John Belushi: او که می خندد اول

28 ژوئیه 1975

آن را آسان به توهین. ما خیلی تحمل مردمی در هجو ملی نشان می دهد نمی تواند حتی یک احضاریه برای سوزاندن دلار در مرحله. آنها رو به مایل به عبور از محدودیت ها از مقبولیت که در آن طنز آغاز می شود. اما همیشه هستند و محدودیت. ما تا کنون-تا-لیبرال وجدان در نهایت لرزیدن مسخره کور paraplegics سیاه پوستان, Jackie Onassis. ما وحشت زده ما خنده. عاقل موافق: آنها بیش از حد رفته.

بیش از حد برای Lampooners به معنای چیزی متفاوت: زمانی که مخاطبان متوقف خنده. خنده به گفته مدیر-star co-نویسنده هجو ملی نشان می دهد, John Belushi خوب است. اگر آنها در حال خنده, حتی اگر آنها نفرت خود را به صورت خنده آنها با داشتن یک زمان خوب است.

Belushi یک طنز نه به این دلیل که او چیست و او می گوید و یا عصبی مانند بسیاری از طنز اما از آنجا که او دوست دارد مردم را به خنده. او دوست دارد به خنده خود را. سنگ محک برای تمام مواد است که آیا او و دوستان خود را فکر می کنم این خنده دار است. بر خلاف انبوه کمیک که باید دنده پیام خود را به مخاطبان خود است. Belushi تراست مواد خود را برای پیدا کردن خود و مخاطبان از ارواح قوم و خویشی. او نمیخواهد به browbeat و یا سوء استفاده و یا تحقیر مخاطبان خود را صرفا برای برقراری ارتباط با آنها از طریق خنده نه موعظه به آنها (اگر چه برخی از skits خرس اخلاقی بار) اما با آنها به اشتراک بگذارید راه او است.

در مرحله Belushi نقش بدخیم درشت و سنگین — افسر امنیتی چک کردن مخاطبان برای صادراتي بیگانگان حریص قبرس اسقف اعظم تبلیغات خود را بزرگ-Makarios همبرگر های زنجیره ای, ماچو, گل میخ که فکر می کند او می تواند از راه بدر کردن یک دختر با توهین به او. او cherubically بیش از حد رسیده چهره ساخته شده است شوم با ریش و ابرو که او را به طور ناگهانی قوس تقریبا بیرون از جمجمه. (در کالج او کاردینال Woolsey.) در “Lemmings” قبلی هجو ملی نشان می دهد که parodied راک صحنه او “بود” ماچو از machos Joe Cocker. این هیچ جای تعجب است که زمانی که 12 سال سن دارد. Belushi بت بود براندو که به “وحشی” او تلاش کرد به تقلید. (با تقلید براندو عملکرد به عنوان یک همجنسگرا در بعدی فیلم “Reflections in a Golden Eye” Belushi اتفاق افتاد در شگفت انگیز ترومن کاپوتی تقلید. یکی از شگفتی از این آینه های متعدد کلاهبرداری که آیا یک کاپوتی ممکن است همیشه نمی شود پنهان در داخل یک براندو و بالعکس.)

Belushi بسیار تهاجمی در عمل یکی است و شگفت زده با خود ملایمت و فروتنی. در حال حاضر که هجو ملی نشان می دهد که بسته شدن برای یک نفس نه ماه تور با بازیگران جدید او این است که فقط یکی دیگر از کار بازیگر در انتظار او تلفن دعا کنندگان نمی خواهد او را ملزم به رسیدن به آنها. در دو سال در نیویورک او تا به حال هرگز به استماع و چشم انداز unnerves او. “از آنجا که شما در یک نمایشنامه انتقادی آنها فکر می کنم شما نمی توانید عمل می کنند. شما جدی نیست. من جدی بازیگری در دانشگاه و سهام شرکت. من می توانم آن را انجام دهد. اما هیچ کس معتقد است که شما.”

شکایت نیست Belushi راه. وقتی که پرسید: “آیا این زحمت شما ؟” او shrugs, “یه, آن را به من اذیت” را به عنوان اگر او ناراحت شد هر دو واضح و بی اهمیت. آنچه مهم است این است که خود را بخت خوب. متولد در شیکاگو در سال 1949 او تحصیل براندو. در دانشگاه ایلینوی او با تشکیل یک طنز skit گروه. او همچنین اقدام جدی. او در سال سوم خود را زمانی که او کشف دومین شهر شیکاگو در جایی که امثال دیوید استاینبرگ. پیتر بویل مایک نیکولز ایلین ممکن است و آلن آرکین خود را شروع می شود. آن را شگفت زده او را که نوع skits او انجام شده بود به عنوان یک شوخی می تواند به عنوان کار جدی. او پیوست. یک روز یک مدیر به نام به دنبال کسی که می تواند بازی ساز, آیا تقلید از ستاره های موسیقی راک, بداهه نوازی, انجام, کمدی.” “من می توانم همه از آن گفت:” بی شرم Belushi و فرود نقش گوینده در “Lemmings.”

بعدی آمد ملی هجو رادیو ساعتکه او عمل کرده و کمک ارسال و از, که او بعدها مدیر خلاق. نشان می دهد محبوب بود اما موفقیت جرم بیش از حد بسیاری از حامیان مالی برای حفظ شرط تبلیغات و سپس آمد در حال حاضر هجو ملی نشان می دهدکه Belushi کارگردانی داشتن ابداع آن را با دیگر بازیگران اصلی اعضای.

Belushi سپاسگزار است به هجو ملی سازمان اما نه بی چون و چرا. “این یک امنیتی دام. خوب پول زیادی از آزادی است. آنها به شما اجازه نوشتن خود را نشان می دهد و آنها را با بدون هیچ زحمتی با تولید کنندگان و یا نوار قرمز است. آنها صرف به همان اندازه که شما نیاز دارید. اما آن را می شود بنابراین شما نمی تواند فرار. هیچ کس به نظر شما قانونی است زیرا شما به هجو ملی.” در حال حاضر هجو می خواهد Belushi برای کمک به نوشتن یک فیلم, اما Belushi مطمئن نیست. هنوز هم وجود دارد که براندو رویای پر زرق و برق در چشمان او.

این آسان نخواهد بود برای او. “من نمی تواند ایستاده بازیگری در شپشو بازی,” او می گوید. “من می خواهم اقدام خود من چیزهای آنجا که من می دانم این خوب است.” او uproariously انتقادی بد سرپرست به خصوص از overacting از Negro گروه شرکت که او parodied در یک کمدی به نام “Raisinette در خورشید و یا زحمت من من نمی تواند عمل کند.” اگر من یک مدیر بودم با احتیاط از Belushi نه به این دلیل که او دشوار است اما از آنجا که خود را با استانداردهای بالا و شوخ طبعی اش lacerating.

او یکی دیگر از نمایشنامه انتقادی او می تواند انجام دهد اما او را خسته و در حال حاضر از revue کار می کنند هر چند که ممکن است فقط پس از بسته شدن افسردگی و دائم نگرش است. تنها مسیر ایستاده طنز او اجتناب مانند مرگ است. “من نفرت باشگاه” او می گوید: تقریبا مرتعش “سر و صدا در نوار صحبت کردن. زمانی که من در شهر دوم من ملاقات Shelley Berman برای چند ثانیه در یک هواپیما. چون برمن استفاده می شود در شهر دوم من خودم را معرفی کرد و گفت: “من در شهر دوم ، او به من نگاه کرد برای یک لحظه و گفت: “اقامت در خارج از باشگاه است.’ که تمام است. سپس به او گفت: آن را دوباره ‘اقامت در خارج از باشگاه است.’ “

کاباره ها برای Belushi معنی انزوا و دشمنی ایستاده به تنهایی در صحنه و تلاش برای برقراری ارتباط با یک boozy جمعیت که نمی تواند مراقبت کمتر است. شادی از تئاتر برای Belushi اجتماعی: کار و خنده و ابداع را با هم. اگر چه او گاهی اوقات نشسته و می نویسد: یک قطعه تکنوازی بیشتر از خود نوشتن است بداهه که او می گوید: “به همان اندازه نوشتن به نشستن در یک ماشین تحریر. شما نشان می دهد چیزی است که شما آن را انجام دهد و سپس شما را در آن به یاد خوب می تپد.”

بسیاری از هیستریک بالا-نقاط هجو ملی نشان می دهد توسعه یافته بودند improvisationally. مثلا داشتن جکی کندی در پانل نشان می دهد یک فرد ایده. داشتن یک شروع تفنگ بود شخص دیگری. داشتن جکی در او فراموش نشدنی صورتی قوطی حب دارو و غیره کلاه و عینک تیره اردک در زیر صندلی خود در صدای تفنگ بود و در عین حال فرد دیگری ایده.

از من خواسته Belushi اگر جکی skit نیست “بیش از حد است.” او شانه ای بالا انداخت: “همه می خندد” را به عنوان اگر خنده شد نهایی justifier. عجیب آن است. اگر skit صرفا بی رحمانه به عنوان بسیاری از مردم فکر می کردند “مرده Sullivan نشان دادن” بود و پس از آن یکی نمی تواند خنده, حداقل نه سالم صمیم قلب. جکی لحظه است نه خنده در ترور اما در ما شدت نگرش احترام نسبت به زن است. در خنده در او ما را کاهش می دهد او را به یک انسان بیشتر آشنا اندازه. به طور مشابه, skit در مورد مری تایلر مور به عنوان یک دختر کور است بی رحمانه به نابینایان اما تساوی آنها را بیشتر مقدس تر از بقیه از ما. افراد نابینا ایم که “دیده می شود” نشان می دهد می گوید Belushi با پوزخند می آیند تا پس از آن گفت آن فوق العاده بود و آنها می دانند که حتی بهتر از کور جوک و خدا را شکر کسی بود که در نهایت درمان آنها را مانند بقیه جهان است.

موفق طنز, باید با عشق زندگی است. این عشق است که به شما می گوید هنگامی که “بیش از حد است.” من می دانم John Belushi مهربان است چرا که تصاویر خود را از هیولا کمتر وحشتناک از رقت بار. بینش خود را ضعف پنهان شدن پشت سنگ ظاهر باید ایستاده و او را در جا خوب اگر او می شود شانس خود را برای بازی قهرمان براندو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی