بچه ها: اسکیت روی لبه

اسکیت روی لبه
25 جولای 1995

با توجه به این که عنصر غافلگیری شده است preempted شش ماه پیش دهان به دهان انتقادی, جنجال پوشش داستان the film society و نیویورکو زیاده روی پروفیل ها و مصاحبه های آن را نمی تواند صدمه دیده است برای شروع با توصیف باز کردن دنباله ای از بچه هایک فیلم توسط لری کلارک نوشته شده توسط Harmony Korine آینده, این, تابستان, unrated, به محلی خود را به هنر تئاتر است.

اولین تصویر ما می بینیم که از یک دختر و پسر در قاب تنگ, از جلو, مکیدن صورت. نور زلال تمرکز کم عمق تا کم عمق است که آن را به عنوان اگر هیچ چیز دیگری در جهان است اما این دو بچه را در آن زبان به زبان و بدون شور و شوق اما با تعهد عمیق. آن را به یک تصویر است که به طور همزمان بازدید و در صورت تساوی در. و آن در می رود برای یک زمان بسیار طولانی به اندازه کافی بلند به یکی از آگاه چند چیز بسیار مهم: که اگر چه این غیر قابل انکار است یک فیلم تصویر (چه چیز دیگری می تواند با همه که دانه رقص در اطراف بر روی صفحه نمایش) بچه ها به نظر می رسد فوق العاده واقعی (به عبارت دیگر نمی خواهم بازیگران); که آنها به نظر می رسد بسیار جوان — او به نظر می رسد به سختی 14, او ممکن است دو سال بزرگتر; که فعالیت آنها در حال انجام است نه شبیه سازی شده (این بچه ها ممکن است هرگز هر بوسه های دیگر را در زندگی واقعی اما برای دوربین که فقط آنچه را که آنها در حال انجام); و این که موقعیت که در آن فیلم قرار داده شده است به ما vis-a-vis این فعالیت خونتان نزدیک است.

این اولین شات است که به نظر می رسد به آخرین برای همیشه لطفا برای, اما ممکن است به عنوان کوتاه به عنوان 15 ثانیه به ما می دهد زمان برای تبدیل شدن به خود آگاهانه در مورد خود ما و پاسخ ما به عنوان مقابله با فعالیت های که بالغ امریکا به عنوان آن را می خواهد به پرتاب خارج از دید و یا حداقل تبدیل به یک انتزاع. زهاری جنسی, این چیزی است که ما به دنبال در.

نزدیک است و پس از کمی دور تر میکنه. در حال حاضر ما می توانید ببینید که دختر و پسر روی تخت در اتاق دختر. آن را به یک اتاق پر از اشیاء (حیوانات و Beastie Boys سوابق) نشان ممتاز تربیت (این پول است که به پوست او که درخشش طلایی) و تایید که او به عنوان جوان به عنوان ما می ترسید او ممکن است. روایت در ضربات. پسر که نام تلویزیون است که با فشار دادن دختر به داشتن رابطه جنسی. او مصر او را دوسوگرا. سرعت ویرایش شتاب. چهارم شات و یا شاید آن پنجم است که مهمترین آنها غیر عادی است. دستی دوربین با ماوس در بالای قلب مهم نیست — این crotches از دختر و پسر. آنها هنوز هم با پوشیدن خود را تا. با این وجود این نوع از تصویر است که باعث می شود شما تعجب می کنم اگر شما را دیده ام بیشتر از شما دیده ام.

این دختر در نهایت acquiesces به پسر single-mindedness. او صعود در بالای او. وجود دارد یک برش پرش که می شکند زمان واقعی تداوم عجله ما رو به جلو و به ما متوجه است که او نفوذ او. ما آنها را از کمر به بالا: او تپش دور و او معترض در درد. و پس از آن موسیقی در ضربات — امواج امواج امواج — و بالاتر از آن ما از شنیدن این پسر voiceover: “باکره, I love ’em… “

یک adrenalizing فیلم لحظه آن را هیجان به عنوان نتیجه دقیق زمان بندی و لایه بندی صدا و تصویر به عنوان آن را در مورد آنچه اتفاق می افتد در عمل است. سبک نگارش آن مخالف از “هوا” تصاویر که قبل از آن. و اگر چه در عمل تبدیل شده و عرق آن را به نحوی آسان تر به از که اولین بوسه. این “movieness” از آن است که pleasurably اطمینان بخش است. حمل آن با ما همراه — از ما پوسته و خارج از ذهن ما است. نه مانند شات اول که خود ما هم به تعجب در مورد تنها چیزی بود در جریان قرار دادن کل ترسناک ظروف سرباز یا مسافر از در ما دور. ما ناراحت کننده با وادار کردن ما به آگاهی از خودمان تماشای چیزی است که ممنوع است.

این هنر و یا بهره برداری? و کسی که گرفتار شده است به دنبال ؟

نمی گویند آن را فقط لری کلارک بدنام لری کلارک که عکس از نوجوانان fetishize شکننده زرق و برق از بدن جوان آرزوی نابودی.

مصرانه بدسم, Clark, از دیدگاه, نیروهای ناراحت کننده رویارویی با خود شیفتگی و اشتیاق و شناسایی است. آنچه بیشتر نگران کننده در مورد کلارک کار این است که خود افراد موجب جوانی را بسیار آسیب پذیر (هر چند من شک دارم که کلارک که صفات قدرت بسیار زیادی به یک نوع خاص از پسر زیبایی خواهد آن را ببیند).

آنچه باعث می شود آن است که آن را ادعا می کند توجه برای نوجوانان, تمایلات جنسی یا حداقل پسر تمایلات جنسی. آن را ندارد مودب گفتگو در مورد آن می گذارد و آن را در صورت خود را. “من همیشه می خواستم به بزرگ آمریکایی نو جوان فیلم می گوید:” کلارک. “این نوع از فیلم که واقعی فوری مانند کاساوتیس را سایه اما در سال 1994. من نمی خواهم به یک فیلم مستند است. من می خواستم به یک فیلم است که می تواند در مراکز سراسر امریکا است.”

من با کلارک در شلوغ ترایبکا رستوران. او فرار انبار خود را که در آن تهویه هوا را شکسته و تلفن زنگ نگه می دارد. انبار بیش از حد کوچک است برای تمام مسائل آن را نگه می دارد. دیوار با پوشش هنر: یک Mike Kelley یک کدی Noland یک شاهزاده ریچارد یک سو ویلیامز نقاشی از یک دختر با سه را cocks در دهان او. در میان درهم و برهمی در یکی دیگر از دیوار نقاشی شده توسط nine-year-old daughter است که می گوید: “دوستت دارم بابا.” کلارک همچنین دارای یک پسر که نزدیک به 12. کودکان زندگی با مادر خود از او طلاق گرفته اما در تعطیلات آخر هفته آنها با او بماند. “من یک پدر خوب,” او می گوید و من معتقدم او اگر چه او برای تلفن های موبایل به عنوان اگر او گمان من ممکن نیست.

کلارک یک متفکر جدی 52 ساله با یک لمس نظامی در رفتار (او تدوین شد و فرستاده شده به ویتنام در اواسط ’60s). صدای او تن به تن کم لبه با لگدمال و یک اشاره از اختلال غددی ناله و شکایت کردن. چهره اش نازک است و ناهموار با deepset چشم و بینی (قطری در مقابل چهره او را دوست دارد به عکس). او ریش ژولیده و موهای clubbed بازگشت و تحت کنترل است. او به نظر می رسد شگفت انگیزی شیرین و همچنین کسی که اجرا می شود در خشم است. در بسیاری از راه های Clark نمی محاسبه اما شایان ذکر است که او به نظر می رسد راحت بودن یک فرد بالغ. حتی زمانی که او حامل یک اسکیت بورد وجود دارد هیچ چیز kid-در مورد او.

ما در حال صحبت کردن در مورد چگونه بچه ها به نظر می رسد به Tulsa, کلارک اول کتاب. شات بین سال 1963 و در سال 1971 منتشر شد و در 71 بلافاصله آن تاسیس شهرت او در وینس Aletti عبارت “به عنوان دوره ترین وحشی چشم.” Tulsa است نگاه خودی در نوجوان اوکلاهما مواد مخدر فرهنگ (بچه ها با سوزن در دست و خاموشی خود را حلق آویز کردن و اسلحه با یک زن و شوهر از زنان برای اندازه گیری خوب پرتاب). صمیمی هر چند از آن است تولسا است ادا صرفا در سوم شخص. هیچ تعامل مستقیم از موضوع و دوربین هیچ کدام از من/شما ارز که به اتهام نوجوان Lust — کلارک دوم کتاب منتشر شده 13 سال بعد — و دهه کار است که به دنبال.

“من می خواستم اولین فیلم به مانند اولین کتاب من — راست روایت شات مستند ، زمانی که من برای اولین بار گذاشته تولسا, من تا به حال قرار دادن در تصاویر از مردم به دنبال در دوربین و پس از آن متوجه شدم که در فیلم هیچ کس به نظر می رسد در دوربین بنابراین من در زمان تمام کسانی که عکس ، با انجام اين ترفند کوچک به آن نگاه مانند یک فیلم است.”

در واقع کلارک سعی در 1970 به نوبه خود تولسا به یک فیلم; او در بر داشت 16mm همگام سازی دکل بیش از حد دست و پا گیر برای رسیدگی به خود و زودی رفت و برگشت به خود لایکا. برای 10 سال آینده او می گوید: او بیش از حد حساس با مواد مخدر به انتخاب کنید تا یک دوربین هنوز هم اجازه دهید به تنهایی یک فیلم دوربین. آن را در طول این دوره است که او زمان برای تیراندازی یک پسر در طول یک بازی با ورق. از تیراندازی او می گوید: “من انجام شد به سرعت آن را مانند به نظر می رسید درست انجام دهد.”

در اوایل ’80s, او شروع به فکر می کنم به طور جدی در مورد ساخت فیلم درباره نوجوان تجربه اما هیچ یک از مواد او در panned. سپس او ازدواج کرده بود او اولین فرزند متولد شده بودند. او می خواهم تا حدودی تمیز کردن عمل خود را. پسر Trebay که نوشته بودم یک صدای پوشش داستان در مورد کلارک به یاد عکاس نزدیک شدن به او در مورد نوشتن یک فیلمنامه. Trebay می گوید او می خواهم بیش از رفتن به کلارک زیر شیروانی قرار دادن آنها می خواهم در بازی شیر یا خط در اطراف ایده های مختلف Clark خواهد او را نشان می دهد نوار Flipper.

کلارک فکر کردم برای کودکان و نوجوانان در طول تابستان ’92 زمانی که او عکاسی اسکیت بورد سواران در پارک میدان واشنگتن. “این چیزی بود که من به نام تابستان از کاندوم. وقتی که من رفتن به پارک آنها خواهد بود و به این کاندوم و همه بچه ها تا به حال آنها را و آنها همیشه صحبت کردن در مورد رابطه جنسی ایمن و کاندوم و من متقاعد شده بود آنها به من رفتن خیلی خوب است. من اسکیت بنابراین من می تواند نگه دارید تا زمانی که من عکس گرفت و از آنها پسر من اسکیت کمی.

بنابراین پس از حدود شش ماه من فقط یکی از بچه ها, آنها فقط کاملا باز و صادقانه با من و من پیدا کردن هیچ یک با استفاده از کاندوم. از این رو خطر چیزی است که ” بیایید رابطه جنسی با یک باکره.’ و وقتی که من می گویند “چه می شود اگر او باردار می شود?” آنها فقط می گویند که به معنای نمی شود.’ اما دختران را دریافت و آنها سقط جنین و مادران خود را می دانید. و برخی از آنها دریافت تبخال اولین بار آنها ، شما می توانید یک لیست از چیزهایی که می تواند برای شما اتفاق می افتد اولین بار.

“در سال 92, زمانی که آنها با داشتن صحنه بیحوصلگی حرف زدن این دختر 14 و 15 ساله بودند که از بالای شهر بودند از غنی, خانواده, و آنها می خواهم به این نمی توانید رای بدهید و اسید و قارچ و اقامت در خارج تمام آخر هفته. و آنها می خواهم طرح این داستان پوشش بنابراین پدر و مادر خود را فکر می کنم آنها در یک حزب چرت زدن.

“و بنابراین من فکر کردم من همیشه می خواستم به بزرگ آمریکایی نو جوان فیلم است. چرا آن را در مورد آنچه که در امروز. و زمانی که مردم از من بپرسید آنچه آنها باید به دور از فیلم, من می گویند که آنها باید سعی کنید به دنبال بچه های خود را در چشم و صحبت کردن با آنها یک در یک. منظورم این است که من پدر و مادر است اما پدر و مادر هیچ اطلاعی ندارم. آنها را فراموش کرده ام آنچه آن را مانند زمانی که آنها بچه بودند.

“من می دانستم که اسکیت بازان خواهد بود بهترین بازیگران. آنها یک سبک و یک حضور. همه متنفر اسکیت بازان به طوری که آنها مجبور به رابطه جنسی خشن و مقابله. آنها لگد از هر جای پلیس را از آنها بدم میاید. آنها نوع قانون شکنان.”

ده سال از زمانی که بیننده در نگاه کودکان, آنچه که من فکر می کنم خواهد بود قابل توجه هستند اجرای: ریتم بچه ها رفتار خود را مسری انرژی است. بچه ها در کودکان و نوجوانان هستند نه بچه ها از طنزهای و نه آنها بسیار شبیه به فیلم نوجوان بت از جیمز دین به رودخانه ققنوس. برای یک چیز, آنها ضربه به جای درونگرا. آنها physicalize احساسات خود را به جای نوزادان در مورد آنها. و آنها خیلی سریع با بدن خود را با کلمات با احساسات. آنها 17 و 18 ساله در حال پخش از 14 و 16 ساله است که بسیار متفاوت از 23-ساله بازی 16-ساله.

از لحظه ای که این فیلم رفت و به تولید شایعاتی وجود دارد که برخی از بازیگران زیر سن قانونی بودند. با توجه به کودکان و نوجوانان تولید کری جنگل “شده است سن مناسب است. بچه ها در روابط جنسی-مطالب صحنه های 17 و بالاتر. دیگران بازیگران طیف وسیعی از 13 تا 72.” جنگل با تجربه و زرنگ و دانا هالیوود حرفه ای; من شک دارم که او می خواهم خطر اتهام جنایت به در کسب و کار با کلارک.

اما چگونه کلارک دریافت چنین اجرای زنده از غیر بازیگران ؟ “من فقط می دانم که آنها واقعی است و آنها به من اعتماد به طوری که آنها مایل بودند برای استراحت و رفتن با خطوط. آنها می تواند تغییر یک کلمه یا دو اگر آن را راحت تر بود اما آنها تا به حال به چوب به اسکریپت. در راه آنها مانند روش بازیگران, آنها واقعا احساس آنچه آنها انجام می دهند. و از آنجا که من می دانستم که آنها از من می دانستم که چگونه من آنها را می خواستم. آنها نمی دانم, اما من انجام داد. این همه بیت های کمی از کسب و کار آنها چیزهایی که من دیده بودم بچه ها انجام دهد. بنابراین وجود دارد که ” بیا پرش به بالا و پایین, خنده, بیشتر, خاطر, خنده,’ هر آنچه در آن طول می کشد. آنهایی که سخت شد این فیلم به دلیل آن بود که با نفس بریده بریده ،

من به ذکر است که من می دانم تا به حال شده است creeped با فیلم به خاطر او بود که کلارک به حال آموزش بچه ها چگونه به چوب زبان خود را در دهان. “من فکر می کنم آنها خیلی زیاد می دانید که چگونه به چوب زبان خود را در هر یک از دیگران’ دهان,” او می گوید: خنده و فروتن است. “آنها نمی نیاز به مقدار زیادی از مربیگری در بوسیدن گروه است.”

من نمی توانم به شما بگویم که چگونه عجیب و غریب آن است که برای دیدن لری کلارک سرخ — یک مرد با نوجوان زرنگ در شیطان ساخته شده است که دوربین خود را به یک شخص ثالث بی شماری برخوردهای جنسی که می تواند نشستن در یک رستوران شلوغ و بحث unselfconsciously در مورد دختران و تجاوز و زنای با محارم. و آن را شرم آور سرخ شدن آن را در مورد باز بودن به جای پنهان کردن. در ساندنس من بدست می خواهم به یکی از این مکالمات در مورد would-you-اجازه-your-kids-دیدن-این-فیلم. بله البته من خواهد بود. است که من می خواهم اگر من تا به حال بچه ها از خود من است که من نمی; اما من گفتم: من می خواهم که تا به حال تردیدی در مورد اجازه دادن به آنها در این فرضی بچه ها در آن عمل است. نیز وجود دارد چیزی در مورد دیدن کلارک سرخ که در زمان بسیاری از واهمه دور.

البته, آن را آسان به بحث در مورد فرضی بچه ها. فرضی و نامرئی است که چگونه آمریکا می خواهد آن کودکان و نوجوانان می شود. اگر شما می خواهید شواهد که فقط نگاهی به واکنش در برابر بچه ها. این فیلم باعث به هم بزنید هنگامی که آن را دزدکی حرکت کردن پیش نمایش در ساندنس در ژانویه گذشته است. چند منتقدان از جمله ارادتمند شما ادعا کرد فوق العاده بود; نیز وجود دارد برخی از مخاطبان که منفور فیلم است. چند ماه بعد مدیر پل شریدر را هوشمند, حمایت, مصاحبه با کلارک برای the film society. و سپس اخراج شروع به ریختن در.

اعتراف میکنم که هیچ کس قادر خواهد بود برای دیدن بچه ها به 350 نفر را در ساندنس — این فیلم فقط در آینده آنها را با انتظارات به در راه دریافت کنید. وقتی دیدم بچه ها برای بار دوم شوک رفته بود و من مطمئن هستم که آن را کاملا به عنوان شگفت انگیز به عنوان من می خواهم برای اولین بار فکر کردم. سوم مشاهده تأييد اصلی من را — که این فیلم یک اندازه گیری از سبک آن است. این بدان معنا نیست که آن را کامل فیلم و یا که آن را می گوید همه چیز است که می توان گفت در مورد بلوغ — آن را قطعا نمی گوید زیادی در مورد صبا. من امیدوارم که این آخرین فیلم در مورد جنیفر لوپز; این مطلب اول بود.

آن است که نه تنها نوجوانان فیلم به علت هیاهو. هر چند سال یک فیلم است که باعث می شود مردم دیوانه zeroing در چه نسل بعدی در حال انجام است: Blackboard Jungle, Rebel Without a Cause, Splendor in the Grass, A Clockwork Orange, Over the Edge, Menace II Society. اکثر مقابله با خشونت است. تنها Splendor in the Grassکه به نظر می رسد عجیب و حتی احمقانه امروز خطرات و نشان دادن جنبه تخريبي از تمایلات جنسی و سرکوب.

بچه ها یک داستان احتیاطی در مورد نوجوان, رابطه جنسی در سن ایدز است. بیست سال پیش یکی ممکن است با برچسب اتصال آن باعث می شود بین جنسیت و مرگ به عنوان رمانتیک یا خشکه مقدس. امروز اتصال یک واقعیت زندگی است. و شاید به همین دلیل آن را گرفته کلارک تا حالا برای ساختن یک فیلم است.

آنچه مهم است این است که آن پایین می آید در کنار بچه ها به عنوان موجودات جنسی (اگر چه نه به عنوان موجودات درنده — تلویزیون بدون الگو) در یک فرهنگ است که از جان گذشته برای انکار آنها تمایلات جنسی خود را. بچه ها خجالتی نیست و دور از احساس بودن برخوردار بدن خود را در همه زمان ها.

بنابراین برای شکایت به عنوان Caryn جیمز را در اخیر نیویورک تایمز قطعه است که کودکان و نوجوانان شده است “به کرات به مرگ” (در مقایسه با چه ؟ آپولو 13?) مسخره است. اخراج او از بچه ها جای تعجب است منفرجه. پس از pointlessly مقایسه فیلم Dead End (که lyrically عکس شهری پسران بد هستند با خیال راحت غیر جنسی), James ادعا می کند که کودکان و نوجوانان ارائه می دهد یک “اغراق آمیز توصیف یک مشکل واقعی است که آن را نمی کند, سعی کنید به تجزیه و تحلیل” و که در آن “حداقل واقع بینانه انتخاب شخصیت های زنده در جهان قابل مشاهده بدون پدر و مادر.”

من نمی دانم که چه نوع از تجزیه و تحلیل جیمز انتظار دارد. از آن واضح به نظر می رسید به من که بچه ها مشکل درست همان چيزي است که پدر و مادر خود را ساخته اند خود را نامرئی ناپدید شده اند را بر روی آنها.

کودکان و نوجوانان و امن, Todd Haynes فیلم در مورد یک زن با محیطی بیماری هستند و هر دو ایدز فیلم. شاید رادیکال ترین فیلم های مستقل آمریکا از دهه آنها نشان می دهد که فرهنگ آمریکایی کشنده است: آن را می کشد از طریق انزوا و بیگانگی. شگفت آور آن که پس از آن که هر دو توسط گسله احتمالا هوشمند منتقدان برای اینکه مشخص نیست و یا به اندازه کافی تحلیلی. چگونه می تواند آنها را هر واضح تر داده شده است که آنها در حال برخورد با مسائل پیچیده? و چگونه شما می توانید تقاضا صدای اقتدار در یک فیلم است که گفت: اقتدار است که چه چیزی داره ؟

برای MPAA رتبه بندی هیئت مدیره با کف دست زدن بچه ها با NC-17 به خودداری آژانس از نوجوانان که کاملا مجهز به تصمیم بگیرد که آیا این فیلم نشان دهنده آنها و یا نه. (این MPAA ایده از یک PG-13 فیلم Mad Love, که در آن بت نوجوان درو بریمور و Chris o’donnell در حال فراری عاشقان که به اشتراک گذاری یک اتاق خواب که در آن هیچ کاندوم در چشم. منطق در اینجا به نظر می رسد که صریح و روشن در مورد دختران خواهد بود بیشتر آسیب رساندن به نوجوان بینندگان به طور ضمنی از ترویج رابطه جنسی نا.)

به اخراج کودکان و نوجوانان بر این اساس است که این نشان دهنده تنها اطفاء شهوت با نگاه و انحراف لری کلارک (خط برخی از sophisticates) است به عنوان خوانده شده فیلم صرفا از طریق کلارک سرگذشتی نوجوان Lust و کار عکاسی او را به نمایش گذاشته و پس از آن. بله وجود دارد موازی بین تلویزیون را تثبیت در به ثمر باکره و مباهات در مورد آن را به دوستان خود و کلارک وسواس با مصرف و برگزاری نمایشگاه عکس از نوجوان ، اما تلویزیون در سن زمانی که او معتقد است که تمایلات جنسی تعیین می شود که در آن او قرار می دهد دیک خود را. کلارک کار عکاسی نشان می دهد که تمایلات جنسی بیشتر لایه لایه متزلزل امر است.

چیزی که من نمی تحسین در این عکس این است که آنها عمدا تحریک یک سوال در مورد که در آن عکاس قرار می دهد دیک خود را و سپس با طفره رفتن از پاسخ برگ ما احساس بد و یا بیش از حد اخلاقی بودن مشکل در مورد امکان لغزش از هنر به زندگی است. آنچه که من در مورد آنها خود را بیان غیر ممکن است میل — میل نه صرفا به داشتن یک شی اما به خزیدن در داخل آن و تبدیل شدن به آن است.

اما بچه ها نیست Teenage Lust. کودکان و نوجوانان بیشتر است بدسم نسبت به متوسط خود را Truffaut فیلم. کلارک فقط طول می کشد نگاه نزدیک در صریح تر رفتار از Truffaut تا کنون جرأت. اگر کلارک عکس بیشتر در مورد کلارک از اشیاء از دوربین خود را و سپس بچه ها بیشتر در مورد کودکان و نوجوانان بر روی صفحه نمایش — اگر بدون هیچ دلیل دیگر از این عدم بازیگران نیست و مهارت برای حفظ در مقابل دوربین هر کسی فانتزی اما خود را. به همین دلیل است که کلارک را انتخاب کرد و آنها را در وهله اول.

دیگر پاسخ به این اتهام که بچه ها در مورد مردان میانسال (Clark, تهیه کننده اجرایی گاس ون سانت و توزیع کنندگان هاروی و باب Weinstein) طرح ریزی توهمات خود را در پسران جوان است که کودکان و نوجوانان است تا آنجا Harmony Korine فیلم آن را به عنوان لری کلارک. کلارک نمی توانست ساخته شده بچه ها اگر او تا به حال در بر داشت هماهنگی.

هماهنگی ملاقات کلارک حدود سه سال پیش هنگامی که می گوید: هماهنگی “من هنوز یک بچه است.” هماهنگی هنوز هم به نظر می رسد مثل یک بچه — نزدیک به 16 سال نسبت به 22 سال است که او واقع شده است. او را بسیار شبیه به یک بچه — برخی از نبوغ بچه — که آن مضحک به نظر می رسد به مراجعه به او را با نام. از این رو هماهنگی.

آنها را ملاقات کرد زمانی که کلارک عکاسی skateboarders در واشنگتن مربع است. هماهنگی جدی بود skater برای پنج یا شش سال که, چرا که او به نظر می رسد آنقدر شکننده است که سخت به تصور کنید. هماهنگی آغاز شده و برگردان های ترسناک به کلارک در مورد فیلم و عکاسی. او در مورد 35-اسکریپت صفحه او نوشته بودم در مورد یک بچه که پدرش او را به یک زن روسپی در تولد 13th. “بچه بود پدر او مالید و مسائل می گوید:” هماهنگی مشتاق برای پر کردن در تمام جزئیات اسفبار. هماهنگی ارسال کلارک اسکریپت.

ماه بعد کلارک از او خواست اگر او می خواست برای نوشتن یک فیلم در مورد اسکیت باز. او گفت: هماهنگی که او می خواست این فیلم در مورد یک بچه که راه داشتن رابطه جنسی ایمن است که برای تنها بچه باکره باشد و چیزی در مورد اچ آی وی است. هماهنگی نوشت و آن را در سه هفته برای اثبات به خود است که او می تواند آن را انجام دهد. او نشان داد کلارک صفحات در طول راه. هنگامی که آن را به پایان رسید, او می گوید, Clark, هرگز از او خواست به تغییر هر چیزی. این اسکریپت که رفت به پیش تولید است و دقیقا این اسکریپت را بر روی صفحه نمایش منهای چند خط در اینجا وجود دارد — یک ناهنجاری در جهان از ویژگی های فیلمسازی.

حتی منتقدان فیلم اذعان دارند که هماهنگی دارد یک گوش برای kidspeak. اما آنچه رادیکال در مورد کودکان و نوجوانان است که در آن استخوان مینیمالیستی ساختار آن مدرن هنرمند — به عنوان برای تلفن های موبایل هک — او آرامش برگ را در فضای باز برای همه برای دیدن. کودکان زیر یک شل-گره, گروه, نیویورک, نوجوانان از طریق یک روز گرم تابستان. وجود سه شخصیت اصلی: تلویزیون که dubs خود را “باکره جراح” ; جنی که بکارت خود را به تلویزیون و به تازگی کشف کرده اند که او را بدست HIV از او و کاسپر, تلویزیون بهترین دوست یک اسکیت بورد ace که فقط می خواهد به عنوان سنگسار به عنوان یکی می توانید بدون قرار دادن یک سوزن در بازوی خود را. تلویزیون تمایل برای گوشت تازه twined با جنی نیاز به پیدا کردن تلویزیون قبل از او دوباره اعتصاب را از طریق خط از فیلم است. اما کاسپر که مرتکب نهایی نامعقول عمل می کنند و در انجام این کار محدود به تلویزیون و جنی در شبح مانند یک مثلث است.

پس از او به پایان رسید و بچه هاهماهنگی نوشت: دو مطلب اسکریپت: Ken Parkکه کلارک را مستقیم و Gummoکه او را به رفتن به طور مستقیم خود را. Ken Park, می گوید, Clark, در مورد تعامل بین بچه ها و پدر و مادر خود را. و Gummoخوب هماهنگی خواهد نه بحث در مورد Gummo تا زمانی که آن انجام می شود. کری جنگل برنامه ای برای قرار دادن Gummo به تولید این سقوط در بودجه حدود 1 میلیون با Ken Park به دنبال دارد. هماهنگی شلیک خواهد شد در میانه با یک کاملا متفاوت خدمه از بچه های خدمه. او نیاز به جدا کردن تا مطمئن شویم که Gummo است خود را به تنهایی.

اگر حقیقت گفته شود, بچه ها کمی بیش از حد خطی برای هماهنگی طعم و مزه. او نوشت: آن که در راه به خاطر آن بود که برای لری; Ken Park‘s کمی شل تر اما هنوز هم یک داستان او توضیح می دهد. اما Gummoاو می گوید: در حال رفتن به مانند هیچ چیز تا کنون ساخته شده قبل از: “من فکر می کنم شما باید به قرار دادن همه چیز شما را دوست دارم در یک فیلم است. چرا شما باید برای اتصال یک چیز را به دیگری؟”

در میان چیزهایی که هماهنگی را دوست دارد: the Marx Brothers, the شوهر لیندا Manz, Tristam Shandy, گدار به آلمان نه صفر 90ضبط Daniel Johnston جایی که او برای تلفن های موبایل مانند او را از داشتن یک فروپاشی عصبی, چیزهایی که باید اشتباهات در آنها است. بهترین عملکرد او تا به حال دیدم و ساخته شده توسط مدرسه خود را بالا استاد بازیگری که تا به حال فلج مغزی کردم و در کلاس و بازی King Lear.

اساسا شخصیت های مختلف Korine و کلارک باید چند چیز مشترک است. آنها هر دو runty بچه ها. نه بومی نیویورکی اما این شهر تعبیه شده است در کار خود را. هر دو بزرگ شده در خانواده که در آن دوربین یک ابزار حرفه ای. کلارک بود عزیزم عکاس; او استفاده می شود برای کمک به او برای رفتن درب به درب در تلاش برای رسیدن پدر و مادر به پرداخت $10.95 به کودک خود را جاودانه. “آن را به نام, آدم ربایی,” او می گوید خشگی. Korine بود یک فیلمساز مستند. در دهه 70 او درگیر محترم مستقل تلویزیونی به نام جنوب محدود.

هماهنگی بسیار گریزان و در مورد خانواده اش پس زمینه. زمانی که من برای اولین بار ملاقات او به من گفت که او در سفر با پدرش در یک کارناوال است که در راه درست است. پدر او بود از ساختن یک فیلم در مورد کارناوال در آن زمان است. در جلسه دوم زمانی که من به او بگویید که متوجه شدم که پدر و مادر او هستند که او به سادگی می گوید که او نمی خواهید کسی به فکر او که در آن او است زیرا پدر و مادر او تا به حال فیلم اتصالات. نگران نباشید هماهنگی منطقه ای documentarians ندارد و اتصالات.

پس حقیقت این است که از او در مورد پدرش با محبت. او می گوید که احترام پدر و مادر خود را برای درک است که او نیاز به در خود را دارد. زمانی که او در سنین نوجوانی خود او به نیویورک آمد به زندگی با مادر بزرگ خود را. او نوشت: بچه ها در آپارتمان او. در حال حاضر او یک آپارتمان در لبه سوهو (در نزدیکی عالی مغازه برای درست skateboarders) که او سهام با دوست دختر خود Chloe Sevigny که نقش Jennie در کودکان و نوجوانان. آنها به نظر می رسد بهترین دوستان شما که نمی توانید نگه داشتن دست خود را هر یک از دیگر. “این اولین بار است که” او می گوید: “من خود کافی است.”

یک ریتالین بچه هماهنگی می گوید: او هرگز خواب بیش از یک ساعت در یک زمان. پدر و مادر خود را مورد استفاده برای اجاره نوارهای ویدیوئی به اندازه کافی برای او را به تماشای تمام شب. من می خواهم فکر می کنم این یک دروغ بزرگ به جز که آن را تنها راه او می تواند دیده می شود به عنوان بسیاری از فیلم به عنوان او است. او ترجیح میدهد اما برای مشاهده فیلم در سینما. او نمیفهمد که چگونه به نوشتن اسکریپت از تماشای فیلم. اما او را علاقه مند به ساخت فیلم در مورد فیلم و یا استفاده از آنها به عنوان یک صفحه نمایش. او باز در مورد آنچه که حرکت او در جهان واقعی است. فراموش نکنید کوئنتین تارانتینو. به انجمن خوش آمدید پست-پست مدرنیسم. اصالت را در مخلوط.

کری جنگل به من اطلاع که هماهنگی و لری باید هر یک موزیک ویدئو برای کودکان و نوجوانان موسیقی متن فیلم. “من نمی خواهم به شما بگویم می گوید:” هماهنگی “از آنجا که من از آنها بدم میاید موسیقی فیلم. آنها فقط تبلیغات. اما این بیشتر از یک فیلم مستند است. آن را در مورد یک بچه مبتلا به صرع و مادر خود را.” این آهنگ توسط Daniel Johnston تگزاس خواننده و ترانه سرا که هماهنگی می گوید که با وسواس Casper the Friendly Ghost. “او نوشته شده 40 آهنگ در مورد کاسپر.” شخصیت کاسپر در کودکان و نوجوانان است که به نام به افتخار جانستون.

هماهنگی های تصویری بدون ویرایش سریع بدون کلیپ از فیلم هیچ عکس های از گروه. او فکر نمی کند MTV خواهد آن را بازی کند. به نظر می رسد مانند هماهنگی پیش از آن زمان که به معنی آن را دقیقا بر روی علامت. آن را نیز بسیار در حال حرکت است. صرع بچه های یک استعاره برای نوجوان آشفتگی برای این احساس که شما در حال پریدن از پوست شما است.

دیرنه ساز از موجودی هماهنگی وارد یک لیست از بیش از یک هزار آمدن از سن ، برخی از مورد علاقه های شما: O. C. & Stiggs, Chantal Akerman را پرتره از یک دختر جوان…, آلن کلارک کریستین Pixote, Los Olvidados. هیچ یک از آنها در حال بزرگ نوجوان فیلم. “من فکر نمی کنم آن را ساخته شده است.” “نه کودکان و نوجوانان?” از من بپرسید. “نه” او می گوید: ماده-از-factly. “این ممکن است یک سه گانه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme