Juneteenth روز گذشته آنهایی که شنیده

پوست تجارت: چهل هکتار
جولای 14, 1992

وجود افسانه ای که می گوید چگونه به بردگی گرفته آفریقایی در تگزاس قلمرو آمد به می دانم که از آزادی خود و به همین دلیل کلمه نمی توانید به آنها تا دو ماه پس از جنگ داخلی به پایان رسید که خوب بود دو سال و نیم بعد از لینکلن رهایی ا … و یا آن را ساده و نه دیر. یک افسانه می گوید: رسول, سیاه اتحادیه سرباز به قتل رسید. دیگری می گوید او وارد شد اما با تاخیر توسط قاطر سفر. (تنوع در این است که او را متوقف به ازدواج.) سوم و مورد علاقه است که اخبار نکردن با مالکان به طوری که آنها می تواند خونریزی یکی از آخرین محصول از کار برده است. آنچه که برگزار شد به عنوان واقعیت این است که در ژوئن 19 — روزی که فدرال آمريکا سوار را به گلوستون با دستور به انتشار آن نگهداری می شود به عنوان برده شده جشن در تگزاس و فراتر از آن به 127 سال به عنوان روز رهایی به عنوان شادی بعد به عنوان Juneteenth. روز گذشته آنهایی که شنیده می شود.

Juneteenth نام یکی از کسانی که fab آفریقایی Americanisms کاربردی ریتمیک در یک بار مختصر و نه خیلی مختصر است. این فیوز ماه ژوئن با شماره 19 و کسانی که تعطیلات برگزار شد در مجاور متحده در روزهای مختلف ماه به عنوان مردمی رو کلمه. اوایل رهایی مراسم بودند نه منحصر به فرد به تگزاس و یا این سرزمین (کارولینای جنوبی و می سی سی پی سقوط در مه) و یا به سمت جنوب. چه ممکن است اولین رهایی در مراسم در نیویورک برگزار شد به عنوان اوایل به عنوان سال 1808 به علامت حقوقی توقف تجارت برده.

هیچ دولت می آید نزدیک به Juneteenth در تگزاس سیاه مردمی ” چهارمین رژه جشن گرفتن, جشنوارههای, و preachifying. رهایی-روز سازمان در تگزاس تاریخ به نوبه خود از قرن. ترین تصویر قدرتمند از اوایل روز باید بردگان سابق خود را که با توجه به سنت و راهپیمایی هم در پایان رژه خطوط. توسط 1950s Juneteenth روز آمد به ارتباط با آزادی نه از برده داری اما از تبعیض نژادی است. تگزاس Jim Crow شهرستانها اجازه را می دهد که سیاه پوستان به شهروندان برای 12 ساعت از یک سال با اعطای آنها ورود به سفیده-تنها پارک ها و باغ وحش. با گذشت از حقوق مدنی لایحه در ’60s تصفیه سیاه تگزاسی رها Juneteenth به کشور خود عموزاده و در زمان برای جشن روز استقلال در ماه جولای همراه با اکثریت برادران. یک Juneteenth رنسانس شده است جمع آوری بخار از اواسط ’80s, تحریک آخرین موج از Afrocentricity جنگهای صلیبی. آن را تبدیل به در سال های اخیر نه فقط یک خودرو حلزون + lollistops برای سیاه تگزاس (به استفاده از مهربان, مردمی, پرتره مورد علاقه مطبوعات محلی) اما تعطیلات مشتاقانه به تصویب رسید و در سراسر کشور توسط آمریکایی های آفریقایی تبار در جستجوی فرهنگی علامتها. نه به ذکر است که ارائه می دهد یک نمایشی لوله-و-T-shirt-دوستانه soundbite از تاریخ سیاه.

J-بعد حرکت است با توجه به تلاش یک مرد که می تواند به نام پدر Juneteenth, دولت, نماینده آل ادواردز از هوستون. ادواردز این لایحه حمایت ساخته شده است که Juneteenth رسمی تگزاس تعطیلات 13 سال پیش هیچ feat کوچک در یک دولت است که هنوز بسته بانک ها برای مؤتلفه قهرمانان روز. Juneteenth U. S. A., ادواردز در سازمان است ردیابی J. روز مراسم در سراسر کشور و جمع آوری پول برای یک ملی آموزشی ستاد. به ادواردز تعطیلات فوق العاده ای سکولار و مقدس وعده داده است. او آن را می بیند به عنوان یک اقتصادی خودرو برای آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان به خوبی به عنوان یک روز است که باید رعایت شود تقریبا مقدس یاد. “یهودیان می گویند اگر آنها تا به حال خود را فراموش کرده ام, تاریخچه ممکن است زبان خود را بشکند به سقف دهان خود … اجازه دهید همان اتفاق می افتد به ما,” او اخطار می دهد.

شما می توانید پیدا کردن Juneteenth مراسم در تمام مناطق کشور در حال حاضر است. ایالات مانند کالیفرنیا که در آن تگزاسی مهاجرت یکهو برگزار شد Juneteenth جشن دهه. منطقه نیویورک بزرگترین است در بوفالو ضربه زدن به شمال ایالت تاریخ غنی از antislavery فعالیت است. ویسکانسین تعداد حداقل پنج نفر از جمله میلواکی را که در آن Juneteenth برگزار شده است از سال 1971 است و بهترین و با حضور تک روز رویداد فرهنگی در دولت است. دور بودن از خانواده پیکنیک این جشنواره گاهی اوقات آخرین به روز و امکان legwork از گروه های اجتماعی شهرستان, همکاری, و بخش خصوصی کمک های مالی. اغلب قدیمی جهان می زند در برابر جدید-جهان زمانی که از دست Juneteenth جشنوارههای (به ارث رسیده از شهرها مانند فورت هود در تگزاس که تاج یک “الهه آزادی”) به اشتراک گذاری این مرحله با Afrochic خیابان نمایشگاه به آتش کشیده در faux kente.

Juneteenth در مینیاپولیس در حال حاضر در آن سال هفتم در حال تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان یکی از پیشرفته ترین و trendsetting J-جشن روز در تگزاس مهاجر. آنچه در آغاز به عنوان یک شعر خواندن در یک زیرزمین کلیسای در حال حاضر دو هفته از برنامه نویسی از جمله جشنواره فیلم و زیرزمینی راه آهن اجرا یا نمایش مجدد.

کسانی هستند که فکر می کنم Juneteenth خجالت است. که برای تعطیلات می گوید بیشتر از ما در جهل و انقیاد از ارث که predates برده داری در آمریکا می باشد. یا که آن را “بیش از حد سیاه” و ترویج جدا اما برابر با چهارم جولای یا “نه به اندازه کافی” از آنجا که این بودجه با کیف پول. و البته که آن را بیش از حد نمادین نیست و هر چیزی را حل کند. چه Juneteenth جشن ميانگين به هر حال زمانی که فریمن دفتر هرگز به ما داد ما 40 هکتار? (نه هیجان زده در مورد اخبار از وضعیت تعطیلات یک سابق تگزاس قانونگذار این حال به می گویند: “رقص در بالا و پایین خیابان نوشیدن قرمز آب جوش خوردن هندوانه … من از آن است.”) اما Juneteenth منتقدان چند و آنچه که آنها می گویند نیست قرار دادن دندانه در تعطیلات مردمی محبوبیت است.

به خاک سپرده شد در خرید خود اخلاق ما تمایل به فراموش تعطیلات بودند پس از روزهای مقدس تعریف شده است که ما در بیشتر راه عمیق تر از آنچه نینتندو ادم تنومند و بدقواره بسته ما رو برای کریسمس. مایکل Chaney یک هنر فعال در مینیاپولیس معتقد است که Juneteenth آیین می تواند بیش از اعمال نژادی و همدلی اما می تواند نقش مهمی در بازتعریف امریکا: “ما باید بدانیم که نقش خود به عنوان مورخان. ما نیاز به نسبت ما گنجینه و ارائه آنها را به جهان است. Juneteenth باید یک روز برای همه آمریکایی ها برای دریافت در تماس با Africanism در آنها است.”

Juneteenth دارای امکانات خوبی به عنوان جدید آمریکا تعطیلات. خانواده هایی که بردگان آزاد شده بودند پیچیده: آنها نه فقط در مورد نوع خون اما در مورد خانواده فراتر از قوم و خانواده به عنوان جامعه. در این سنت مدرن Juneteenth نمی بازگرداندن هر دیک و جین paean به خانواده هسته ای. شما می توانید یک پدر و مادر تنها, گی, از سی و یا آن آربور; این سابقه ای که شما شامل. شما می توانید جزئیات رهایی اعلام با صدای بلند و یا نوشیدن برخی از قرمز آب جوش اگر شما لعنت به خوبی لطفا. و یا فقط یک لحظه از روز خود را به فکر می کنم در مورد تمام مردمی که گذاشته چیزی کمتر از زندگی خود را به طوری که شما می توانید ببینید قرن 20.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme