ژنرال مایکل فلین سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ دادگاه فدرال دسامبر 1 سال 2017 در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

قاضی پرسید که توسط وزارت دادگستری به اخراج آن دادستان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین را با پذیرش توصیه های در مورد اینکه آیا او باید انجام دهید تا از مردم نیست که در مورد او گفت:.

این حرکت توسط قاضی مورچه سالیوان ارائه می دهد یک فرصت نادر برای منتقدان فلین که به طور خلاصه به عنوان یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاوران, به چالش و احتمالا خنثی وزارت دادگستری بحث تلاش برای اخراج مورد که در آن فلین به حال التماس کرد گناه را به دروغ به ماموران اف بی آی.

اما سالیوان تمایل برای دسترسی به این به اصطلاح amicus curiae یا اچ-of-the-دادگاه دادخواستها و همچنین مجموعه صحنه را برای حامیان فلین به لابی قاضی به شدت قبول وزارت, توصیه, که واصل شد پنج شنبه گذشته.

یک گروه از سابق دادستان فدرال در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای فایل کوتاهی amicus به محض پایان این هفته ان بی سی نیوز گزارش داد.

وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن مورد خشم بسیاری از دادستان سابق و سابق مقامات قضایی.

“با توجه به زمان استقرار این دادگاه پیش بینی می کند که افراد و سازمان ها را به دنبال ترک دادگاه به فایل amicus curiae دادخواستها و” سالیوان نوشت: در یک سفارش ارسال شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن ،

سالیوان نوشت که او را در تنظیم یک برنامه برای amicus ارسالی بعد.

و او هشدار داد به نقل از سخنان همکار خود قاضی امی برمن جکسون است که “در حالی که ممکن است افراد با علاقه به این موضوع کیفری, دادرسی است نه رایگان برای همه است.”

بیش از دو سال پس از فلین گناه التماس کرد وزارت دادگستری هفته گذشته ناگهان در زمینه حرکت به رها کردن شارژ خود را پس از آنچه تیموتی شیا ایالات متحده وکیل برای واشنگتن دی سی به نام “یک در نظر گرفته شده بررسی تمام حقایق و شرایط این مورد از جمله به تازگی کشف و افشا اطلاعات است.”

شیا حرکت بود که با حمایت دادستان کل ویلیام Barr نیز ذکر شده اخیر انتشار کش قبلا نامعلومی اسناد و مدارک از جمله یادداشت های دست نویس نوشته شده توسط FBI مقامات بررسی فلین.

سالیوان سفارش اولین بار است که قاضی عمل کرده است در این مورد از وزارت دادگستری منتقل شد به اخراج دادستان است.

دستور آمد دقیقه پس از فلین وکیل, Sidney, پاول, ثبت سند موافقت با وزارت دادگستری است که “که اخراج این مورد مطابق با منافع عدالت و درخواست می کند که این ماده بود را رد کرد و بلافاصله با تعصب است.”

پاول بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

فلین, 61, سرو تنها چند هفته به عنوان مشاور امنیت ملی قبل از اینکه مجبور به خارج در ماه فوریه سال 2017 پس از دروغ گفتن به معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد ماهیت بحث و گفتگو با سفیر روسیه به ایالات متحده قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت ،

فلین گفته بود پنس او تا به حال مورد بحث نیست آمریکا تحریم ها علیه روسیه که منجر معاون رئیس جمهور به دفاع از او در تلویزیون مصاحبه. در واقع فلین مورد بحث بود کسانی که تحریم

فلین التماس گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ به ماموران اف بی آی در مورد آنچه که او و پس از آن سفیر سرگئی Kislyak مورد بحث.

به عنوان بخشی از تقاضای خود را Flynn توافق برای همکاری در آن زمان-ویژه دادستان رابرت مولر را کاوشگر روسی دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

او برنامه ریزی شده صدور حکم شنیدن یک سال بعد بود که به طور چشمگیری پس از سقط Sullivan نشان داد او ممکن است ارسال فلین به زندان اگر بازنشسته ارتش سپهبد نمی تعویق انداختن اقدام

“مسلما شما فروخته شده خود را از کشور بیرون” قاضی بود fumed در دادرسی.

سالیوان و سپس اجازه فلین برای باقی می ماند رایگان در انتظار صدور حکم به او زمان به پایان همکاری خود را با مولر.

ماه بعد فلین را رد کرد و تیم حقوقی خود را و استخدام یک وکیل مدافع جنایی این Mueller منتقد پاول که به زودی شروع به تلاش برای خنثیسازی پرونده متهم دادستان خودداری exculpatory اطلاعات از فلین.

پاول در نهایت خواسته سالیوان به اخراج این مورد.

وزارت دادگستری درخواست برای رد پرونده قبل از سالیوان به حال حکومت در پاول درخواست.

اخراج پیشنهاد توسط وزارت دادگستری با حمایت دادستان کل ویلیام Barr بیش آشکار اعتراض دادستان که رفتار مورد هیچ کدام از آنها امضا اخراج پیشنهاد.

یکی سابق-دادستان که ترک وزارت دادگستری در اعتراض به آن دست زدن به جمهوری خواه عمل راجر سنگ پرونده جنایی در یک داغدار Washinton ارسال مقاله را متهم کرده بود که گروه یک “خیانت حکومت قانون” و Barr از “فاحش” رفتار مداخله در این مورد و یکی از فلین.

دادستان سابق جاناتان Kravis همچنین هشدار داد که وزارت دادگستری مداخله در سنگ و فلین موارد “برای محافظت از یک متحد از رئیس جمهور … خیانت این اصل” یک “تعهد به عدالت برابر بر اساس قانون است.”

“من معتقدم که بخش انجام در سنگ و فلین موارد را فراموش آسیب پایدار به موسسه” Kravis نوشت: در یک op-ed.

Kravis نوشت که در هر دو سنگ و فلین موارد “بخش فروختن کار حرفه ای کارکنان برای محافظت از یک متحد از رئیس جمهور کناره گیری از تعهد به عدالت برابر بر اساس قانون است.

“دادستان باید تصمیم گیری بر اساس واقعیت و نه در متهم در ارتباطات سیاسی. زمانی که گروه گام که این امر هرگز در هر صورت دیگر برای محافظت از یک متحد از رئیس جمهور آن خیانت این اصل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی