قاضی دستور منهتن دا تهمت وکلا به جزئیات مراحل بعدی در پرونده های مالیاتی مورد پس از حکم دیوان عالی

دادستان منطقه منهتن Cy ونس می رسد در دادگاه فدرال برای یک جلسه مربوط به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی در 23 اکتبر 2019 در شهر نیویورک است.

درو Angerer | گتی ایماژ

یک قاضی فدرال روز جمعه دستور دادستان منطقه منهتن دفتر رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل به او اطلاع داد که آیا بیشتر دادگاه مورد نیاز پس از دیوان عالی کشور حکم داد که تهمت نمی شتابزده بلوک دادستان از گرفتن سوابق مالیاتی و سایر اسناد مالی از حسابدار خود.

قاضی ویکتور ماررو همچنین گفت: احزاب به غیر از “مناطق بالقوه برای بیشتر بحث” بیش از یک هیئت منصفه حکم اسناد اگر آنها قادر به قرار دادن این موضوع به بقیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزه کرده بود یک هیئت منصفه حکم برای پرونده که صادر شد در منطقه وکیل سایرس ونس جونیور درخواست. رئیس جمهور وکیل پنج شنبه نشان داد که او را به ادامه تلاش در دادگاه فدرال برای جلوگیری از ونس از گرفتن آنها را.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل استدلال کرده بود به دادگاه عالی است که یک رئیس جمهور ایمنی است نه تنها از محاکمه اما حتی از یک پرونده جنایی در حالی که خدمت در کاخ سفید است.

اما دیوان عالی کشور در روز پنج شنبه گفت که تهمت هیچ گونه مصونیت از هیئت منصفه احضاریه هموار کردن راه برای حسابداری Ncmec ایالات متحده آمریکا در نهایت به نوبه خود بیش از اسناد و مدارک.

“هیچ شهروند و نه حتی رئیس جمهور است مطلقا بالاتر از معمول وظیفه به تولید شواهد زمانی به نام به جرم اقدام” قاضی جان رابرتز نوشت: برای اکثر در 7-2 حاکم است.

تصمیم چپ درب باز برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ادامه مبارزه با احضاریه در دادگاه های پایین با به چالش کشیدن آن را به عنوان بیش از حد سنگین و یا گسترده.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین “چالش می تواند حکم به عنوان تلاش برای نفوذ در عملکرد از وظایف رسمی خود را در تخلف از بند برتری” قانون اساسی حکم دادگاه عالی اشاره کرد.

“و او می تواند استدلال می کنند که با رعایت یک حکم خاص را مانع خود را در قانون اساسی وظایف.”

اما رئیس جمهور ممکن است مشکل داشته باشند در دادگاه های پایین برای محدود کردن دامنه این حکم با توجه به عوارض جانبی احکام دادگاه در مورد این مسئله که او دیده است به تاریخ.

در همان روز به عنوان حاکم در ونس حکم دیوان عالی کشور لغو پایین احکام دادگاه که پشتیبانی از خواسته آمریکا برای اسناد مالی مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن. دادگاه عالی دستور داد دادگاه های پایین تر با دقت در نظر گرفتن نگرانی ها در مورد جدایی از قدرت در تصمیم گیری چند خانه کمیته ها می توانید دریافت مدارک درخواست شده.

ماررو که نشسته در دادگاه فدرال منهتن در توافق خود را روز شنبه با صدور یک فرمان به ونس و مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا گفت: “طرفین بدینوسیله دستور داد به طور مشترک به اطلاع دادگاه صبح روز 15 ژوئیه سال 2020 اینکه بیشتر رسیدگی لازم خواهد بود در پرتو گرايش توسط دادگاه بالاتر است.”

ماررو گفت: “مشترک ارسال طرح باید زمینه های بالقوه برای بیشتر بحث شود.”

او همچنین برنامه ریزی شده در یک کنفرانس تلفنی در صورت لزوم به بحث در مورد احزاب و موقعیت در مورد اینکه آیا در آینده اقدامات مورد نیاز و یک پیشنهاد برنامه برای کسانی که جلسات.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow گفت: در یک ایمیل گفت: “ما پاسخ را به عنوان مناسب” به ماررو باشد.

Sekulow روز پنج شنبه گفته بود پس از حکم دادگاه عالی “ما در حال حاضر اقدام به افزایش اضافی در قانون اساسی و مسائل حقوقی در دادگاه های پایین تر.”

ونس سخنگوی دنی سرما کاهش یافته است به نظر ماررو باشد.

ونس می خواهد پرونده مالیاتی برای تحقیقات جاری به اینکه حداقل این سازمان نسبت ناروا نادرست اختصاص hush پول پرداخت مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس-وکیل مایکل کوهن در مدت کوتاهی قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016 به Stormy Daniels یک ستاره پورنو که ادعا می کند او تا به حال رابطه جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن یک زمان بیش از یک دهه قبل است.

کوهن که التماس گناه به کمپین مالی نقض حقوق بشر در توجه به آن و دیگر پرداخت به یک زن دوم, Playboy, مدل, Karen McDougal, که ادعا می کند که تا به حال امر با مغلوب ساختن پیشی جستن, شد, بازپرداخت توسط رئیس جمهور و مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند, رابطه جنسی با هر زنی است.

کوهن 53 ساله بوده است در خدمت یک تا سه سال حبس و تا اواخر مارس زمانی که او furloughed به دلیل خطر ابتلا به کوروناویروس.

در روز پنج شنبه کوهن را بازداشت گرفته شده توسط ایالات متحده مارشال و بعد ارسال به یک زندان در Otisville نیویورک پس از اداره زندانها گفت که او حاضر به موافقت با یک موقعیت نظارت بر توافق که شامل یک ارائه که منع کوهن از صحبت با خبرنگاران و یا انتشار یک کتاب.

کوهن وکیل گفت که او حاضر به امضای این قرارداد شد و به دنبال تغییر رسانه تهوع منظور ارائه در زمان او به طور ناگهانی به زندان برده شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر