جو بایدن پرده 2 تریلیون دلار سبز زیرساخت ها و مشاغل طرح

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در مورد اقتصاد ایالات متحده در طول یک رویداد کمپین در مکگرگر صنایع فلزی کار می کند گیاه است که تولید پله و نرده در دونمر پنسیلوانیا 9 ژوئیه سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن منتشر وسیع طرح سهشنبه برای وصله پینه کردن آمریکایی زیرساخت و انرژی به هر دو جلوگیری از تغییر آب و هوا و تحریک رشد اقتصادی است.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد پیشنهاد با هدف دستیابی به کربن تولید برق در 2035. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس برگ ایالات متحده فرو رفته در بحران اقتصادی بایدن را مجموعه ای را به ایجاد شغل است که پرداخت حداقل 15 دلار در هر ساعت به عنوان ایالات متحده تعمیرات اساسی آن جاده ها, پل ها, قطار صنعت خودرو و پهنای باند سیستم.

این طرح که می آید روز پس از یک نیروی کار مشترک تشکیل بایدن و سناتور. برنی ساندرز مبارزات مشخص شده تغییر آب و هوا را در دستور کار مجموعه های بیشتر بلند پروازانه رویکرد به توسعه انرژی پاک از بایدن کمپین در طول دموکراتیک اولیه. این تماس برای 2 تریلیون دلار در هزینه های بیش از چهار سال بیش از $1.7 تریلیون کمپین قبلا پیشنهاد به صرف بیش از یک دهه.

در همان زمان دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار با هدف استفاده از دولت فدرال برای معکوس سال از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای سهولت قوانین زیست محیطی از جمله با راه اندازی محیط زیست و آب و هوا دادگستری بخش در وزارت دادگستری. این کمپین گفت: آن را نیز ایجاد ابزار برای نظارت بهتر و ریشه کن کردن آلودگی است که به طور نامتناسبی برگ جوامع از رنگ مزمن مسائل مربوط به سلامت.

این بایدن کمپین نمی گویند که چگونه از آن خواهد پرداخت هزینه برای سرمایه گذاری است. معاون سابق رئیس جمهور با پشتیبانی از افزایش مالیات بر شرکت های بزرگ و ثروتمندترین آمریکایی ها.

این طرح را در صورت مخالفت جمهوری خواهان که به طور کلی بازگشت کندتر انتقال دور از سوخت های فسیلی از دموکرات ها. بایدن توانایی عبور از هر گونه آب و هوا طرح بستگی دموکرات توانایی به تلنگر یک شبکه چهار کرسی سنا در ماه نوامبر به پیروزی اکثریت در اتاق.

بایدن پیشنهاد که به دست آورده حمایت از تغییر آب و هوا و فعال سابق اولیه رقیب تام Steyer مهمترین آنها اشاره نکرده است که آیا این کمپین می خواهد به ممنوعیت هيدروليكي و یا fracking. بایدن در طول اولیه نامیده می شود برای محدود محدودیت در عمل برای استخراج گاز طبیعی است.

صنعت رشد در نوسان ایالت پنسیلوانیا است. ساندرز در میان دیگران به نام برای یک پتو ممنوعیت fracking.

سناتور و نماینده کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز یک عضو از تغییر آب و هوا پانل در بایدن-ساندرز نیروی کار حمایت کرده اند یک جارو سبز معامله جدید انرژی و شغل برنامه. بایدن آغوش نه پیشنهاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین, انتقاد بایدن طرح در سه شنبه, رقیب “اتحادیه مشاغل مرتبط با نفت و گاز طبیعی fracking و زیرساخت های انرژی خواهد بود در بلوک سفت در جو بایدن امریکا است.” رئیس جمهور است و به طور کلی با هدف حذف موانع تولید زغال سنگ نفت و گاز طبیعی در ایالات متحده آمریکا

بایدن تنظیم شده است به صحبت در مورد سبز زیرساخت ها و مشاغل طرح در روز سه شنبه بعد از ظهر.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر