زمان زندگی تناسب اندام مدیر عامل شرکت می گوید ورزشگاه می تواند ‘کوچک تخریب’ به عنوان مردم بیشتر تمرین از خانه

زمان زندگی تناسب اندام مدیر عامل شرکت بهرام Akradi در روز پنج شنبه گفت که بدنسازی صنعت می تواند کوچک “تخریب” همانطور که بیشتر مردم برای انتخاب کردن در خانه تمرینات اگر چه gymgoers هنوز هم به بازگشت به باشگاه خود را یک بار Covid-19 محدودیت برداشته می شوند.

“من فکر می کنم که تخریب ممکن است” Akradi گفت CNBC “Squawk در خیابان.” “در حالی که تمرین در خانه چیزی است که آنها (اعضای باشگاه) را به انجام زمانی که آنها لازم نیست که یک گزینه آنها هنوز درد از این فرصت برای رفتن به باشگاه و پیوستن به جوامع خود.”

ورزشگاه در میان بسیاری از کسب و کار است که مجبور شدند درهای بسته خود را در سراسر ایالات متحده به عنوان coronavirus شیوع بدتر در اوایل این سال است. در حالی که نه هر دولت پس از لغو محدودیت های اعمال شده در ورزشگاه است که متخصصان بهداشت هشدار می دهند می تواند در حال حاضر یک خطر بالا برای Covid-19 انتقال بسیاری از آنها مجاز تناسب اندام, کسب و کار به بازگشت در کاهش ظرفیت.

اما ماه از درهای بسته را کبود برخی از تناسب اندام شرکت ها در حالی که افزایش دیگران است. طلا بدنسازی برای ثبت فصل 11 در مارس 4 با برنامه به حدود 30 شرکت متعلق به ورزشگاه. در ضمن سهام Peloton ورزش دوچرخه ساز, بسیج بیش از 100% در سال به تاریخ به عنوان صفحه اصلی تناسب اندام تقاضا موج.

Akradi گفت که در حالی که بیشتر از اعضای این شرکت تا به حال به شکستن عرق در خانه در طول coronavirus شیوع آنها به نظر می رسد حتی “مصمم تر” برای بازگشت به این باشگاه و پیوستن به جوامع خود به عنوان متحده شروع به بازگشایی شده است.

“آن را مانند شما می توانید گوش دادن به هر آهنگ به صورت رایگان در برخی از برنامه یا چیزی اما مردم هنوز هم با پرداخت مقدار زیادی از پول برای رفتن به یک سرگرمی زندگی می کنند” Akradi گفت.

زمان زندگی تناسب اندام کرده و از نزدیک با دولت های محلی برای بازگشایی خود را در ورزشگاه با خیال راحت Akradi گفت. او گفت که این شرکت کار خواهد کرد با دولت در هر راه که آنها می توانند در کشورهای که در آن coronavirus موارد در حال افزایش.

“زندگی به ارمغان می آورد چالش ها و زمانی که چالش وجود دارد شما فقط آن را خورد,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de