثبات کردن شهر ما و منطقه ما است.”

مینه سوتا مقامات از جمله فری همچنین گفت که اکثر معترضین از دولت است. یک تجزیه و تحلیل توسط NBC وابسته KARE 11 اما نشان داد که دستگیری پرونده پشتیبانی نمی کند که ادعای.

NYPD دستگیری حدود 350 نفر 30 پلیس مجروح

افسران دنبال اعتراض آنها به عنوان مارس در اطراف مرکز شهر دلیل مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در روز شنبه 30 مه سال 2020 در شهر نیویورک.

Jabin Botsford | واشنگتن پست | گتی ایماژ

11:50 p. m. و — اداره پلیس نیویورک گفت: آنها دستگیر و نزدیک به 350 نفر از شنبه شب پس از تظاهرات در هارلم بروکلین و استاتن آیلند. NYPD کمیسر درموت شیا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه که بیش از 30 افسران دچار جراحات جزئی به عنوان یک نتیجه از درگیری با تظاهر کنندگان.

شیا گفت: یک گروه از معترضان در هارلم تبدیل مسالمت آمیز تظاهرات خشونت آمیز آن را “ربودن” یک اعتراض که در غیر این صورت رفت و “اکثریت هست.” معترضان باعث آسیب به بخش خصوصی و اموال عمومی در بروکلین و بخش هایی از جنوب منهتن در نزدیکی میدان اتحاد شیا گفت.

روز شنبه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: او می خواهم به راه اندازی یک بررسی مستقل از جمعه شب اعتراضات در بروکلین. د Blasio اذعان یکشنبه که وجود دارد “اشتباهات” را به عنوان به خوبی به عنوان “چیزهایی که انجام می شود حق” توسط پلیس در طول تظاهرات.

“وجود خواهد داشت انتقادات وجود خواهد داشت و چیزهایی که نیاز به بررسی وجود دارد و نیاز به چیز بهبود یافته و انتظار داریم که به انجام بهتر از امروز ما دیروز, اما من می خواهم به ستایش خویشتن داری است که ما دیدم کلی از NYPD,” او گفت:.

یک افسر پلیس NYPD برداشته شده است پس از مجروح شدن به عنوان آنها در برخورد با معترضان طی یک راهپیمایی در برابر مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در بروکلین شهر نیویورک شهرستان, ایالات متحده, مه 30 سال 2020 است.

ادواردو Munoz | ایسنا

تفنگ دست گرفت افسر پلیس طول می کشد آتش و دستگیری دهها تن در شهرهای دوقلو

یک معترض اجرا می شود گذشته سوزاندن خودروها و ساختمان ها در خیابان های شیکاگو, روز شنبه, مه 30 سال 2020 در St. Paul, Minn.

جان Minchillo | AP

11:38 صبح ET — پلیس ساخته شده حداقل 55 دستگیری در مینیاپولیس و سنت Paul شبانه تعداد زیادی که برای سلاح های نقض از جمله تفنگ با توجه به Minnesota Department of Public Safety.

“من می خواهم مردم را به فکر می کنم در مورد این کار تعداد زیادی از دستگیری ما ساخته شده بیش از شب گذشته برای سلاح نقض” کمیسر جان هارینگتون گفت. “ما در زمان AR-15s از مردم ما در زمان اسلحه کردن مردم است.”

پلیس نقل مکان کرد و برای جلوگیری از اتومبیل های رانندگی را از طریق محله های بدون پلاک با چراغ و ویندوز تاریکی بیرون Harrington گفت. چند به سرقت رفته بودند و پر از سنگ و سلاح های دیگر است.

یک افسر پلیس شلیک شد و پس از یک خودرو شد اما ضربه نیست با توجه به Harrington. دو نفر دستگیر شدند و یک AR-15 تفنگ کشف و ضبط شد, او گفت:.

دستگیری اطلاعات اولیه است و یکی دیگر از 40 یا 50 نفر بودند به احتمال زیاد بازداشت یک شبه Harrington اضافه شده است. مقامات گفت هیچ اصلی آتش سوزی یک شبه.

Rep. عمر خواستار اصلاحات در سراسر کشور’ فراتر از “عدالت برای جورج فلوید’

معترضان و ملی Guardsmen صورت خاموش در شرق دریاچه خیابان چهار شنبه, آوریل 29, 2020, در, St. Paul, Minn.

جان Minchillo | AP

10:55 p. m. و — تشکر. Ilhan Omar, D -, Minn. گفت: در ABC “این هفته” که ایالات متحده باید “در سراسر کشور اصلاحات” نه فقط دستگیری یک افسر پلیس به منظور ارائه عدالت برای جورج فلوید.

“ناآرامی ما شاهد در کشور ما نیست و فقط به دلیل زندگی است که گرفته شده است همچنین از آنجا که بسیاری از مردم تجربه کرده اند این” عمر گفت: ABC جورج Stephanopoulos. “بسیاری از مردم تجربه کرده اند بی عدالتی در سیستم ما است.”

روز جمعه درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس است که فیلم برداری زانو در Floyd گردن قبل از مرگ او گرفته شده بود را بازداشت. چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. چوین در میان چهار افسران درگیر در Floyd خشونت آمیز بازداشت.

پس از معترضان به نام برای دستگیری دیگر افسران “که ایستاده بود idly تماشای [فلوید را] زندگی گرفته می شود,” عمر گفت.

“ما باید در سراسر کشور اصلاحات” عمر گفت. “ما واقعا نیاز به قدم به عقب و به خود می گویند, ‘که در آن ما در واقع از اینجا بروم ؟’ و که نمی تواند فقط گرفتن عدالت برای جورج فلوید. برای این کار باید بزرگتر از آن است,” او اضافه شده است.

Pelosi تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن به متحد کردن کشور ما و نه به سوخت شعله’

یک فرد looti T-موبایل فروشگاه در نزدیکی کاخ سفید به تظاهرات ادامه پس از مرگ جورج فلوید در واشنگتن در جمعه 29 مه سال 2020 است.

کارولین Brehman | CQ-رول تماس | گتی ایماژ

10:49 p. m. و — مجلس نانسی پلوسی حمایت در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس تحریک کشتار جورج فلوید و انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و وضعیت.

“وجود دارد یک محل برای اعتراض در نشانه ای از یک زانو رفتن به گردن کسی نیست ارائه مقاومت در برابر و یا حتی اگر او بودند نامتناسب پاسخ از پلیس” پلوسی گفت: در ABC “این هفته است.”

پلوسی گفت: رئیس جمهور باید عزت به دفتر و “متحد کردن کشور ما و نه به سوخت شعله.”

“خود را طعمه وقت و زمان دوباره فقط یک هدیه به او چرا که او همیشه می خواهد برای منحرف کردن توجه خود را از آنچه که باعث این واکنش شد و نه به توصیف آن را در خود عبارت” پلوسی گفت.

یک ترقه پرتاب شده توسط معترضان منفجر تحت پلیس یک بلوک از کاخ سفید در 30 مه سال 2020 در واشنگتن دیسی در اعتراض به مرگ جورج فلوید گزارشی که پس از فوت یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

اندرو Caballero-رینولدز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

St. Paul شهردار خواستار پاسخگویی پلیس

مأموران اجرای قانون را موقعیت در اعتراض به مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده, مه 30 سال 2020 است. تصویر گرفته شده در 30 مه سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

10:10 p. m. و — ملوین کارتر شهردار سنت پل ایالت مینه سوتا گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که اثبات پیشرفت در پلیس اصلاحات بیشتر مفید خواهد بود برای سرکوب اعتراضات در شهر خود از کمک های اضافی از گارد ملی.

“چیزی که من فکر می کنم به ما کمک بیش از حمایت نظامی است که برخی از تضمین در سراسر کشور ما است که ما دارای یک حقوقی و قضایی است که ظرفیت و توانایی برای نگه داشتن کسی پاسخگو هنگامی که چیزی از این آشکار چیزی این نفرت انگیز چیزی در این مستند اتفاق می افتد در نظر ساده برای همه ما به دیدن” کارتر گفت.

کارتر گفت: قوانین و پلیس اتحادیه قراردادهای میان چیزهایی که نیاز به تغییر به نگه پلیس پاسخگو باشد. شهردار همچنین گفت که او می خواست برای دیدن دیگر افسران درگیر در جورج فلوید مرگ باید پاسخگو باشند, اما او نمی گویند اگر او فکر می کردند باید به اتهام قتل.

بیش از 170 کسب و کار آسیب دیده اند در این شهرستان در طول تظاهرات تا کنون. کارتر گفت که در حالی که بسیاری از معترضین وجود دارد به فشار برای تغییر فلوید پس از مرگ دیگران وجود دارد به مخرب خواهد بود.

“وجود دارد مردمی در خیابان های ما وجود دارد که برای رایت کردن ما سیاه و سفید متعلق به آرایشگاه برای رایت کردن ما خانواده متعلق به کسب و کار ما مهاجر متعلق به رستوران” کارتر گفت. “و این بسیار برای من روشن است که کسانی که مردم رانده شده توسط عشق برای جامعه ما و هیچ راهی وجود دارد شما می توانید استدلال می کنند که این اقدامات طراحی شده برای ایجاد آینده ای بهتر برای جامعه ما کاملا مخالف است.”

آتلانتا شهردار: مغلوب ساختن پیشی جستن است “فقط آن را بدتر’

یک معترض بازداشت توسط ماموران پلیس در اعتراض به مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در آتلانتا, ایالات متحده, مه 30 سال 2020 است.

شانون Stapelton | ایسنا

10:05 صبح ET — آتلانتا شهردار Keisha کف را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای دولت فدرال به گام تا اقدام نظامی علیه داعش است.

“این مثل این است که Charlottesville همه را دوباره و دوباره” کف گفته سی ان ان جیک Tapper در “وضعیت اتحادیه”. “او صحبت می کند و او را بدتر می کند.”

جمعیت جمع آوری شده در خارج از کاخ سفید جمعه و شنبه شب در اعتراض جورج فلوید مرگ است. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه بود که معترضان نقض موانع راه اندازی توسط سرویس مخفی آمریکا آنها را “شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح است.”

بعد در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کشورها “را بسیار سخت تر” و یا دولت فدرال خواهد گام و “انجام آنچه باید انجام شود” از جمله “استفاده از قدرت نامحدود نظامی ما.”

پلیس بازداشت تظاهرکنندگان برای بودن در خیابان ها در اعتراض به, در پاسخ به این پلیس قتل جورج فلوید در 30 مه سال 2020 در آتلانتا ،

الیاس Nouvelage

مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ برنامه ای برای federalize گارد ملی در حال حاضر کاخ سفید می گوید

اعضای گارد ملی پیاده روی در این منطقه پس از اعتراض پس از یک افسر پلیس گرفتار شد اطرافیان ویدئو فشار دادن زانو خود را به گردن آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید دادند که در یک بیمارستان در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده, مه 29 سال 2020 است.

Carlos Barria | ایسنا

9:59 p. m. و — کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین به خبرنگاران گفت که ایالات متحده نمی خواهد federalize گارد ملی در سراسر کشور در میان تظاهرات قتل جورج فلوید.

“ما در حال رفتن به federalize نگهبان در این زمان” اوبراین گفت. “اگر فرمانداران به آن نیاز دارید ما وجود دارد به عنوان یک ذخیره می کنیم و انجام هر آنچه که آنها نیاز به نگه داشتن کنترل از شهرستانها خود را.

“ما می خواهیم فرمانداران را به کنترل خود در شهرهای” اوبراین ادامه داد. “ما می خواهم به نگه داشتن این قانون اجرای ماده که اولویت ما,” او اضافه شده است. “اما اگر اوضاع از کنترل خارج می شود وجود دارد که می تواند مستقر شود. اما ما امیدواریم که اتفاق نمی افتد.”

شنبه شب در ایالت مینه سوتا از اعضای گارد ملی بودند شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در تظاهرات بودند که از گذشته مقررات منع رفت و آمد. فرمانداران باید بسیج گارد ملی در کالیفرنیا, گرجستان, کنتاکی آمریکا, تنسی, در میان دیگران در پاسخ به شورش.

وسایل نقلیه زره پوش در حال تصویر به عنوان اعضای گارد ملی محافظت از منطقه در پی اعتراض پس از یک افسر پلیس گرفتار شد اطرافیان ویدئو فشار دادن زانو خود را به گردن آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید دادند که در یک بیمارستان در مینیاپولیس, مینه سوتا, ایالات متحده, مه 29 سال 2020 است.

Carlos Barria | ایسنا

حداقل 30 کسب و کار و ساختمان های آسیب دیده در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس

5:25 p. m. و — در نشویل 28 معترضان دستگیر شدند شنبه شب پس از 10 p. m. مقررات منع رفت و آمد با توجه به نشویل اداره پلیس.

فرماندار بیل لی مجاز گارد ملی به بسیج در پاسخ به اعتراضاتی که او گفت: در زمان “خشونت غیر قانونی تبدیل شود.”

معترضان آسیب دیده و حداقل 30 کسب و کار و ساختمان های شهر از جمله نشویل دادگاه که قرار بود در آتش است. هیچ افسران مجروح شدند به گفته پلیس بخش.

هدف به طور موقت می بندد 175 فروشگاه های سراسر کشور

دامپستر روشن است در آتش روبروی یک هدف فروشگاه در اوکلند کالیفرنیا در 30 مه سال 2020 بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک پلیس سفیدپوست kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

جاش PETER BRADLEY

4:36 p. m. و — هدف خود را به طور موقت بسته 175 فروشگاه در سراسر کشور در میان جریان تظاهرات شرکت اعلام کرد اواخر روز شنبه.

“تمرکز ما باقی خواهد ماند و ما اعضای تیم ایمنی و کمک به جامعه ما زخم التیام یابد” این شرکت اعلام کرد.

هدف بسته 71 فروشگاه در مینه سوتا است که گریبانگیر توسط تظاهرات و شورش پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد پس از یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او در حالی که او را بازداشت.

حداقل یک دوجین فروشگاه های بسته شده در کالیفرنیا و نیویورک. هر هدف کارکنان نهفته تعطیلی فروشگاه پرداخت خواهد شد و تا 14 روز از ساعت برنامه ریزی شده از جمله Covid-19 پرداخت حق بیمه این شرکت گفت.

کارکنان همچنین می توانید کار دیگر در نزدیکی مکان هدف که باز باقی می ماند. برخی از کسب و کار شده اند و غارت و تخریب در شهرستانها در سراسر ایالات متحده به عنوان تظاهرات خشونت تبدیل شد از جمله یک هدف فروشگاه در مینیاپولیس.

یک غارتگر غارت هدف فروشگاه به عنوان معترضان صورت خاموش در برابر پلیس در اوکلند کالیفرنیا در 30 مه سال 2020 بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک پلیس سفیدپوست kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

جاش peter bradley | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

پلیس سیاتل دستگیری حداقل 27 بعد از, جمعیت, تنظیم خودرو را به آتش کشیدند

معترضان ضد شورش در خیابان ها پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز ابراز خشم و انزجار بیش از مرگ جورج فلوید در 30 مه سال 2020 در سیاتل واشنگتن است.

کارن Ducey

4:15 am ET — بیش از 20 نفر دستگیر شدند در سیاتل در روز شنبه تظاهرات سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین در بیانیه ای گفت: اوایل صبح روز یکشنبه. بهترین گفت که “چند افسر و غیر نظامی مجروح شده اند” اما به جزئیات بیشتر در مورد کسانی که صدمات.

تظاهرات در سیاتل بودند مسالمت آمیز برای بیش از دو ساعت قبل از افزایش و برخی از تظاهر کنندگان آتش به پلیس و وسایل نقلیه خصوصی با توجه به این بیانیه. شهردار جنی Durkan دستور داد مقررات منع رفت و آمد از 5 p. m. به 5 صبح به وقت محلی. در بیانیه پلیس سیاتل و گارد ملی هنوز هم در حال کار برای حذف مردم از این شهر مرکز شهر هسته.

پلیس با مسدود کردن خیابان در اعتراض به مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که 25 مه در بازداشت پلیس مینیاپولیس در سیاتل, واشنگتن, on May 30, سال 2020 است.

JASON ردموند

بیش از 100 دستگیر 13 افسر پلیس مجروح در فیلادلفیا

پلیس رسیدگی به بازداشت مرد آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان درگیری با پلیس در نزدیکی تالار شهر در فیلادلفیا در 30 مه سال 2020 است. شهرستانها در سراسر کشور دیدن هزاران نفر را به خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید.

Bastiaan Slabbers | NurPhoto | گتی ایماژ

2:35 p. m. و — اداره پلیس فیلادلفیا گفت: در توییتر که 13 از افسران آن مجروح شدند از جمله هفت با سوختگی شیمیایی به چهره خود را به عنوان افسران ساخته شده بیش از 100 نفر در روز شنبه در تظاهرات.

شهردار فیلادلفیا جیم کنی پیشاور شب گذشته از 8 بعد از ظهر تا 6 صبح به وقت محلی. که مقررات منع رفت و آمد در مجموعه ای به تکرار یکشنبه شب. نقض مقررات اختصاص 52 از دستگیری در حالی که یکی دیگر از 43 بودند برای غارت یا سرقت با توجه به گروه. وجود دارد یکی از بازداشت برای آزار یک افسر.

یک مرد آمریکایی آفریقایی تبار با آواز خواندن در مقابل سوختن وسایل نقلیه پلیس به معترضان در درگیری با پلیس در نزدیکی تالار شهر در فیلادلفیا در 30 مه سال 2020 است.

NurPhoto

لس آنجلس تحت یک وضعیت اضطراری گارد ملی فعال مراکز تست بسته

آتش سوزی یک ساختار آتش در ملرس خیابان در Fairfax منطقه در طول تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید در 30 مه سال 2020 در لس آنجلس ،

دیوید McNew | گتی ایماژ

2:16 a. m. ET — فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری در لس آنجلس و تایید این شهر درخواست برای استقرار گارد ملی برای کمک به مقابله با افزایش تظاهرات.

Coronavirus مراکز تست در لس آنجلس نیز به طور موقت بسته شده و به عنوان یک نتیجه از ناآرامی. مارک ریدلی-توماس لس آنجلس سرپرست گفت: بسته شدن تست سایت بود “نگران پیامد اجتماعی تفکیک باعث استفاده بیش از حد از زور منجر به مرگ دیگری غیر مسلح آمریکایی آفریقایی تبار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesfruit party oynabuy stripe accountolgun escort kadıköyMobil Ödeme Bozdurmakaynak makinesirekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler