ایالات متحده “آماده برای شروع به باز کردن” با این سطح از تست با توجه به آدم Schechter مدیر عامل شرکت coronavirus آزمون تولید کننده LabCorp.

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه سناتور در روز سه شنبه مورد سطح کنونی از تست در ایالات متحده آمریکا به عنوان محزون می خوانی ناکافی برای تشخیص جیب از شیوع بیماری به عنوان متحده بازگشایی شده است. یک گروه از اقتصاد و محققان پزشکی در دانشگاه هاروارد گفت: در ماه گذشته در ایالات متحده نیاز به سطح شیب دار تا تست ظرفیت حداقل 5 میلیون نفر آزمون در روز در اوایل ماه ژوئن و 20 میلیون در هر روز به اواخر ماه جولای به منظور بازگشایی اقتصاد است.

که به منظور بلند با توجه به که در آن ایالات متحده coronavirus تست در حال حاضر می ایستد. به طور متوسط 282,000 آزمون در هر روز بیش از 12 اول ماه مه اجرا شد در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Covid پیگیری پروژه یک تلاش داوطلبانه تاسیس شده توسط خبرنگاران در مجله آتلانتیک به پیگیری Covid-19 تست در ایالات متحده آمریکا

گسترده آزمایش حیاتی خواهد بود برای تقویت اعتماد عمومی و کارفرمایان به بازگشت به کار. دولت و مقامات محلی نیز می گویند آن است که کلیدی برای تشخیص و جلوگیری از ظهور مجدد این ویروس به عنوان متحده سهولت محدودیت.

“من متقاعد شده است که ما نیاز به 2 تا 3 میلیون آزمون در روز” Schechter گفت: در CNBC “Squawk Box.” “من باور دارم که ما آماده برای شروع به باز متحده با آزمایش که امروز در دسترس است و آن را تنها برای افزایش طول هفته های آینده.”

ایالات متحده پردازش 289,472 آزمون در روز سه شنبه, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Covid ردیابی پروژه و اجرا شده است نزدیک به 10 میلیون نفر آزمون در مجموع از آنجا که برای اولین بار در ایالات متحده مورد تایید شد در ماه ژانویه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار را اخراج رفیع تخمین می زند برای تست لازم به عنوان غیر منطقی. اما در اوایل موفقیت در مهار این بیماری در کشورهایی مانند کره جنوبی نشان داده اند که سریع در دسترس و هدفمند تست کلید توقف محلی شیوع بیماری قبل از آنها به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است.

بخش های مختلف اقتصاد خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به سطوح مختلف از تست به همراه کارکنان به کار Schechter گفت.

“من فکر می کنم که آن را هنوز هم ناشناخته دقیقا چگونه بسیاری از آزمون ها در حال رفتن به نیاز اما من فکر می کنم در صنایع مختلف می رویم به نگاهی به تست متفاوت و حتی برخی از کارفرمایان را در تست متفاوت برای برخی کارکنان از دیگران” Schechter گفت.

LabCorp است که در حال حاضر در مذاکرات با شرکت ها برای حمایت از تلاش های خود را برای آوردن کارکنان به کار Schechter گفت. LabCorp ارائه خواهد شد Covid-19 غربالگری خدمات برای کارکنان از جمله تست دما کنترل و سازماندهی دیگر preecautions, او گفت:.

“ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می تواند احتمالا برای کمک به کارفرمایان کارکنان بازگشت به کار” او گفت:.

LabCorp ظرفیت به روند حدود 80.000 آزمون در روز Schechter گفت:, و اضافه کرد که این شرکت با هدف قرار دادن 150,000 تشخیص آزمون در روز تا اواسط ماه ژوئن.

با این حال آزمایشگاهی ظرفیت به فرآیند آزمون نیست همان تعداد تست های این شرکت است که در واقع در حال اجرا در هر روز. Schechter گفت: “front-end” محدودیت در مجموعه ای از نمونه های چنین به عنوان سواب بینی شده اند “بزرگترین مسئله” در افزایش ظرفیت.

ماه گذشته شرکت نورد در خانه مجموعه نمونه کیت که بیماران می توانند پس از ارسال به آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل. این اصل تنها در دسترس برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ, اما روز سه شنبه این شرکت ساخته شده آن را در دسترس به هر کسی که مطابق با معیارهای تست گذاشته شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری Schechter گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی