جان مالون آزادی رسانه ها

اسکات Eells | بلومبرگ | گتی ایماژ

این بیماری همه گیر قرار دادند رویدادهای آنلاین با ضرورت است. اما آزادی رسانه ای رئیس جان مالون همچنان صعودی است در مورد آینده از رویدادهای زندگی می کنند.

“من فکر می کنم این نامه از حوادث زندگی می کنند هنوز هم یک” مالون گفت: در آزادی رسانه ها در نشست سالانه سهامداران پنج شنبه. “انسان گلهای طبیعت. و من می توانم به شما بگویم که اینجا در فلوریدا میله ها باز هستند و آنها بسیار بسته بندی شده. به طوری… ما را ببینید.”

مالون است که یک آیکون در رسانه ها و کابل صنایع ساخته شده است که کابل امپراتوری TCI در 1970s قبل از فروش آن به AT&T در سال 1999 به حدود 50 میلیارد دلار. آزادی رسانه ها شرکت عمل می کند و صاحب منافع در سراسر رسانه ها و ارتباطات و سرگرمی, کسب و کار, از جمله سهام در آتلانتا بریوز تیم بیس بال و تولید کننده کنسرت زنده ملت است.

مالون گفت: او معتقد است که وجود خواهد داشت یک درمان یا واکسن برای Covid-19 “هر چه زودتر به جای بعد دریافت خواهد کرد که ما را نزدیک به طبیعی است.”

“وجود دارد بدون شک رفتن به یک اثر باقی مانده از نظر ارزیابی و مانند هر چیز دیگری اگر این افسردگی در ارزیابی بیش از حد آن ارائه فرصت برای کسانی از ما که معتقدیم در دراز مدت پایان نامه این است که یک جای خوب به رویدادهای زندگی می کنند,” او گفت:. “به خصوص که در آن شما باید بخش قابل توجهی از درآمد است که کمی برای انجام با دروازه حضور و غیاب و زیادی به کار با تلویزیون و دیجیتال توزیع شده است.”

گرگ Maffei که در خدمت به عنوان آزادی رسانه ای رئیس جمهور و مدیر عامل به عنوان رئیس Live Nation, سرگرمی, Sirius XM و مشاورین گفت: این شرکت دیده می شود شواهدی که وجود دارد هنوز هم تقاضا برای رویدادهای زندگی می کنند. او گفت: “به خوبی تحت” 10% از کنسرت مشتریان خواسته اند از بازپرداخت به تعویق افتاد, کنسرت, و ذکر برخی از آتلانتا بریوز ticketholders که معوق بلیط به جای درخواست برای بازپرداخت.

“وجود دارد این است که تقاضا برای رویدادهای زندگی می کنند,” او گفت:. “سوال خواهد بود آنچه می تواند ما را در جهان واکسن و درمان و اجتماعی فاصله مطمئن شوید که آن کار برای همه درگیر با خیال راحت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی