و خدا & Rock & Roll

اوت 10, 1982

اولین بار من مواجه می شوند کمی ریچارد چهره او پوشاندند برابر بدفورد-Stuyvesant دیواری — پوستر تبلیغ یک نمایش در Breevort تئاتر است. آن را ممکن است 1962 من کاملا نمی به یاد داشته باشید. من به یاد داشته باشید شوک از دیدن چهره او برای اولین بار دهان باز و سیاه شدن لب ها (یا بنابراین من فکر کردم پس من نمی توانستم تصور کنید که یک مرد با پوشیدن رژ لب) عرق در حال اجرا از طریق نان شیرین و پهن, آرایش مو انباشته crazily بر روی سر خود را مانند یک موجود به سختی تورنت آبشاری در سراسر پیشانی خود را به پیوستن به این جریان از عرق. من همچنین به یاد داشته باشید که جمعیت های متحرک جمع آوری در اطراف پوستر. آنها گفتند که کمی ریچارد برنامه ریزی برای تغییر جنسیت و عمل به طوری که او می تواند ازدواج یکی دیگر از محبوب سیاه خواننده. حتی امروز من هنوز هم می تواند بشنود خوشحال roars از خنده به عنوان جمعیت توسط Fulton خیابان اتوبوس feasted در این مخرب کمی بی معنی است.

ریچارد البته کاملی از همه چیز پدر و مادر می ترسیدند در مورد راک اند رول. موسیقی او عجول و بی پروا بود و منحرف جیغ عجله inchoate دیوانگی تضمین شده است برای دریافت نوجوان جوش خون. نگاه او به راه شیطان ممکن است نگاه کنید اگر او فرود آمد بر ما به عنوان یک راک اند رول خواننده و اگر دیگر راک می خواستم برای کلفت دختران امریکا, ریچارد می خواستم به ادم فرزندان. او پادشاه راک اند رول و خواهد ماند پادشاه اگر او تا به حال جوجه کشی و داده تا تاج و تخت خود را پس از سه هرج و مرج سال است. در زمان او تلاش خود را برای اولین بار باز گشت در اوایل 60s نوع خود را از راک تا به حال شده است به طور موثر خنثی همراه با چاک بری جری لی لوئیس و الویس را لژیون billyboys.

از بسیاری کمی ریچارد خطرناک ترین. اگر Jerry Lee Lewis, چاک بری و الویس زندانیان از جنس تصور وحشت از ریچارد که حاضر به یک زندانی از twinks hardcore, آنال فقط زمانی که امریکا شد و در نهایت احساس شاد و خرم به اندازه کافی به اعتراف است که افرادی که “خواب” هم نیست همیشه خواب. کمی ریچارد گناهان واقعی و خیالی ساخته شده Jerry Lee Lewis ازدواج به او 13 ساله پسر عموی و پورنوگرافی مجموعه ای از معروف دیگر ’50s راک اند رول ستاره به نظر می رسد مثل بچه مدرسه ای ها. اگر کمی ریچارد تا به حال بدست نمی خلاص شدن از شر خود را از او می شده اند به هر حال.

بیش از 20 سال بعد کمی ریچارد در نهایت رستگاری است. او نیست یکی از جدید دوباره متولد ریچارد متولد شده است و دوباره پس از چند بار که او به نظر می رسد به گرفتن جوان است. سال بی پروا زندگی را نشان نمی دهد — او مغناطیسی خوب به نظر می رسد باقی می ماند unscarred. امشب صورت برگزاری مندرج در کوه Nebo کلیسای باپتیست در هارلم. در آخرین تجسم سابق پادشاه راک اند رول است که در خدمت پادشاه به عنوان گاهی اوقات ظهور روز هفتم و گاهی باپتیست مبلغ. او در حال حاضر استخدام لب وسیله جهان; تشویق جمعیت که گله خود را به “موعظه” کشیده شده است هنوز هم در هاله ای از لامپ های رشته ای بد نامی خود را.

کلیسای کوچک است که بسته به ظرفیت. دوربین های تلویزیونی پرسه زدن در راهرو. Instamatics عضویت در گروه کر از نور است. ریچارد است که در شکوه و عظمت خود او ممکن است بازی برای خداوند, اما او هنوز هم یک ستاره است و هر کس که در سالن اجتماعات مومن به رقت انگیز می داند که آنها را شلوغ به این سوزان سالن در یک شنبه شب بدون هیچ دلیل دیگر از برای دیدن یک ستاره در عملکرد. حتی اگر کمی ریچارد داده است تا راک اند رول راک اند رول نیست در مورد به نوبه خود او را سست و قابل پیش بینی بسیاری از “موعظه” است که در مورد رابطه جنسی و مواد مخدر و راک اند رول.

“آیا شما همیشه باید پول زیادی را که شما نمی تواند تعداد دفعات مشاهده شده آن است که شما نمی خواهید به تعداد آن ؟” او طعنه جمعیت است.

“هیچ!” که فریاد می زد پاسخ.

“خوب من بود,” او شروع به قدم زنی با تبختر و preen. “من تا به حال پول زیادی است که هیچ کس می تواند بگوید من هیچ چیز … من نمی دانم چه چیزی برای انجام با خودم و یک تمرین همجنسگرا. برخی از مردم ممکن است آن را دوست ندارم اما من میخوام بحث در مورد همجنسگرایی به دلیل شما می دانید که همجنس گرایی است و حتی خزنده به کلیسا.”

جمعیت titters عصبی. ولی ریچارد یکی دیگر از zinger.

“شما می دانید که خانم ها,” او می گوید: insinuatingly حذف صدای خود را به یک مرحله زمزمه “حتی برخی از شوهران خود را در حال همجنس گرایان.”

جماعت ترک کردن.

“من نمی خواهم شما را به خنده” جرقه بزند ریچارد. “I ain’t اینجا برای سرگرم کردن شما, من اینجا هستم به شما انجیل. فرستاده خدا من در اینجا به شما بگویم به چه فکر کنم. هیچ چیز خنده دار زمانی که یک مرد می رود با یک مرد دیگر که یک بیمار مناسبت. من می دانم که من یک همجنسگرا تمام زندگی من است.”

ناگهان کلیسا است که هنوز هم. مقاله جلوگیری از سر و صدا. مردم را در راه خود را به حمام به صندلی خود بازگشت. جماعت به سمت جلو خم. ریچارد مکث به طور چشمگیری.

“از یک پسر بچه کوچک را در Macon گرجستان — من متفاوت بود. من شروع به آشنایی با جورج و سیسیل. من خودم دیدم رفتن عمیق تر و عمیق تر به همجنسگرایی. من خیلی بد بود من می خواستم به یک بانوی واقعی این چیزی است که همجنسگرایی یک مرد می خواهد به یک زن است. من به طوری که من کردم بیشتر از بودن در اطراف یک مرد از بودن در اطراف یک دختر است. من تا به حال دختر بود اما جلو. من می خواستم بابی من نمی خواهم مارتا و وجود یک کل بسیاری از مردان امروز که نمی خواهید مارتا.”

کلیسای roars و شروع به تحسین. اما کمی ریچارد نمی خواهید به قطع شود.

“نمی clap فقط آرام و گوش دادن. وجود دارد بسیاری از مردان که ازدواج کردم به مارتا و آرزو می کنم که آنها می تواند خلاص شدن از شر او در حال حاضر. شما نمی دانید که آنچه در آن مانند به ازدواج یک همجنسگرا شما زندگی در جهنم. اما اجازه دهید من به عقب بر گردیم به خود من وضعیت. هر سال من خودم لغزش هر سال من خودم را کمی پایین تر است. من آنقدر پررنگ است که من اهمیتی نمی دهند چه کسی در مورد آن فکر, من, گی, آن را و یا ترک آن است. مهم نبود چون من نمیفهمد من شاه من پول شما نمی توانید انجام دهید هیچ چیز به من بیشتر من خرید آنچه من می خواهم. اما شما نمی توانید خرید خوب را دوست دارم. که همه یک همجنسگرا است که به دنبال شما می دانید.

“اما همجنسگرایی است که هنوز هم یک گناه است. آن را نامقدس و خدا گفت: “Little Richard, من می خواهم شما بروید و بگویید این مردمی که زمان در حال اجرا است.’ و اگر خدا می خواست همجنس گرایان او را ساخته اند آدم و استیو نه آدم و حوا. زنان آنها اخذ شده است با مدت زمان طولانی. هیچ کس نمی گوید بیش از حد در مورد لزبین ها. شما می دانید وجود دارد بسیاری از مردان که از ذهن نیست اگر همسر خود با زن دیگری به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانید تماشا کنید.”

در این زمان جمعیت بی قرار گرفتن در حال حرکت در اطراف در صندلی های خود. ریچارد سریع به اسناد که در آن به علت.

“من صحبت کردن در مورد هیچ چیز من به عنوان خوانده شده,” او توضیح می دهد که به ناآرام بسیاری “همه چیز من صحبت کردن در مورد خدا به من کلمه است.” ازدحام است تا حدودی اطمینان.

“هستند بسیاری از زنان هستند که زنانه, دوست داشتنی و زیبا و دارای فرزند و آنها ، برخی از مردان فکر می کنم که یک زن می تواند همسر خود را, اگر یک زن می تواند همسر خود را, چیزی اشتباه است با همسر خود از یک زن واقعی نمی خواهید هیچ احساس زن و یک مرد واقعی نمی خواهید هیچ مردی احساس در او. اگر اجازه دهید من احمق با او را فقط به عنوان گناه به عنوان کمی ریچارد. برخی از همراهان به من می گویند من واقعا نمی گی اما نان خوب است من دوست دارم پول آنها بود صحبت کردن در مورد آنها ، اما که نمی خوای چیزی جز یک فریب از شیطان است. دو جنسی نیست جز تحصیل کلمه برای یک همجنسگرا. سکس زیبا, خدا مقدر آن است اما زمان و مکان آن است. آن را برای ازدواج نیست برای همه, آن را برای افرادی که متاهل هستند اگر شما نه ازدواج شما باید آن را انجام دهد. چرا از دست دادن روح خود را برای 30 ثانیه از لذت. که همه در آن است.” او باعث می شود یک صدای جنسی سر و صدا و حرکت بدن خود را suggestively. هر کس در بخیه.

“من می خواهم همه به آرام” او می گوید: تلاش برای هنوز هم داد و بیداد. “شما می دانید برخی از افراد گفت:” کمی که ریچارد یک رسوایی است. او باید پیدا کردن برخی از کلمات دیگر.’ خب من نمی دانم هیچ عبارت دیگر من نیستم تحصیل تنها B. A. من این است که من دوباره متولد شده است. مرد فکر می کردم یک ننگ چون من باز بود اما خدا به من گفت به شما بگویم همه چیز در این … ” صدای او شروع به افزایش در ناامیدی. ظاهرا برخی از مردم معتقدند که او یک رسوایی از آنجا که تعداد کمی از آنها شروع به راه رفتن کردن.

“من شرط می بندم او هنوز هم یک همجنسگرا” زن در کنار من بوییدن. او شروع به گرفتن همه چیز خود را با هم به ترک اعلام کرد: “من شنیده ام به اندازه کافی در مورد زندگی جنسی خود را.” او با اسقف یکی از هارلم بزرگترین کلیساهای, که به سختی می تواند خود را پنهان خشم او به عنوان ساقه ، قبل از او تا به حال شده است در تلاش برای به من کلمه, اما او به عنوان طوفان از کلیسا او نیست در عام خلق و خوی.

“این یک رسوایی” او دود. “بود که خطبه آن نمایشگاه و بسیار خوب در آن است. من نمی دانم آنچه که او فکر می کند که او قرار است به انجام, اما او احتمالا تبدیل بیشتر مردم به مواد مخدر همجنسگرایی و راک اند رول از او به کلام خدا. او تا به برخی از عصب حمل مانند که در مقابل زنان و کودکان است.”

او آرام به اندازه کافی بلند برای یک بار دیگر من را دعوت به کلیسای او به من گفتن چگونه “خوش تیپ” من هستم. به عنوان او می شود را به ماشین خود من متوجه چیزی آویزان از آینه دید عقب. آن یک صلیب است. این یک خرگوش پلیبوی-سر insignia.

•••

“یک وزیر در بستر است که هنوز هم یک مرد با همان احساسات است. او فقط می گوید: به نام خداوند ما میخوایم انجام آن کودک می گوید:” جزایر برک.

او به نظر نمی آید به من مانند مردی که می خواهد پدر از 21 یا بیشتر از کودکان است. از همه روح قبیله او به نظر می رسد به احتمال زیاد. ویلسون Pickett کاملا. جو Tex, بدون شک. اوتیس ردینگ, اگر او تا به حال جان سالم به در برد اطمینان حاصل کنید. آرتور کانلی یا همین Covay? چرا که نه ؟ اما جزایر برک? و برک نیست با هر زن است. او می رود و عجیب و غریب و انواع مانند آشفتگی Tamiko جونز (یک همسر سابق) و یا در حال حاضر خود را, همسر, شرقی, زیبایی, حداقل نصف سن او.

باید جذابیت به نظر می رسد خوب و آسمانی اتصال. آن را نیز می تواند پول است. برک مقدار زیادی از همه از بالا. آن را نمی ممکن است به نظر می رسد به احتمال زیاد. پس از همه, جزایر برک شد فقط یکی از روح بزرگ خوانندگان از ’60s. برخی ممکن است استدلال می کنند که او بزرگترین خالص خواننده دوران خود و او را بزرگ بازدید مانند “گریه به من گفت: “فقط از رسیدن به (من دو خالی اسلحه)” “اگر شما به من نیاز” و “رو به شما ذهن من است.” اما شما نمی توانید زندگی می کنند و کسانی که حق امتیاز را برای همیشه لطفا برای و جزایر برک هرگز سعی.

او به دنیا آمده بود انجیل “امپراتوری” تاسیس شده توسط مادر بزرگ خود را که او می گوید: در حال حاضر رشد شامل 161 کلیساها در سراسر کشور است. او در حال حاضر عالی اسقف سازمان است. برک می گوید حتی زمانی که او به یک ستاره تبدیل شد, او هرگز به سمت چپ کلیسا (به جز یک دوره کوتاه فقط قبل از 10 تولد خود را هنگامی که او می گوید او یک دلال محبت). ظاهرا او wised تا چون در آن زمان او 12 بود او شناخته شده به عنوان در تعجبم که پسر واعظ فیلادلفیا و به حال خود کلیسا و رادیو نشان می دهد.

جزایر Burke زندگی نمی کند در فیلادلفیا کنه. بیشتر از زمان اجرا می شود او امپراتوری از یکی از دو خانه در بورلی هیلز. بقیه از زمان او صرف در جاده ها بازدید خود کلیساها و یا گرفتن پیام خود را به کاباره ها و میله و یا در هر نقطه که مردم را گوش دهید. جزایر Burke یک راک اند رول واعظ و پیام خود را بسیار ساده است خدا می خواهد شما را به لذت بردن از خودتان. اگر خود را 21 یا بیشتر از کودکان نشانه هر جزایر. برک معتقد است به خدا.

“تنها خدا می تواند قاضی whoremonger,” برک می گوید: به عنوان او شروع به بلعیدن یک وعده غذایی بزرگ. “من مطمئن هستم که من فوق العاده whoremonger خودم … اما من زیاد به خدا من در عشق من بالا فقط در فکر ساختن عشق به زن را دوست دارم. هنگامی که یک زن و مرد در عشق است و آنها در حال ساخت عشق به یکدیگر و آنها در مورد رسیدن به اوج هیچ چیز دیگری وجود دارد و آنها می آیند به پایان سفر خود را. که عشق و زندگی و این است آنچه که ما در حال تلاش برای آموزش مردم است. خدا می خواهد شما را به لذت بردن از زندگی خود را. اگر شما می خواهید freaky آینه در اتاق خواب تا زمانی که شما نگاه کردن در شب شما می توانید اقدام به پیش بروید و آن را دریافت کند چرا که اگر شما نمی برخی دیگر پمپاژ خواهد شد. که پیام. من در برابر pimpism من علیه زنان مورد آزار قرار گرفته و من در برابر فحشا و همجنس گرایی, اما من در برابر مردم خود را با بهره گیری. یکی از چیزهایی که من می خواهم به ترک است, فکر می کردم که جزایر برک آمد او را دیدم و گفت: حقیقت: و او در سمت چپ این پیام است که اگر ما زندگی می کنند زندگی که خدا به ما می دهد در حال حاضر ما می دانیم آنچه در آن است به مرگ. اصلا به من هیچ گل وقتی که من بمیرم و من نمی خواهم هیچ مردان pallbearers. من می خواهم برخی از خوب و سکسی خواهر به من حمل کردن. ممکن است 20 از آنها برای حمل من, اما اجازه دهید هر یک از آنها خوب گرفتن.” بورک می خندد صمیمانه و حفاری به استیک.

“ما باید به زندگی این زندگی چون ما زندگی در بهشت و جهنم و ما باید آن را به آنچه در آن است. من عاشق خدا و زنان در آن منظور … من تا به حال 11 کودکان توسط یک بانوی من و کودکان دیگر در طول راه. من آن را احساس نمی شد downer دریافت که همه این کودکان احساس می کنم این یک برکت و رحمت است. خدا فقط من را در جهت قادر بودن به لمس در های مختلف زندگی مردم است. من بسیار افتخار می کنم که پدر همه کسانی که کودکان و نوجوانان. اگر کسی به من راه می رفت و گفت: ‘آیا شما می دانید این است که بچه خود را?’ من فقط می خواهم به انجام سه چیز برای دیدن اگر او معدن-بررسی خود را پا و دست و پیدا کردن اگر او هر گونه استعداد. من بسیار خوشحال هستم چون همه بچه های من نگاه کنید مثل من. با تشکر از خدا وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از مردم که شبیه من است. من اعتقاد دارم که در کنترل, اما من باور نمی کنم در سقط جنین. من قطعا بر این باورند که مرد سیاه امروز باید کنترل شود به نقطه که tolci که او تنها می تواند دارای دو فرزند.”

آن زمان تقریبا برای برک به آمار مرحله. امشب او را آوردن پیام خود را به باشگاه کمی در قلب واشنگتن سیاه و سفید محله. برک می گوید: اگر مردم نمی خواهد آمد به کلیسا او را در کلیسای خود به مردم است. اما بر خلاف دیگر راک اند رول واعظان (Al Green Brook Benton و لیتل ریچارد) که داده اند تا موسیقی ساخته شده است که آنها را مشهور برک همچنان به آواز خواندن خود را بازدید.

“وجود دارد این یک پیشخدمت زن وجود دارد شب گذشته” او می گوید: به برادر خود که نقش گیتار در گروه خود را “و او پس از پشت صحنه نشان می دهد و گفت:” من هرگز شنیده می شود هر یک از آهنگ های خود را قبل از اما من واقعا منتقل شده است.’ “

“این یکی با پستان های بزرگ?”

“آره, شما می دانید که یکی از من صحبت کردن در مورد. بنابراین من او را ” خداوند زیبایی را دوست دارد و من و پروردگار باید واقعا شما را دوست داشت زیرا او مطمئن شوید که به شما مقدار زیادی از آن است. من به او بگویید که او نیاز به غسل تعمید و اجازه دهید به روح خداوند حرکت در او. تمام وقت او را موافقت با همه چیز را میگویم و تمام وقت شیطان به من گفتن خوب است به یک ظرف غذا با او. من نمی گوش. به شیطان شب گذشته اما من نمی توانم صبر کنید برای دریافت بیش از وجود دارد امشب. وجود دارد یکی دیگر از دختر پایین جلو و تمام وقت من آواز او نشسته وجود دارد با دهان باز. من به سختی می تواند تمرکز بر روی my singing چون او خیلی خوب است و او درست مثل یک مک بزرگ برای من است.”

برک و کرک کردن و سر کرایه تاکسی که سپرده آنها در Jront از باشگاه. به عنوان او وارد برک خرد با گوشت.

“خداوند به من کمک کند” او mutters بدون شور و شوق زیادی. “شاید من باید به طبقه بالا و تعمق است.” او تصمیم می گیرد در برابر آن و در عوض موافقان و اوباش از طرفداران پذیرش خود را به چاپلوسی و بوسه.

“این نشان می دهد,” او می گوید جمعیت “این است که احیای قلب و روح و بدن و ذهن است. ما میخوایم خاطرات و آهنگ ها است که به معنای چیزی است که به شما و I. بسیاری از آهنگ های شما از شنیدن در رادیو امروز به این معنی نیست هر چیزی. خوب آهنگ من بخوان معنی sometll.نشستند چون من و زندگی همه آنها را.”

او راه اندازی به بازدید خود اما دیگران مانند تایرون دیویس “نقطه عطف” و Brook Benton است “این تنها یک ماده از زمان است.” او را انتخاب و دقت در چیدن آهنگ که با مخاطبان است کاملا آشنا و مادی است که بر او معصوم صدای یکی از بزرگترین ابزار در تاریخ روح. مخاطب می داند که بسیاری از کلمات آنها آواز خواندن همراه و یا گریه کردن “با من حرف بزن عزیزم” “آواز خواندن آن جزایر.” او هموار segues در داخل و خارج از آهنگ ها ارائه یک پیام است که می رود چیزی شبیه به این.

“برخی از مردم می گویند, ‘I love you’ زیرا آنها می خواهند رابطه جنسی و یا آنها می خواهند اما این واژه به معنای جدی گرفته شود. هنگامی که شما می گویند شما به کسی عشق شما بهتر معنی آن و زمانی که شما می گویند شما میخوام عشق به کسی شما بهتر می دانید آنچه شما صحبت کردن در مورد. من می توانم شنیدن برخی از شما fellas گفت: به شما با ‘کودک زمانی که من شما را از خانه امشب میخوام انجام آن را به شما تا زمانی که شما whupped.’ او ain’t دروغ گفتن یا خانمها. او را میخوام شما به خانه و به عنوان به زودی به عنوان او به پایان رسید او را میخوام سریع در خواب است.” مخاطبان convulses در نوشیدنی های خود را.

“به من گفتن حقیقت در حال حاضر کتاب مقدس می گوید حقیقت را به شما رایگان. استفاده نکنید هیچ کس در به نام عشق, آیا خواب با هیچ کس به نام عشق. وجود دارد دو هزار راه را به عشق وجود دارد اما تنها یک راه به آن می گویند.”

این همه بحث در مورد عشق بیش از حد برای یک زن. او فریاد می زند: “بیا اینجا و آواز خواندن به من نوزاد وجود ندارد در میز من است.”

برک به نظر می رسد به طور خلاصه در جهت آن حرکت می کند به سمت او. او ادامه می دهد: “من از نظر جسمی و روحی منتقل شده توسط هر یک از شما و هر یک از شما است که پر برکت. آن را خوب به somebody to love, نه تنها کسی را به عشق به … حتی زمانی که شما نمی کردم هیچ چیز نیست.”

همان کاری که در حال حاضر در .فنجان, پرش از صندلی خود و فریاد می زند “شما رو من $8.50.”

“و شما رو قلب من” برک پاسخ.

زن نیست راضی است. “من می خواهم برخی از شما پول” او می گوید سرسام آور به سمت جایی که برک می ایستد در کانون توجه است.

“شما می توانید هر چیزی شما می خواهید کودک.” برک حاضر به عقب نشینی.

“می توانم سوار کادیلاک خود را بیش از حد؟”

“هنگامی که شما در من کادیلاک و درب خاموش پشت سر شما و کسانی که ویندوز رول آپ نمی توان آن را زمان برای jiving شما رفتن به آن را بدهد.”

“خوب است که در مورد” او فریاد بازگشت “ما لازم نیست هیچ کادیلاک. ما می توانید آن را انجام حق در اینجا.”

برک ندارد یک پاسخ برای آن است. به جای او می رود به “آیا شما احساس می کنید مانند گریه.” زن نزدیک تر می آید و به او می خواند او آهسته وابسته به عشق شهوانی, رقص. پس از این آهنگ است که بیش از او به او می گوید که چگونه او را دوست داشتم از این همه سال و چگونه او استفاده می شود به خرید تمام سوابق خود را و می خواهد به دانستن که در آن او شده است. او می گوید او شده است ساخت 21 کودکان است. که به نظر می رسد تا او را هوشیار و او می رود بازگشت به صندلی خود را. اما سه تا زنان بیشتری را به این چالش. به عنوان او آواز می خواند “به من ارسال برخی از دوست داشتنی” یکی به او کاغذ برداشته و شروع به انجام آهسته خرد کردن. او نشانی ‘ t مقاومت در برابر به عنوان دو با شتاب او را از پشت و پیوستن به عمل خرد کردن یا اسیاب. پیشخدمت یادداشت با سوسو زدن در چشم او “آن را همیشه مانند این که جزایر برک می آید در اینجا.”

در پایان شب, مالک باشگاه کمتر از نشئه است. حتی اگر او ساخته شده پول بیشتر با برک از با هر کس دیگری او را همیشه در آورده او حاضر به جزایر بقیه پول خود را. به نظر می رسد یکی از پیشخدمت را توسعه داده است یک fatal attraction برای برک و مالک که با احترام تمام به عنوان پیشخدمت شخصی خود را در حرمسرا خشمگین است.

برک دریافت نمی کند mad; در عوض, او به او می گوید “این همه حق مرد من نیازی به پول است. شما آن را نگه دارید اما فردا شب شما وجود دارد و می خوانم. شما می دانید که چگونه آنها در حمل برای $8.50 تصور کنید که آنها چه می خواهی انجام زمانی که آنها دریافت و اصلا به من نگاه کنید.”

او می شود در ماشین لیموزین و با پیشخدمت, خودروهای.

“این شخص نمی دانم من مرد” او می گوید: به طور مساوی. “شما ببینید من مرد حق در اینجا ؟ او می خواست به ضربه شخص دور. من مرد بد است. او می آید از یک بخشی از شهر ما استفاده می شود به تماس سوراخ. به او در حال حرکت به گتو در حال حرکت بود ، اما من نمی خواهم خشونت و من نیازی به پول است.”

روز بعد که روز مادر و برک treks به فیلادلفیا به پرداخت احترام به مادرش که او نیز یک وزیر. همانطور که من وارد نمای کلیسا, مادر, اندرز جماعت به استخدام خدمات کلیسا وزیبایی از خدا می خواهد همه آنها را به نگاه خوب است. او اطمینان آنها را که آن را فقط برای خدا می خواهد مردان به توجه بیشتر به مراقبت شخصی خود را بیش از حد. زمانی که این جزایر را به نوبه خود به صحبت با او شروع می شود با توزیع مادرش را 50 دلار در لایحه و آموزش خود را.نه به صرف آن در هر کس دیگری اما برای بیرون رفتن و “bugaloo زمان خوب است.”

کلیسای amens آن appr0val.

برک به آنها می گوید که او چگونه بوده است شهادت برای خداوند در میدان نبرد (به معنی قبلی شب نامزدی). او می گوید که چگونه به مردم منتقل شدند خود گواه و چگونه شیطان او را خونریزی در حالی که او بر روی صحنه اما چگونه آن را به اندازه کافی به او را متوقف کند. او می گوید از یک مرد جوان که پس از نقل مکان خود را موعظه است که او به طور ناگهانی کشف خود آواز توانایی های (احتمالا اشاره به این باشگاه مالک). برک می گوید که کودکان به افتخار مادران خود به ویژه در آنجا که ” شما می توانید بدون پدر اما شما نمی توانید بدون یک مادر و من باید بدانید. هر وقت من شروع به صحبت کردن در مورد بچه ها با 21, من و مامان, مامان عصبی می شود.”

پس از این خدمات است بیش از شام خدمت کرده است. یک وزیر است که ماندن در خانه سلیمان عمو به من می گوید چه چیزی یک مرد فوق العاده او است و او چگونه می شود از مشاوره او را در همه زمان. او می گوید: مورد علاقه خود را نقطه پیانو در اتاق نشیمن.

سلیمان عمو مرده است به مدت سه هفته. واعظ دیگری وابسته به یکی از برک در کلیساهای ما می پیوندد. به عنوان او نشسته به خوردن او اعلام کرد که او می خواهد به هر کس در جدول یک برکت و رحمت است اما او به خصوص می خواست به یکی به خواهر مریم. برک می گوید: به هیچ کس به ویژه در “او احتمالا میخوام به یکی از آنها نشان می دهد کسب و کار و نعمت و نه ماه از هم اکنون یک ستاره متولد خواهد شد.”

واعظ او را نادیده و در ادامه به توزیع نعمت خود را. آنها مخروط بخور که او دستور هر کس برای سوزاندن در “6 a. m. نه 5:55 یا 6:05 صبح” من رو به من برکت. واعظ قرار می دهد برکت و رحمت در دست من پس از بوسیدن آن و گرفتن دست من در او شروع به quaver. من تصمیم به گرفتن سهم من از روح. “ستایش پروردگار” من intone رسما.

واعظ باز چشم خود را و رفع مرا با تابش خیره کننده از خشم. “آیا قطع من وقتی میخوام روح” او هشدار می دهد.

بعد من آموخت که در حالی که او در گرفتن روح خداوند بود نشان داد این شماره به او. واعظ وعده وفادار که اگر آنها سوزاندن بخور دادن و بازی تعداد خداوند بود نشان داد آنها تمام خواهد بود از هفته آینده.

من به دنبال دستورالعمل به نامه و تعداد. روز دوشنبه تعداد می آید تا 083. روز جمعه آن است 788. واعظ گفت: “خداوند به او گفت آن خواهد بود 783.

من باید دهان من بسته. ■

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی