لانست retracts عمده Covid-19 کاغذ که مطرح نگرانی های ایمنی در مورد مالاریا مواد مخدر

داروخانه tech دارای یک بطری و یک قرص هیدروکسی کلروکین در Rock Canyon, داروخانه, در, Provo, Utah, on May 20, 2020.

جورج فری | گتی ایماژ

مجله لانست یکی از برترین مجلات پزشکی در روز پنج شنبه کردهاند موثر مطالعه که مطرح هشدار در مورد ایمنی تجربی Covid-19 درمان با کلروکين و هیدروکسی کلروکین در میان موشکافی از داده های اساسی این مقاله است.

این انقباض در آمد در درخواست از نویسندگان این مطالعه منتشر شده در ماه گذشته بودند که به طور مستقیم درگیر با جمع آوری داده ها و منابع این مجله گفت.

“ما دیگر نمی تواند برای تایید صحت اطلاعات اولیه منابع” Mandeep Mehra از بریگهام و بیمارستان زنان, فرانک Ruschitzka از بیمارستان دانشگاه زوریخ و Amit Patel از دانشگاه یوتا در بیانیه ای گفت. “با توجه به این تاسف و توسعه و نویسندگان درخواست که کاغذ بود پس گرفت.”

این جمع شدن است که مطمئن شوید که برای اضافه کردن سوخت به ستیز استدلال در مورد پتانسیل کلروکين و هیدروکسی کلروکین پیر, مالاریا مواد مخدر در Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. رئیس جمهور تهمت به تبلیغ آنها به عنوان با ارزش درمان با وجود کمبود جدی داده از آنها بهره مند شوند.

در ضمن در چهارشنبه پژوهشگران در گزارش نتایج اولین طلا-استاندارد کارآزمایی بالینی hydroxycholoroquine در Covid-19 نتیجه رسید که آن را جلوگیری از عفونت بهتر از دارونما. دیگر آزمایش های بالینی از جمله برخی به دنبال مواد مخدر به عنوان درمان در حال انجام است.

بیشتر از آمار اخبار:

لانست مطالعه بسیار به دست آورده توجه به دلیل آن رفت و بیشتر از سایر مطالعات مشاهده ای است که تا به حال مشابه یافت مواد مخدر شد و نه در ارتباط با بهبود نتایج برای بیماران. این مطالعه که ظاهرا بر اساس اطلاعات بیمار از 671 بیمارستان ها در شش قاره گزارش مواد مخدر نیز مکاتبه به افزایش مرگ و میر.

این یافته ها منجر به توقف برخی از جهانی بالینی مطالعه هیدروکسی کلروکین بنابراین محققان می تواند برای چک کردن هر گونه نگرانی های ایمنی. خارج از کارشناسان به سرعت نگرانی پس از توجه به تناقضات در داده ها. از آنها خواسته است که شرکت وارد شده و تجزيه و تحليل داده ها شناخته شده به عنوان Surgisphere به توضیح دهید که چگونه این منابع داده های خود را.

به بررسی رشد نویسندگان در این مقاله نه وابسته Surgisphere به نام برای ممیزی مستقل. در بیانیه روز شنبه گفتند که Surgisphere بود و نه همکاری با داوران مستقل و نمی خواهد ارائه داده است.

“به این ترتیب ما داوران قادر به انجام مستقل و خصوصی نظیر نقد و بررسی و در نتیجه به اطلاع ما از خروج خود را از همکار-بررسی روند” محققان نوشت.

خارج از کارشناسان مطرح کرده اند نگرانی های مشابه در مورد دیگر مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند از بسیاری از محققان بر اساس Surgisphere داده است که نگاه در ایمنی از داروهای فشار خون در بيماران مبتلا به Covid-19. در اوایل این هفته, the New England Journal صادر شده است “ابراز نگرانی” در مورد این مقاله و بررسی مستقل از آن نیز راه اندازی شده است.

نگرانی در مورد خطرات بهداشتی از کلروکين و هیدروکسی کلروکین شد بر اساس شواهد فراتر از لانست و کاغذ. زودتر غذا و دارو هشدار داد مواد مخدر باید استفاده نمی شود در Covid-19 خارج یک کارآزمایی بالینی و یا فراتر از بیماران بستری در بیمارستان به دلیل خطرات به سلامت قلب است.

داروهای امن برای مردم به مالاريا آرتریت روماتوئید و لوپوس برای آنها نشان داده شده است که مزایای کارشناسان استرس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme