یک زن پیاده روی در کنار یک “برای اجاره” ثبت نام در یک مجتمع آپارتمانی در پالو آلتو کالیفرنیا.

پل Sakuma | AP

اجاره به طور سنتی به دلیل, در اول ماه و بیشتر مستاجران در حال تبدیل شدن به اواخر خود پرداخت.

اثرات اقتصادی از Covid-19 ادامه به کوه با افزایش از دست دادن شغل و کاهش ضریب اطمینان مصرف کننده. همانطور که در آوریل 26, 91.5 درصد از مستاجرها در حرفه ای مدیریت ساختمان ساخته شده بود کامل و یا جزئی پرداخت. که در مقایسه با 95.6% در همان دوره در سال گذشته با توجه به ملی مسکن چند شورای.

“این دلگرم کننده است که ساکنان آپارتمان ادامه به ملاقات خود را اجاره تعهدات اینکه که با حمایت از دولت فدرال کمک های مالی کارت های اعتباری و دیگر گزینه های انعطاف پذیر ارائه شده توسط این صنعت صاحبان و اپراتورهای گفت: NMHC جمهور داگ Bibby. “اما امنیت مالی خود را مشخص نیست که بسیاری ممکن است واجد شرایط برای فدرال امداد, در حالی که دیگران در حال طراحی کردن پس انداز و رو بیشتر چالش های مالی از جمله بالاتر هزینه های مراقبت های بهداشتی.”

واکر و Dunlop یکی از بزرگترین کشور تجاری وام دهندگان با یک دلار و 95 میلیارد نگهداری نمونه کارها تا حد زیادی متشکل از چند ساختمان های آپارتمانی. وجود بیش از 2 میلیون واحد آپارتمان در نمونه کارها خود را و مدیر عامل شرکت ویلی واکر می گوید: مردم در تماس با صاحبان آپارتمان و اپراتورهای روزانه. تا کنون او گفت: فقط 1% از صاحبان خواسته اند برای کمک به خود را در وام های تجاری, اما واکر یک رئالیست است.

“یکی از چیزهایی که بسیاری از ما وام گیرندگان در حال انجام است و بیرون رفتن و صحبت با مستاجران خود را و هر کسی که نیاز به اجاره تحمل … آنها در حال قرار دادن در برنامه بازپرداخت او گفت:” اما افزود: “کاملا صادقانه آن را یک بازی انتظار برای دیدن آنچه که ممکن است و در ماه های ژوئن و ژوئیه اجاره نقش های شبیه به آن را به عنوان مربوط به چگونه بسیاری از وام به ما می آیند برای تحمل و پس از آن چه پیش فرض شبیه آمده سپتامبر, اکتبر, نوامبر.”

واکر نگران است که افزایش موقت به بیکاری پرداخت تحت این دولت coronavirus امداد پایان برنامه بیشتر مستاجران خواهد بود قادر و یا تمایلی به قرار دادن پول برای مسکن.

“سوال واقعی این است که آنها می رویم به پرداخت اجاره خود را و یا آنها خواهید برای ذخیره کردن پول نقد از آنجا که آنها فکر می کنم مزایای مراقبت عمل می رویم به اصطلاح در آنها نیاز به نگه داشتن بر روی آن پول پرسید:” واکر.

در حالی که صاحبخانه برای هر دو منظوره و تک خانواده خواص در حال تلاش برای کار با مستاجران خود را ارائه موقت اجاره کاهش و طرح بازپرداخت وجود ندارد و دولت کمک مالی برای اجاره. وجود دارد یک مثال از برنامه ریزی برای وام گیرندگان وام مسکن تحت مراقبت در عمل اجازه می دهد آنها را برای به تاخیر انداختن پرداخت تا یک سال. برای مستاجرها قانون منع اخراج به مدت 90 روز اما کمی دیگر.

فعالان در حال حاضر خواستار ملی اجاره اعتصاب بسیج با شعار #CancelRent.

“املاک و مستغلات تیتان ساخته شده از درد ما در سال 2008 و ادامه داد: گرفتن معافیت های مالیاتی تا کنون پس گفت:” الکس Caputo-مروارید رئیس جمهور ایالات معلمان لس آنجلس اتحادیه است که در حمایت از اجاره اعتصاب در آزادی. “ما نمی توانیم اجازه دهید این اتفاق می افتد دوباره. ما در حال تماس در هر سطح از دولت به استفاده از قدرت اضطراری برای انصراف از اجاره و سازماندهی یک تلاش گسترده در سطح فدرال به توزیع مجدد ثروت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی