قاضی unseals اسناد و مدارک در مورد متهم جفری اپستاین همدست Ghislaine ماکسول اما تاخیر انتشار

Ghislaine ماکسول صحبت می کند و در دایره قطب شمال فروم در ریکیاویک ایسلند اکتبر 2013.

دایره قطب شمال از طریق رادیو فردا

یک قاضی فدرال روز پنجشنبه unsealed دادگاه مدنی اسناد و مدارک مربوط به Ghislaine ماکسول انگلیسی مقتدر بازداشت در اوایل این ماه در اتهام سوء استفاده جنسی از جزئی آن در حال حاضر-dead سرمایه گذار جفری اپستاین.

اما قاضی Loretta Preska تعویق انتشار اسناد در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در منهتن تا یک هفته به ماکسول وکلای زمان به پرونده درخواست تجدید نظر از تصمیم خود.

Preska این گزارش گفت: در طول یک جلسه که به دیدن اسناد و مدارک “بسیار مهم تر” ماکسول مناسب برای جلوگیری از خجالت مطالب خود را.

این اسناد شامل بیشتر-از-400-صفحه رسوب ماکسول که به هنگام دادخواهی در پرونده های مدنی و همچنین رسوبات از چند شاکیان از اپستاین.

ماکسول وکلا گزارش استدلال در جلسه روز شنبه که آنها تا به حال “قبر نگرانی در مورد مشتری ما توانایی به دنبال و دریافت بی طرفانه و عادلانه دادگاه و هیئت منصفه با توجه به شدید رسانه موشکافی در اطراف هر چیزی که unsealed.”

این اسناد بخشی از یک در حال حاضر حل و فصل مدنی مورد ثبت شده توسط ویرجینیا Giuffre که متهم ماکسول از استخدام او برای اپستین سوء استفاده, سال پیش, زمانی که او 17 سال داشت.

در آن زمان Giuffre مشغول به کار بود به عنوان دستیار در آبگرم در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه در پالم بیچ فلوریدا.

Giuffre گفت: Maxwell کارگردانی او به داشتن رابطه جنسی با شاهزاده اندرو از بریتانیا پس از اپستین و همچنین با اپستین وکیل Alan Dershowitz.

هر دو آن را انکار Giuffre را ادعا می کند.

میامی هرالد که بررسی اپستاین منجر به دستگیری او در فدرال قاچاق جنسی کودکان اتهامات در ماه جولای سال 2019 کرده بود شکایت کرد به برنده انتشار اسناد و مدارک.

اپستاین 66 درگذشت در ماه اوت گذشته در منهتن زندان در حالی که در انتظار محاکمه در آنچه که مقامات حکومت بود خودکشی توسط حلق آویز.

مدت کوتاهی قبل از مرگش یک دادگاه تجدید نظر فدرال دستور آزادی بیش از 2000 صفحه از اسناد از ماکسول مدنی مورد.

در میان کسانی که اسناد یک رسوب Giuffre که در آن او می گوید که ماکسول کارگردانی او به داشتن رابطه جنسی با سابق آمریکا جورج میچل سابق نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. بیل ریچاردسون پرچین حامی مالی گلن Dubin اواخر MIT دانشمند ماروین مینسکی, مدل سازی, بنیانگذار شرکت ژان لوک-برونل صاحب یک هتل بزرگ و زنجیره ای و دیگری شاهزاده اندرو علاوه بر.

همه از زندگی مردان نام Giuffre او را تکذیب کرده اند ادعا می کنند.

یک دوست سابق مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور بیل کلینتون اپستاین به ارزش صدها میلیون دلار و متعلق به لوکس مسکونی در منهتن در شرق فوقانی جانبی پالم بیچ و جدید مکزیک و او متعلق به یک جزیره خصوصی در جزایر ویرجین ایالات متحده.

او قبلا خدمت 13 ماه حبس در اواخر دهه 2000 پس از شفاعت گناه به ایالتی فلوریدا اتهامات جنایی که شامل پرداخت پول برای رابطه جنسی از یک دختر زیر سن قانونی.

ماکسول, خود, دوست دختر سابق و مدیر اموال دستگیر شد در اوایل ماه جولای در نیوهمپشایر.

دادستان در منهتن باراک اوباما گفت: ماکسول در اواسط 1990s کمک به شناسایی و داماد زیر سن قانونی دختران که بعد از آن شد و مورد آزار جنسی توسط اپستین و همچنین دروغ در مورد رفتار او تحت سوگند در دعوی قضایی مدنی. یکی از شاکیان در این مورد بود که فقط 14 سال سن در زمان از اتهام سوء استفاده.

Maxwell, 58, برگزار می شود و بدون قرار وثیقه در بروکلین نیویورک فدرال زندان است.

یک قاضی در هفته گذشته گفت که وجود دارد در معرض خطر است که ماکسول خواهد فرار برای جلوگیری از محاکمه به دلیل ثروت کمبود قابل توجهی در ارتباط با ایالات متحده و تابعیت در فرانسه که نمی استرداد شهروندان خود را که متهم به جنایات.

ماکسول التماس کرد گناه نیست در مورد او.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کلمات دلگرم کننده برای ماکسول در کاخ سفید در کنفرانس خبری.

“من فقط آرزو می کنم او به خوبی رک و پوست کنده” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که او “ملاقات او چندین بار در طول سال.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفت که برای سخن گفتن با تعداد زیادی از مردم از جمله آنتونی Scaramucci این سرمایه گذار است که به طور خلاصه خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید در سال 2017.

“او به کالا در او. او سیگنالینگ ‘please don’t talk,'” Scaramucci نوشت: در یک صدای جیر جیر در مورد تهمت و ماکسول.

روز پنج شنبه کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany گفته فاکس نیوز که “چه رئیس جمهور بود ذکر است که آخرین کسی که متهم شده بود در این مورد به پایان رسید تا مرده در یک سلول زندان.”

“و رئیس جمهور می خواهد عدالت به خدمت برای قربانیان در این مورد و او ترجیح میدهد که به بازی کردن در یک دادگاه” McEnany گفت.

اصلاح: Anthony Scaramucci به طور خلاصه خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید در سال 2017. نسخه قبلی misstated سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme