کنتاکی مجلس سنا اولیه مسابقه به تصمیم می گیرید که چالش های میچ مک کانل بیش از حد نزدیک به تماس

رای دهندگان او کامل رای گیری در روز انتخابات مقدماتی در لوئیزویل, کنتاکی, ایالات متحده در ژوئن 23 سال 2020 است.

برایان Woolston | ایسنا

کنتاکی اولیه مسابقه بین نامزدهای دموکرات برای تصمیم گیری که در رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ماه نوامبر بیش از حد نزدیک به تماس NBC News پیش بینی شده است.

امی مک گراث بازنشسته دریایی سرهنگ بود اندکی لبه در یک سخت تر از انتظار می رود چالش از دولت تشکر. چارلز بوکر. با کمتر از 10 درصد آرا در 11:30 p. m. ET McGrath led بوکر با کمی بیش از 2000 رای. کسانی که رای تنها شامل آنهایی که بازیگران در انتخابات روز شنبه است و هیچ یک از پست الکترونیکی-در آراء شمارش شده است و در عین حال.

امی مک گراث آدرس: هواداران خود را از دست دادن در طول شب انتخابات رویداد در EKU مرکز هنر در 6 نوامبر 2018 در ریچموند, Kentucky.

Jason Davis | گتی ایماژ

دموکراتیک شور و شوق برای McGrath بالا بود که او وارد مسابقه سال گذشته او مطرح $2.5 میلیون در 24 ساعت اول. این شور و شوق به سرعت سرد می شود وقتی که او گفت: در مصاحبه ای با The Courier-Journal of Louisville که “من احتمالا رای دادند” به تایید دیوان عدالت برت Kavanaugh که به طور گسترده ای منفور توسط دموکرات ها ، او بعد از توییتی که “پس از انعکاس بیشتر و درک بیشتر از رکورد خود, من می خواهم که رای ندارد.”

McGrath او ادامه داد: جمع آوری کمک های مردمی دلاوری و همانطور که از ژوئن 3, او تا به حال مطرح شده بیش از $41 میلیون, با توجه به های اخیر جمع آوری کمک های براده. او تا به حال به شیب را که پول برای تبلیغات برای مبارزه با اواخر موج از بوکر که پشتیبانی از “مدیکر برای همه” سبز معامله جدید و اساسی جهانی درآمد و مبارزه علیه نابرابری های نژادی و بی عدالتی است.

بوکر که وارد مسابقه تنها در ماه ژانویه سوار دیر حرکت به پیشی خیلی بهتر بودجه McGrath و تا به حال مطرح $793,000 در آن نقطه است.

ایالت کنتاکی نماینده و نامزد حزب دموکرات برای آمریکا چارلز بوکر استقبال جان رایت از لوئیزویل در طول مبارزات انتخاباتی در روز انتخابات مقدماتی در لوئیزویل, کنتاکی, ایالات متحده در ژوئن 23 سال 2020 است.

برایان Woolston | ایسنا

بوکر پیوست معترضان با پلیس از قتل Breonna تیلور لویی زن که به ضرب گلوله کشته شد مرده در آپارتمان او در مارس 13 توسط پلیس اجرای “بدون دست کشیدن از” حکم و مشبک تاییدیه از امثال بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y.

بوکر نیز یک موضوع McGrath شکست در اعتراض به پیشرو او را به هوا یک آگهی decrying مرگ جورج فلوید. بوکر اشاره کرد که او اشاره نمی تیلور در تبلیغ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de