قاضی می فرستد Ghislaine ماکسول به نیویورک به چهره جنایتکار و کودک اتهامات مرتبط با جفری اپستین

NEW YORK, NY – سپتامبر 20: Ghislaine ماکسول در مراسم روز 1 از 4 سالانه WIE سمپوزیوم در مرکز 548 در سپتامبر 20, 2013 در شهر نیویورک است. (عکس توسط لورا Cavanaugh/گتی ایماژ)

لورا Cavanaugh | گتی ایماژ

یک قاضی فدرال در نیوهمپشایر در روز پنج شنبه دستور داد Ghislaine ماکسول فرستاده شده به شهر نیویورک به صورت اتهامات که او توطئه با دوست دیرین او این اواخر سرمایه گذار جفری اپستین به سوء استفاده جنسی زیر سن قانونی دختران در اواسط 1990s.

ماکسول دستور داده شد به سرپرستی ایالات متحده مارشال خدمات به حمل و نقل به دادگاه منطقه ای فدرال در منهتن برای شنیدن در مورد اینکه آیا او باید به قید وثیقه در انتظار نتیجه از او در مورد که در آن او همچنین متهم است با دروغ.

نظم آمد و در طول یک اصطلاح دادرسی حذف شده از راه دور با توجه به شیوع کروناویروس در نیوهمپشایر که در آن دادستان خواسته بود که ماکسول بود بازداشت بدون وثیقه.

دادستان ذکر کرده او خطر پرواز در اختیار داشتن چندین گذرنامه و ثروت قابل توجهی در ساخت آن استدلال.

هیچ دادرسی تعیین شده است و در عین حال برای ماکسول در دادگاه فدرال منهتن.

Maxwell, 58 دستگیر شد صبح روز پنج شنبه در 156 هکتار ملک در برادفورد, N. H. بر شش-تعداد کیفرخواست آن صادر شد توسط یک هیئت منصفه در دادگاه فدرال منهتن.

“متهم است waiving حق بازداشت شنوایی در این منطقه گفت:” ماکسول وکیل لارنس Vogelman.

ماکسول را تایید کرد که او waiving راست او را به بازداشت شنوایی و هویت دادرسی موافقت با وکیل او که او می خواست بازداشت شنیدن برگزار شد در دادگاه فدرال منهتن.

اپستاین 66 کشته خود را در ماه اوت گذشته در حالی برگزار شد بدون قرار وثیقه در زندان فدرال در پایین منهتن. خودکشی او آمد و بیش از یک ماه پس از بازداشت به اتهام قاچاق جنسی کودکان.

در این مورد دوست سابق رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیل کلینتون بود که متهم به سوء استفاده جنسی از ده ها تن از دختران زیر سن قانونی از سال 2002 از طریق 2005.

دادستان گفت: در آن زمان که اپستاین به کمک بود ناشناس توطئه گران با استخدام دختران جوان برای ارضای جنسی خود وسواس.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر