کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه تایید بحث برانگیز فدرال رزرو نامزد جودی شلتون و همچنین کریستوفر والر برای دو جای خالی در بانک مرکزی حکام.

خود را نامزد در حال حاضر سر به سنا برای تایید. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود قصد خود را به معرفی این جفت ارز در ماه جولای سال 2019 اما این حرکت تا به حال برگزار شده است تا در طول همه گیر و در میان نصب اختلاف بیش از شلتون.

شلتون به دست آورد این کمیته اشاره در خط یک حزب 13-12 رای پنج ماه پس از ستیز تایید شنوایی در او ديد.

“هر دموکراتیک عضو این کمیته فکر می کند ما باید یکی دیگر از شنیدن و صحبت کردن با او و رک و پوست کنده رد او” گفت: سناتور. Sherrod قهوه ای, D-اوهایو. “دکتر شلتون یک تهدید برای اقتصاد ما دموکراسی در کشور ما است.”

والر تصویب شد یک 18-7 حاشیه.

در حالی که والر مواجه مخالفت کمی طول یک تایید شنوایی در فوریه شلتون تا به حال یک زمان بسیار سخت تر.

او در مواجهه مداوم و در زمان خصمانه سوال در مورد پشتیبانی از استاندارد طلا در باورهای خود در مورد اینکه آیا سپرده های بانکی باید بیمه شده و, آیا فدرال رزرو باید مستقل سیاسی را تحت تاثیر قرار.

منتهی به روز رای گیری در کنگره همین Beyer (D-ویرجینیا) منتشر شد بیانیه ای در مخالفت با شلتون حرکت به بانک مرکزی گفت: “ایده های افراطی” باید رد صلاحیت او را برای تایید.

“بحران اقتصادی کنونی یک بار دیگر به تأکید بحرانی نقش فدرال رزرو و نیاز به قوی و مستقل رهبری در بانک مرکزی. جودی شلتون مفتضحانه flunks که آزمون” Beyer گفت.

علاوه بر نقش خود به عنوان یک مشاور برای مغلوب ساختن پیشی جستن شلتون مشغول به کار در موسسه هوور و آمریکا مدیر بانک اروپایی برای بازسازی و توسعه است. والر را نامزدی به مراتب کمتر بحث برانگیز است.

بیش از 100 اقتصاددانان امضا نامه ای به مجلس سنا حمایت خود را تایید. او معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر سنت لوئیس فدرال رزرو است. والر نیز به تدریس اقتصاد در نوتردام و دانشگاه کنتاکی.

هنوز هم قهوه ای رای دادند در برابر والر و گفت که نامزد مورد علاقه محدودیت کمتر در بانک ها. قهوه ای نیز در اعتراض به “قرارداد بسته” طبیعت از نامزد.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی