Michael S. شوارتز

سهام Spotify ظهور بیش از 10 درصد در روز سه شنبه قبل از بسته شدن تا 8.4% پس از کمدین جو روگان خود را اعلام کرد, پادکست در حال حرکت است به طور انحصاری به جریان پلت فرم.

شرایط این معامله اعلام نشده است. روگان را نشان می دهد که جو روگان تجربه راه اندازی بیش از یک دهه پیش بنا شده و دارای یک زیر وفادار و. این یکی از محبوب ترین پادکست رتبه بندی در بالای نمودار عمده پیشنهادهای خدمات از اپل و گوگل است. این همان پادکست که در آن مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk infamously دودی ماری جوانا در سال 2018 باعث نگرانی برای سرمایه گذاران است.

Spotify سپری کرده است در سال گذشته تقویت آن پادکست جریان کتابخانه. این شرکت گفت: در اوایل ماه فوریه آن را کسب ورزشی و سرگرمی اخبار شرکت رینگر. سال گذشته آن را به دست آورد سوراخ کردن رسانه ها و لنگر در مجموع حدود 340 میلیون دلار است. آن را نیز خریداری Parcast حدود 55 میلیون دلار.

پس از آن اعلام کرد رینگر معامله Spotify مدیر عامل دانیل Ek گفت: سرمایه گذاران این شرکت ادامه خواهد داد به سرمایه گذاری در این پادکست فضا و می بیند فرمت به عنوان یک مسیر برای رشد در این شرکت است که به پرداخت هزینه بیشتر از درآمد خود را به موسیقی برچسب آن مجوز موسیقی از.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی