Frutti

دسامبر 11, 1990

چه چیزیمی تواند ما را به عنوان اینکه “true” درباره یک مستند ؟ تعدادی از چیزهایی که شاید. یک چیز برای مطمئن شویم که: این مستندساز بازسازی این موضوع در تصویر.

غیر ممکن است به تصور تلاش انگیزه نویسنده از راه دور ( کنترل) بیش از هاله ای که توسط ریچارد. که ویلیام کلاین نمی کند. به همین دلیل است که کمی ریچارد داستان ( 1980) یک بزرگ فیلم است. کلاین dumb است تقریبا احمقانه در چهره (شگفت انگیز) بدن (برخوردار) صدای (مفرد) از ریچارد اعلام کرد “ملکه راک اند رول” که همه چیز را تغییر داد. اولین آیکون موسیقی به روی تعجب فریاد زدن/اعلام شخصیت “بد کاکاسیاه” (پوست چرب, چرب, مو بلند), ریچارد جنسی تهدید بیش از حد (بچه در خط چشم; بزرگ گی در کشش شلوار). در واقع آنچه که کلاین نشان می دهد که در نزدیک به کامل essayistic فرم چقدر کابوس تصویر خود را ممکن است به نظر می رسد به شمااین فعل آمریکایی است. که سیاه و سفید کابوس این است که ریچارد? مال شما ؟ و آیا شما آن را دوست دارم ؟

کلاین باز این پرسش تا آنها را بیش از انعکاسی با مراجعه مکن گرجستان (ریچارد وطن) که در آن یکی می شنود و صدای زنان — که ریچارد است که با محبت و احترام. مشغول به کار در جهان آنها را ندارد این زنان را بیش از ندبه واقعا عزاداری شرایط — نژاد پرستی و تبعیض طبقاتی و تبعیض. گوش دادن به آنها را ما متوجه ریچارد تا به حال چیزی برای از دست دادن با گریه با صدای بلند بیش از حد. که گوش دادن ؟

تمام کسانی که از مردم و صداها و زبان های عجیب و غریب به اندازه کافی بود به نام “متفاوت است.” اما توسط چه کسی ؟ که سابقه آن به هر حال ؟ کلاین می گوید: مال من نیست; آن را بیش از حد پیچیده به معدن; اما رنگ ها و صداها زیبا هستند.

“کمی ریچارد داستان”
نوشته و کارگردانی شده توسط ویلیام کلاین
فیلم فروم
دسامبر 7 از طریق 10

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی