John Lewis, حقوق مدنی, غول, عبور بدنام سلما پل یک زمان نهایی

تابوت از Rep., John Lewis, حرکت بیش از ادموند Pettus پل با کالسکه اسب کشیده شده در طول یک مراسم یادبود برای Lewis, یکشنبه, جولای 26, 2020, سلما در آلاباما.

جان Bazemore | AP Photo

جمعیت تماشا رسما به عنوان بدن از Rep. John Lewis عبور از ادموند Pettus پل یک زمان نهایی, 55 سال پس از حقوق مدنی و نماد راهپیمایی برای صلح و ملاقات با خشونت در شهر سلما در ایالت آلاباما.

بدن حامل از نیروهای مسلح قرار می گیرد اواخر گرجستان کنگره و حقوق مدنی آیکون بر روی یک اسب کشیده caisson یکشنبه در قهوه ای, کلیسای متدیست آفریقایی کلیسای اسقفی. از وجود این زن اجازه داده شد به خط از بالا به افتخار لوئیس برای حدود نیم مایل به پای پل.

Rep. تری Sewell, D-Al., تشکر لوئیس’ خانواده طی مراسمی در نمازخانه برای به اشتراک گذاری این کنگره با مردم برای سال های بسیاری از.

“ملت ما بهتر است چرا که از جان رابرت لوئیس” او گفت:. “زندگی من بهتر است, سلما بهتر است, این ملت و این جهان بهتر است زیرا از جان رابرت لوئیس.”

جمعیت منتظر برای لوئیس’ بدن در پای پل جایی که او ملاقات کرد آلاباما سربازان دولت که با خیال راحت همراهی او را در سراسر و به دولت کاپیتول.

“نهایی خود را در ماه مارس نهایی که عبور خیلی متفاوت تر از اول صحبت می کند به میراث است که او در پشت برگ و زندگی او تغییر” Sewell گفت. “شاعرانه عدالت که در این زمان ایالت آلاباما سربازان را ببینید جان خود را به ایمنی. “

به عنوان اسب کشیده caisson نزدیک پل کسانی که در توده ها در پیاده رو می تواند شنیده آواز برای Lewis. در لحظه ای احساسی و صداها متوقف به عنوان لوئیس’ تابوت شروع به راه خود را در سراسر پل در سکوت احترام است.

لوئیس که در اوایل این ماه در سن 80 سالگی, ساخته, آخرین سفر خود در سراسر ادموند Pettus پل تنها با خانواده اش به او ملحق شود.

لوئیس’ پسر برادر و خواهر به دنبال پشت صندوق مهمات همراه لوئیس’ دیرین رئیس ستاد پوشیدن پیراهن های مزین با کلمات “خوب مشکل” اشاره به لوئیس’ نمایش در می برند.

جزئیات بیشتر از ان بی سی نیوز:

16-دوره نماینده مجلس که اغلب به نام وجدان از کنگره شد غول پیکر جنبش حقوق مدنی دهه 1960. لوئیس بود تنها 25 زمانی که او در صلح آمیز مارس برای حق رای در سراسر پل در 7 مارس 1965, امروز شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین.”

لوئیس دچار جمجمه شکسته شد و یکی از ده ها تن از غیر خشونت آمیز معترضان که در بیمارستان بستری شدند. پوشش خبری از ضرب و شتم وحشیانه باعث افزایش فشار بر کنگره برای تصویب حق رای سال 1965 عمل به نوار متحده از اجرای قوانین تبعیض آمیز که مدتها مانع نگر سیاه رای دهندگان.

و هر چند لوئیس است که احتمالا بهترین و شناخته شده برای خود را مارس در سلما او در حال حاضر به عنوان یک صدای پیشرو در مبارزه برای حقوق برابر و دستگیر شده بود چند بار به این علت که در آن زمان.

یک نظامی ایالات متحده گارد احترام حرکت تابوت از Rep. جان لوییس پس از آن جعبه نقل مکان کرد بیش از ادموند Pettus پل با کالسکه اسب کشیده شده در طول یک مراسم یادبود برای Lewis, یکشنبه, ژوئیه 26 سال 2020 در شهر سلما در ایالت آلاباما

دکتر اندرسون | AP

به عنوان یک دانشجوی دانشگاه فیسک در تنسی لوئیس کمک به سازماندهی تحصن در تفکیک ناهار شمارنده. او یکی از اصلی آزادی سواران در سال 1961 در نظر گرفتن اتوبوس از شمال به جنوب عمیق در اعتراض به تبعیض نژادی در بین ایالتی اتوبوس پایانه های.

در 23 لوئیس جوانترین فرد صحبت کرد که در سال 1963 مارس در واشنگتن برای شغل و آزادی است. او رئیس دانشجو بدون خشونت هماهنگی کمیته در آن زمان است.

تماس های رشد کرده به تغییر نام ادموند Pettus پل پس از لوئیس به افتخار مردی که مسلما یک شیر در مبارزه برای برابری. دادخواست آغاز شد و در ماه ژوئن توسط استراتژیست سیاسی Michael Starr هاپکینز که گفته NBC News در آن زمان که این ایده به او آمد در حالی که تماشای Ava DuVernay را “سلما” روزهای بعد از اعتراض.

اما لوئیس’ مرگ تکثير تماس به تغییر نام این پل که در حال حاضر افتخارات یک مؤتلفه کلی و KKK رهبر.

سلما مقامات, اما, مخالفت با تغییر نام با توجه به آسوشیتد پرس. ایالت آلاباما در کنگره شاهزاده شاه بلوط که قانونی منطقه شامل سلما گفت: این امر می تواند نامناسب به تغییر نام این پل برای لوئیس به تنهایی.

“بسیاری وجود دارد Selmians و Alabamians بودند و یا بر روی پل در مارس 1965 در نزدیکی مجاورت یا رسوب وضعیت است که تغییر این کشور بهتر است. جان شد نه تنها یک” بلوط در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس.

شاه گفت: او می خواهم به نفع آن را خواستار چیزی بیش از به طور کلی چنین به عنوان “یکشنبه خونین پل” یا “تاریخی” سلما پل” به جای نامگذاری آن را برای لوئیس. تشکر. جیم Clyburn D-S. C, گفت, MSNBC, پس از لوئیس’ مرگ که گرجستان کنگره تا به حال ساخته شده بی بدیل فداکاری برای حقوق مدنی شود.

“به نام او که پل و جایگزین کردن آن با یک مرد خوب – John Lewis, تجسم خوبی از امریکا – به جای افتخار به کسی که بی احترامی فردی آزادی” Clyburn گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme