J&J سود اسلاید 35% به عنوان coronavirus نیروهای بيمارستان به چشم پوشی از اعمال جراحی الکتیو

Johnson & Johnson محصولات در قفسه در یک فروشگاه در نیویورک است.

لوکاس جکسون | ایسنا

Johnson & Johnson سه ماهه دوم سود تضعیف 35 درصد از زمان مشابه در سال گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور بیمارستان ها برای به تعویق انداختن اعمال جراحی الکتیو هدف قرار دادن این شرکت دستگاه های پزشکی کسب و کار سخت است.

J&J به دست آورده $3.63 میلیارد دلار یا $1.36 هر سهم طی سه ماه منتهی به 30 ژوئن یک 34.6% افت از 5.6 میلیارد دلار در یک سال پیش از آن به عنوان فروش در دستگاه های پزشکی واحد کاهش یافت و این شرکت خبر داد. کاهش در دستگاه های پزشکی واحد بود تا حدی جبران فروش بالاتر برای آن بیش از حد محصولات مانند تیلنول و آن Listerine دهان شویه.

سهام J&J کمتر از 1% بالاتر در premarket تجارت.

به طور کلی این شرکت در ضرب و شتم درآمد انتظارات گزارش تعدیل درآمد از $1.67 هر سهم بالاتر از $1.49 هر سهم انتظار می رود. درآمد در آمد در $1.83 میلیارد دلار بالاتر از $17.6 میلیارد دلار انتظار می رود.

“ما سه ماهه دوم نتایج منعکس کننده تاثیر COVID-19 و پایدار قدرت ما در کسب و کار داروسازی که در آن ما شاهد رشد ادامه داد: حتی در این محیط” J&J مدیر عامل الکس Gorsky گفت: در آزادی مطبوعات. “با تشکر از کار خستگی ناپذیر از همکاران ما در سراسر جهان و ما طیف گسترده ای از قابلیت های ما همچنان با موفقیت به حرکت خارجی چشم انداز و ما همچنان با تمرکز بر پیشبرد توسعه یک واکسن برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر و صرفه جویی در زندگی می کند.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر