قاضی می پرسد کامل دادگاه تجدید نظر فدرال به تجدید نظر در تصمیم او را مجبور به رها کردن مایکل فلین مورد

قاضی مایکل فلین پرونده خواسته یک دادگاه تجدید نظر فدرال یکشنبه برای تجدید نظر در حکم خود سفارش او را به رد پرونده جنایی علیه رئیس سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

قاضی مورچه سالیوان وکیل خواسته برای یک به اصطلاح en banc بررسی 2-1 تصمیم از سه قاضی دادگاه تجدید نظر پانل.

اگر نظر داده است, همه فعال قضات در دادگاه تجدید نظر خواهد rehear فلین استدلال که مورد نیاز بود را رد کرد و سالیوان بدون هر گونه تاخیر و یا ورودی از خارج از احزاب به عنوان سالیوان اجازه داده است.

یک وکیل برای سالیوان استدلال در یک دادگاه طولانی تشکیل پرونده که درخواست پنل را سفارش به سرعت کمک مالی وزارت دادگستری درخواست را به رها کردن آن پیگرد قانونی فلین “را تهدید می کند به نوبه خود عادی روند قضایی وارونه است.”

“این است که دادگاه منطقه کار را در نظر بگیرید و حکومت در انتظار حرکات حتی آنهایی که ساده به نظر می رسد” نوشت: سالیوان, وکیل, بث ویلکینسون در این پرونده.

“این دادگاه اگر به نام پس از بررسی آن تصمیم گیری نمی کند پیشدستی آنها.”

ویلکینسون همچنین نوشت که در حالی که تجدید نظر پانل تصمیم “است ادا به عنوان یک واقعیت محدود حاکم” آن “در واقع علائم چشمگیر شکستن از سابقه که تهدید دولت منظم از عدالت است.”

وزارت دادگستری و فلین وکیل سیدنی پاول بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در تصمیم خود سفارش که در صورت رد این درخواست پنل گفته بود که شاخه اجرایی دولت فدرال که شامل وزارت دادگستری است “تقدم بیش از شارژ تصمیم گیری.”

قاضی ایتالیایی رائو نوشت: در این پانل تصمیم است که آن را مناسب به منظور سالیوان به اخراج این صورت پس از او آهسته راه می رفت و تصمیم خود را به منظور “برای جلوگیری از قضایی غصب قدرت اجرایی.”

En banc بررسی هستند و به ندرت اعطا شده است. اما فلین مورد بوده است غیر معمول و چنین حرکتی را نمی توان عجیـب چیزی که اتفاق می افتد در این مورد.

فلین, 61, در دسامبر 2017 التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد مذاکراتش با سرگئی Kislyak سپس-سفیر روسیه در آمریکا در هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح قبل از ژانویه.

اتهام آورده بود به عنوان بخشی از آن ویژه مشاور رابرت مولر را کاوشگر روسی دخالت در انتخابات 2016.

فلین تقریبا محکوم به اعدام در دسامبر سال 2018 است. اما صدور حکم شنیدن سقط شد زمانی که او پذیرفته سالیوان را برای به تعویق انداختن آن تا زمانی که او تا به حال به پایان رسید همکاری با مقامات اجرای قانون به عنوان بخشی از خود را در مورد درخواست.

در سال 2019 اما فلین جایگزین تیم حقوقی خود را با پاول که شروع تخمگذار زمینه را برای آنچه شد فلین درخواست برداشت خود گناه.

وزارت دادگستری به حال مخالف پاول تلاش تا زمانی که ممکن است زمانی که در یک خیره کننده برگشت گروه گفته سالیوان می خواست آن را به رها کردن دادستان است.

بخش استدلال به سالیوان است که چکیده ای از تحقیقات نشان داده است که فلین نباید پرسش شده است توسط FBI بسیار کمتر اتهام دروغ گفتن به ماموران فدرال.

این گروه همچنین گفت که به طور بالقوه exculpatory شواهد بوده نکردن از فلین وکلا.

سالیوان را بلافاصله اعطای درخواست برای رد این اتهام است. به جای قاضی منصوب وکیل سابق قاضی فدرال جان Gleeson, به استدلال او در مورد اینکه چرا این مورد نباید پرتاب کردن.

سالیوان همچنین گفت: او را از نظر استدلال و یا در برابر اخراج درخواست از اشخاص ثالث درگیر نیست در این مورد.

Gleeson بعد گفت سالیوان در یک دادگاه تشکیل پرونده در وزارت دادگستری مشغول در “ناخالص سوء استفاده از دادستانی قدرت” در تلاش برای رها کردن پرونده فلین و “درگیر است در بسیار نامنظم رفتار به نفع سیاسی متحد از رئیس جمهور.”

فلین وکلا سپس به ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا, مدار, درخواست که در آن نیروی دادگاه پایین تر به اعطای DOJ, درخواست برای رد این اتهام است. تجدید نظر پنل حکومت در فلین و وزارت دادگستری به نفع ماه گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر