جو بایدن را به مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات گسترده تر در حال رشد نظرسنجی ها نشان می دهد

جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

ران اژدر | پژواک سیم | برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ: مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

با 2020 انتخابات در حال حاضر کمتر از پنج ماه دور سنجی نشان می دهد جو بایدن کشیدن بیشتر جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی به عنوان ظاهری دموکراتیک نامزد انتخاباتی باقی مانده است مانع از coronavirus.

در حالی که بایدن به رشد مغلوب ساختن پیشی جستن در اکثر نظر سنجی های ملی پس از راه اندازی خود را در کاخ سفید پیشنهاد در مارس 2019, معاون سابق رئیس جمهور منجر به افزایش قابل توجهی از ماه گذشته با توجه به رای گیری به طور متوسط از RealClearPolitics.

RCP متوسط در حال حاضر به بایدن یک 7.8 درصد سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن – قابل توجه پرش از 5.3-نقطه لبه بایدن برگزار شد در اوایل ممکن است. در ژوئن 4, 2016, RCP رای گیری میانگین نشان داد و سپس-نامزد حزب دموکرات هیلاری کلینتون پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با 1.5 امتیاز.

بعضی از نظرسنجی ها نشان می دهد حتی گسترده تر از فاصله بین بایدن و وقت. یک Monmouth University نظرسنجی از 742 ثبت نام رای دهندگان منتشر شد یکشنبه یافت که بایدن به رهبری تهمت با 11 امتیاز با 52% رای دهندگان حمایت بایدن و 41% پشتوانه مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن به ثمر رساند 10 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در نظرسنجی دیگری از 835 ثبت نام رای دهندگان از شبکه خبری ABC و روزنامه واشنگتن پست روز یکشنبه. و CNBC/تغییر پژوهشی نظرسنجی این هفته در بر داشت بایدن دارای 48%-41% استفاده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان ملی به احتمال زیاد رای دهندگان. نسخه قبلی که به بررسی بایدن فقط 3 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“هر کس می داند که رای گیری عمومی است به شدت اشتباه در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: تیم Murtaugh این تهمت کمپین ارتباطات مدیر در بیانیه ای به CNBC.

“ما داخلی داده ها به طور مداوم نشان می دهد که رئیس جمهور در حال اجرا قوی در برابر یک تعریف جو بایدن در همه ما کلید متحده” Murtaugh گفت.

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بایدن حتی در خصوصی کمپین انتخابات با استناد به افراد مطلع در رای گیری های اخیر نتایج.

نظر سنجی از منموته و دیگران بررسی پاسخ دهندگان پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در طول بازداشت و پس از یک افسر پلیس خود را برگزار زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است. دستگیری که دستگیر شد در ویدئو مجموعه ای خاموش در سراسر کشور جنبش اعتراضی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

Monmouth University نظرسنجی مدیر پاتریک مورای پیشنهاد واکنش به Floyd مرگ يک عامل در مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش در پای صندوق های رای در برابر بایدن.

“مسابقه همچنان تا حد زیادی یک همه پرسی در وقت. واکنش اولیه مردم به ناآرامی های نژادی در این کشور نشان می دهد که اکثر رای دهندگان احساس مغلوب ساختن پیشی جستن است نه رسیدگی به وضعیت همه خوبی که” موری گفت: در آزادی مطبوعات.

بایدن افزایش در پای صندوق های رای در می آید حتی به عنوان نامزد خودش را به هدایت روشنی از فرد کمپین حوادث در میان coronavirus بحران است.

بایدن پس از مارس تا حد زیادی مبارزه کرد و از خانه از طریق آنلاین حوادث هر چند او تحویل یک آدرس عمومی در فیلادلفیا در روز سه شنبه که در آن او قول داد به “کار نه تنها به بازسازی این کشور است. اما برای ساخت آن را بهتر از آن بود.”

حداقل 107,000 نفر در آمریکا فوت کرده اند از Covid-19 تا کنون اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رتبه بندی باید ماند در پایین-به-mid-40% دامنه برای بسیاری از او در انتخابات ریاست جمهوری, رای گیری در مجموع از megyn kelly نشان می دهد. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد کاهش در تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر و به رئیس جمهور کم علائم خود را برای پاسخ به ناآرامی های مدنی است که به دنبال فلوید مرگ است.

رویترز/ایپسوس نظرسنجی انجام شده در این هفته داشت که برگ برنده را در دست زدن به اعتراضات دریافتی کاهش علائم از خود را به طور کلی تایید امتیاز: بیش از 55 درصد از بزرگسالان آمریکایی مورد بررسی گفت: آنها مخالف از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این تظاهرات در مقایسه با حدود یک سوم که گفت: آنها تایید شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده یک موضع تهاجمی نسبت به تظاهرات decrying خشونت و غارت صورت گرفته در شهرستانها متعدد و فشار بر رهبران دولت به تماس در گارد ملی. رویترز/ایپسوس یافت می شود که 64 درصد از بزرگسالان آمریکایی گفت دلسوز به معترضان در حالی که 27 درصد گفت: آنها نمی شد.

“به جای تلاش برای التیام خام زخم های سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی پاره پاره باز یک بار دیگر قتل جورج فلوید مغلوب ساختن پیشی جستن است fomented نفرت و بخش” بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس گفت CNBC. “مردم آمریکا در حال گریه کردن برای رهبری است که می تواند پیروزی در این نبرد برای روح ما و ملت ما را با هم غلبه بر این بحران و ساخت به طوری که ما در حال قوی تر از ما همیشه قبل از بوده است.”

— CNBC جان, هاردکور, کون بزرگ باعث شد برای این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme