جو بایدن می گوید تهمت فشار برای از بین بردن Obamacare را بدتر coronavirus پاسخ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پاره به تهمت تلاشهای دولت برای قراضه قانون مراقبت مقرون به صرفه در روز پنج شنبه به عنوان coronavirus را تحت الشعاع متحده که با عجله به بازگشایی اقتصاد خود را.

در نوسان خارجه پنسیلوانیا, این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: از بین بردن نقطه عطفی اوباما قانون مراقبت های بهداشتی خواهد بار بیشتر آمریکایی ها در دوره نقاهت بعد از Covid-19.

این اظهارات آمده به عنوان برگ برنده دولت چهره مهلت به پرونده های حقوقی و مختصر در حمایت از طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن Obamacare به قانون اساسی.

دموکرات ها قوی تر مخالفان جمهوری خواه تلاش برای لغو Obamacare به در برد کنترل خانه در سال 2018 و برنامه ریزی برای استقرار همان استراتژی این سال و حتی قبل از همه گیر پاره پاره از طریق کشور است. در حال حاضر بایدن است مقید ممکن است از دست دادن بیمه درمانی برای میلیون ها نفر به صدای شیپور ناتوانی حاوی ویروس و استدلال آن را بدتر کند در حال حاضر ناکافی فدرال پاسخ.

“آنها زندگی می کنند زندگی خود را گرفتار در یک گیره بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوقلو میراث: شکست خود را برای محافظت از مردم آمریکا از coronavirus و بی عاطفه جنگهای صلیبی به مراقبت های بهداشتی حمایت دور از خانواده های آمریکایی” بایدن گفت: از Covid-19 بيمار که می تواند از دست دادن پوشش اگر Obamacare است اعلام کرد بر خلاف قانون اساسی و عوارض ناشی از این بیماری همه گیر دریافت طبقه بندی شده به عنوان یک شرط از پیش موجود.

“آقای رئیس جمهور رها کردن طرح دعوی در دادگاه. توقف تلاش برای خلاص شدن از قانون مراقبت مقرون به صرفه” او اضافه شده است. او بعدها گفت که “اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به پایان خود بی معنی جنگ صلیبی علیه پوشش بهداشت و درمان, من مشتاقانه منتظر به پایان دادن به آن را برای او.”

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در یک کمپین رویداد اختصاص داده شده به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر در فیلادلفیا, پنسیلوانیا, ژوئن 11 سال 2020 است.

Bastiaan Slabbers | ایسنا

این بیماری همه گیر است برجسته عمیق مسائل موجود در ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی — حتی با Obamacare عمدتا دست نخورده است. همانطور که اکثر آمریکایی ها با بیمه سلامت باید آن را از طریق کارفرمایان خود را گسترده زیان کار متحده پس از تحمیل بهداشت عمومی محدودیت چپ میلیون ها نفر در معرض خطر از دست دادن پوشش در طول شیوع بیماری است.

طرفداران برای تک پرداخت کننده بیمه باید اشاره کرد این اختلالات به آنها فشار دولت-اجرای سیستم برای پوشش همه آمریکایی ها. در حالی که بایدن بهداشت و درمان-مراقبت از طرح گسترش پوشش از طریق مدیکر مانند گزینه عمومی آن را نمی خواهد از بین بردن بیمه خصوصی سیستم به طور کامل به عنوان یک رئیس دموکرات ریاست جمهوری رقیب برنی ساندرز’ “مدیکر برای همه” پیشنهاد خواهد.

Covid-19 نیز آورده نژادی و نابرابری در مراقبت های بهداشتی به خط مقدم. در حالی که سیاه و سفید آمریکایی را تا 13 درصد از جمعیت آمریکا آنها اختصاص 21 درصد از coronavirus مرگ و میر در هنگام مسابقه شناخته شده است با توجه به COVID نژادی اطلاعات ردیاب.

در بیانیه ای در پاسخ به بایدن سخنرانی تهمت کمپین سخنگوی تیم Murtaugh گفت: بایدن طرح برای گزینه “یک بستری که Obamacare بود به ضرب ناقص.” او افزود که مغلوب ساختن پیشی جستن “است که بارها و بارها وعده داده شده به حفاظت از افراد با شرایط از پیش موجود” — هر چند ایران با لغو برنامه های رئیس جمهور حمایت در سال 2017 را تضعیف آن مقررات.

بایدن ملاقات پنج شنبه با خانواده هایی که بهره مند از قانون مراقبت مقرون به صرفه در Lancaster Pa. مغلوب ساختن پیشی جستن دقت برنده دولت در سال 2016 انتخابات و از دست دادن آن در این سال خواهد شد یک ضربه به او امیدوار گشتند.

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار ساخته شده است مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ یک محور مبارزات انتخاباتی خود. او بارها و بارها مخالفت رئیس جمهور آماده است به صورت همه گیر و هدفمند برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی نشان می دهد او می خواهد به سرعت رای دادن تست برای نگه داشتن تعدادی از تست مثبت پایین تر است.

“این چیزی است که او را در مورد نگران است. او نگران به دنبال بد می شود.”

ایالات متحده ثبت کرده است حدود 2.4 میلیون Covid-19 موارد و 122,000 مرگ و میر — به راحتی بیش از هر کشور دیگری با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

موارد بستری و در کشورهایی مانند تگزاس و آریزونا صعود در روزهای اخیر. در روز پنج شنبه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد دولت خواهد مکث بازگشایی برنامه به عنوان همه گیر هل بیمارستان ظرفیت به محدودیت های خود را در بخش هایی از دولت است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de