دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری ورمونت سناتور برنی ساندرز (L) و سناتور کالیفرنیا کامالا هریس چت در پنجم دموکراتیک اولیه بحث از 2020 انتخابات ریاست جمهوری شرکت فصل-میزبانی MSNBC و واشنگتن پست در Tyler Perry Studios در آتلانتا گرجستان در نوامبر 20, 2019.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سنسور. کامالا هریس برنی ساندرز و Jeff Merkley معرفی یک لایحه جمعه به اکثر آمریکایی ها 2000 دلار در ماه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان تاریخی زیان کار ترک میلیون ها نفر تقلا برای پوشش صورتحساب.

این قانون را فراهم می کند پرداخت مستقیم به مردم را که تا به $120,000 در طول بحران و برای سه ماه بعد از آن ، ازدواج زوج تشکیل پرونده به طور مشترک دریافت خواهد 4000 دلار و پدر و مادر را 2000 دلار در هر کودک تا سه فرزند. این برنامه می تواند عطف به ماسبق به ماه مارس است.

Harris D-کالیفرنیا ساندرز من-Vt., و Merkely D-سنگ., منتشر شد این طرح در روز مشاغل دولتی گزارش مارس نشان داد که خرابه چپ با تعطیلی کسب و کار طراحی شده به سرعت Covid-19 عفونت. ایالات متحده از دست داد رکورد 20.5 میلیون شغل در ماه به عنوان نرخ بیکاری مشخصی به 14.7% — به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

این لایحه سعی کنید به آهن از آنچه منتقدان به نام مسائل با 1200 $در پرداخت های مستقیم به افراد موجود در 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به تصویب رسید در ماه مارس است. سناتور گفت: این امر اطمینان حاصل شود “هر متحده مقیم” می شود حتی اگر آنها نمی ظ اخیر اظهارنامه مالیاتی یا نه باید یک شماره امنیت اجتماعی. این امر همچنین نوار جمع بدهی از مصرف امداد و تحویل پرداخت به بی خانمان و پرورش جوانان است.

این پیشنهاد که به احتمال زیاد حامل یک برچسب قیمت سنگین بعید است برای به دست آوردن مقدار کشش در یک جمهوری خواه انتخابات سنا در حال رشد به طور فزاینده ای با احتیاط از صرف پول مالیات دهندگان به بلانت سلامت و آسیب های اقتصادی ایجاد شده توسط outbreak. حتی پس از آن مجموعه یک نشانگر برای بحث که کنگره در نظر بعدی چگونه به ارائه کمک به آمریکایی ها ویران بیماری همه گیر.

در شش سال 2020 میدان نبرد متحده — آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین — 31 درصد از احتمال رای دهندگان گفت: آنها می تواند هزینه غذا و مسکن و دیگر موارد ضروری برای کمتر از یک ماه اگر آنها از دست رفته خود را منبع درآمد با توجه به CNBC/تغییر پژوهشی نظرسنجی منتشر شده در این هفته. در میان افرادی که کمتر از $50,000 47 درصد گفت: آنها می تواند پوشش هزینه های خود را از زندگی کمتر از یک ماه اگر آنها را از دست داده و درآمد خود را.

همین نظرسنجی نشان می دهد که 74 درصد از پاسخ دهندگان تایید شده از ادامه پرداخت های مستقیم تا زمانی که این کشور می تواند با خیال راحت از سرگیری فعالیت های اقتصادی.

کنگره در هفته های آینده خواهد mull چگونه بهترین برای حمایت از افراد و اقتصاد به عنوان کسب و کار در بسیاری از کشور باقی می ماند بسته به پاسخ به بحران بهداشت عمومی. آنها به عنوان نگاه به آینده نجات بیل دموکراتیک رهبران کنگره را تحت فشار قرار دادند برای حداقل یک دور تر از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است.

پنجشنبه خواسته اگر آمریکایی ها باید انتظار بیشتر از پول اولیه $1,200 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بحث در مورد چیزی اتفاق می افتد و ما ببینیم که چه چیزی — چه خبر است.”

او اضافه کرد که “بزرگترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد” است به “کشور ما باز دوباره و آن را دوباره و مردم باید از این شغل است.”

فرمانداران مانند جمهوری خواه برایان کمپ گرجستان مواجه شده اند واکنش برای حرکت به بازگشایی برخی از کسب و کار حتی به عنوان Covid-19 عفونت افزایش یابد.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی