قاضی بلوک فدرال افسران از هدف قرار دادن روزنامه نگاران در پرتلند ضد نژادپرستی تظاهرات

اجرای قانون فدرال افسران مستقر در زیر برگ برنده دولت جدید اجرایی به منظور فدرال حفاظت از بناهای تاریخی و ساختمان های با معترضان در برابر نابرابری نژادی در پورتلند, اورگان, ایالات متحده در ژوئیه 18 سال 2020 است.

ناتان Howard | ایسنا

فدرال افسران نباید هدف قرار دادن روزنامه نگاران و یا حقوقی ناظران در ضد نژادپرستی تظاهرات در پورتلند اورگان یک قاضی حکم داد که ممنوعیت که قبلا در اثر پلیس محلی و ارائه یک پیروزی برای فعالان محلی.

قاضی فدرال Michael Simon ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه اورگان صادر موقت سفارش محدود در برابر وزارت امنیت داخلی و خدمات مارشال ایالات متحده در اواخر روز پنج شنبه در یک مورد آورده شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به نمایندگی از افرادی که در حال مشاهده و گزارش در این تظاهرات که رخ داده است شبانه برای نزدیک به دو ماه.

سیمون گفت: در این جهت است که تاکتیک های استفاده شده توسط فدرال افسران از جمله شواهدی وجود دارد که آنها تا به حال به طور خاص روزنامه نگاران و ناظران حقوقی که به وضوح مشخص است و نه نقض قانون مطرح پرسش های جدی در مورد پتانسیل نقض متمم اول قانون اساسی.

نقش فدرال مأموران اجرای قانون در این تظاهرات در پورتلند آمده است تحت بررسی توسط حقوق مدنی طرفداران و مقامات منتخب. روز پنج شنبه وزارت دادگستری بازرس کل گفت: این امر بررسی رفتار ماموران فدرال در شهر.

کسانی که آورده کت و شلوار ادعا کرد در مقالات حقوقی است که فدرال افسران آنها را با گاز اشک آور در قوطی گلوله های لاستیکی و فلفل توپ و ضربه آنها را با باطوم گاهی اوقات با هیچ هشدار و پس از آنها تا به حال شناسایی خود را به عنوان اعضای مطبوعات است.

که باقی خواهد ماند در اثر برای 14 روز میله فدرال افسران از “دستگیری و تهدید به دستگیری و یا با استفاده از نیروی فیزیکی علیه هر کسی می دانند یا منطقی باید بدانید” یک روزنامه نگار و یا حقوقی ناظر مگر اینکه وجود علت احتمالی که فرد مرتکب جرم و جنایت است.

روزنامه نگاران و ناظران حقوقی “نخواهد بود و نیاز به متفرق کردن پس از صدور دستور برای پراکنده کردن و این افراد نباید موضوع بازداشت و برای متفرق پس از صدور دستور برای پراکنده” سیمون نوشت: هر چند او اشاره کرد که آنها “محدود باقی می ماند و با تمام قوانین دیگر است.”

“منظور این است که یک پیروزی برای حاکمیت قانون” جن کارسون موقت مدیر اجرایی ACLU of Oregon در بیانیه ای گفت:. “ماموران فدرال از مغلوب ساختن پیشی جستن بخش امنیت و عدالت ارعاب جامعه تهدید کننده زندگی و خستگی ناپذیر حمله به روزنامه نگاران و ناظران حقوقی ثبت شد. این اقدامات از یک مستبد و آنها را در هر نقطه در امریکا است.”

متی Borden یک شریک در BraunHagey & Borden که در خدمت به عنوان نرم افزار رایگان, مشاوره برای آیتالله سیستانی گفت: منظور بود “بحرانی برای حفاظت از روزنامه نگاران و ناظران حقوقی ورزش خود را حق اساسی برای ضبط و مشاهده فعالیت های پلیس در این مهم اعتراض و آن را یک پیروزی برای ملت و حق دریافت یک حساب کامل از این حوادث است.”

نمایندگان برای وزارت امنیت داخلی ایالات متحده خدمات مارشال بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

نگرانی های محلی و تهمت و طعنه زدن

مقامات محلی مطرح کرده اند شکایت در مورد رفتار مقامات فدرال. کسانی که فسخ تشدید پس از پورتلند شهردار تد ویلر که در پیوست تظاهرات چهارشنبه شب بود ضربه با گاز اشک آور در خارج از دادگاه فدرال.

“آنچه که من دیدم شب گذشته بود و قدرتمند در بسیاری از” ویلر نوشت: در یک پست در توییتر در روز پنج شنبه. “من گوش شنید و ایستاد با معترضان. و من تو را دیدم چه این معنی است که دولت فدرال رها نیروهای شبه نظامی علیه مردم خود.”

اورگان دادستان کل الن روزنبلوم است که به دنبال جدا کردن کت و شلوار به دنبال توقف مقامات فدرال از اتهام ربودن معترضین از پیاده رو و پرتاب آنها را در بینام و وانت بدون شناسایی خود را به عنوان اجرای قانون است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سخره ویلر در یک پست در توییتر صبح روز پنجشنبه در تماس تلفنی با “رادیکال چپ شهردار پورتلند” که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هو & فریاد از وجود توسط آشوبگران & آنارشیست ها. عاشق تماشای احساساتی هرگز Trumpers پیچ و تاب خوردن!”

مغلوب ساختن پیشی جستن است لعنتی اقدامات معترضان در اورگان و در سراسر کشور که نشان داده اند در برابر خشونت پلیس زیر ممکن است کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. دولت فدرال در دادگاه گفت که در مقالات آن مستقر شده بیش از 100 افسران به پورتلند و تهمت و تهدید کرده است که به عوامل ارسال به شهرهای دیگر به رهبری لیبرال شهرداران که در آن او ادعا کرده است اعتراض کرده اند خارج از کنترل است.

در مدارک دادگاه استدلال در برابر موقت ضابط سفارش وکیل وزارت دادگستری استدلال کرد که این تظاهرات منجر به فعالیت های جنایی و افسران شده اند با بداهه مواد منفجره “تجاری درجه خمپاره” لیزر و “بالن های پر از رنگ و مواد دیگر از قبیل مدفوع.”

آنها استدلال می کنند که سفارش سفارش نمی شود ممکن است برای پیاده سازی در عمل و خواهد بود “نادرست اتصال دست اجرای قانون از جمله جلوگیری از آنها را از اقدام مناسب زمانی که افراد در حال درگیر شدن در رفتار مجرمانه.”

اما سیمون را رد کرد که استدلال خود را در سفارش ذکر است که در شهر پورتلند خود را تا به حال حمایت آیتالله سیستانی در این موضوع است.

“اگر چه فدرال متهمان دفاع از حق خود را برای پراکنده کردن ‘خشونت اپورتونيست’ هیچ مدرکی وجود دارد که هر روزنامه نگار یا حقوقی ناظر — اجازه دهید به تنهایی هر یک از نام شاکی — دارای آسیب دیده اموال فدرال یا عمل خشونت نسبت به فدرال افسران” سیمون نوشت.

او افزود که دولت در حال حاضر “اذعان کرد که آنها هیچ گونه شواهد” در دهان استدلال.

“در واقع شواهد قبل از دادگاه نشان می دهد که روزنامه نگاران و ناظران حقوقی شرکت در تظاهرات به عنوان” نگهبان منافع عمومی,’ نه به عنوان خرابکاری” سیمون نوشت.

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن که در صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در طول ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری انتقاد کرده است حضور ماموران فدرال در پورتلند.

“البته دولت آمریکا این حق و وظیفه برای حفاظت از اموال فدرال,” بایدن در بیانیه ای گفت. “اوباما-بایدن اداره حفاظت فدرال ملک در سراسر کشور بدون توسل به این فاحش تاکتیک و بدون تلاش برای استوک آتش نفاق در این کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme