طرح دعوی در دادگاه متهم ex-فاکس نیوز خبرنگار اد هنری از تجاوز به عنف می گوید: Sean Hannity, تاکر کارلسون مورد آزار و اذیت زن دیگر

فردا میزبان اد هنری حضور Fox & Friends’ All-American Summer Concert Series در استودیو فاکس در تاریخ 23 ژوئن 2017 در نیویورک است.

متی Eisman | گتی ایماژ

یک بمب طرح دعوی در دادگاه توسط دو شنبه متهم سابق ایسنا رئیس ملی خبرنگار اد هنری از تجاوز به یکی از آنها می گوید که شبکه ستاره لنگر Sean Hannity پس از ارائه 100 دلار به کارکنان به “تاریخ” یک زن دیگر که متهم هنری از آزار و اذیت جنسی.

فدرال کت و شلوار می گوید که علاوه بر هنری شاکی کتی Areu بود که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط چندین مرد دیگر در فاکس نیوز از جمله Hannity میزبان Tucker Carlson, روزنامه نگار Howard کرتز و Gianno کالدول.

دیگر شاکی Areu را همکار سابق رادیو فردا کارمند جنیفر اکهارت ادعا می کند که هنری raped او علاوه بر ارتکاب دیگر سوء رفتار جنسی در برابر او.

منهتن در دادگاه فدرال طرح دعوی در دادگاه می آید سه هفته پس از همشهری اخراج هنری برای چه این شبکه گفت: سوء رفتار جنسی. کت و شلوار نام به عنوان متهمان فاکس نیوز Hannity, کارلسون و هوارد کرتز و واصل شد به نمایندگی از اکهارت و Areu توسط وکلای داگلاس Wigdor و مایکل Willemin.

کت و شلوار می گوید که Areu “بود که نسبتا به طور منظم در Sean Hannity Show تا 8 مارس 2018.”

“در آن روز آقای Hannity, در مجموعه و در مقابل کل استودیو خدمه و کاملا ناخواسته انداخت $100 در مجموعه میز. او سپس شروع به تماس به مردان در اتاق و خواستار آن است که کسی را خانم Areu در تاریخ برای نوشیدنی در دل Friscos,” کت و شلوار گفت.

“او بارها و بارها فریاد زد:” چه کسی می خواهد به او را در یک تاریخ؟’ ‘او را در تاریخ به دلم Friscos.’ خانم Areu شد
به طور کامل میگردند و روشن ساخته است که او فوق العاده ناراحت کننده با آقای Hannity را misogynistic رفتار بی سر و صدا شفاعت با یکی از دوستان خود در اتاق به قبول پول به طوری که تحقیر, خواهد, پایان,” کت و شلوار ادعا می کند.

کت و شلوار نیز می گوید: “آن است که به طور گسترده ای در مستند رکورد های عمومی که فاکس نیوز نه تنها کشت و پرورش آزار جنسی و سوء رفتار اما همواره پذیرفته و به آن پاداش. با این وجود, فاکس نیوز را عمومی بر این باورند که آن را در محل های مختلف از فاکس نیوز بود که اجرا سابق خوار رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Roger Ailes” این کت و شلوار می گوید.

“متاسفانه آن است که در واقع بدتر است.”

فاکس نیوز بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

هنری وکیل کاترین Foti در بیانیه ای گفت: در اوایل این ماه پس از او از کار اخراج شد که “اد هنری را انکار اتهامات اشاره شده در فاکس اعلام و با اعتماد به نفس است که او خواهد بود و پس از توجیه کامل شنوایی مناسب فروم.”

Foti بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

– گزارش های اضافی توسط CNBC کوین Breuninger

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme