ریف: ورزشگاه پایکوبی
اوت 29, 1968

“که در آن دندان ها نشانه؟” هوارد خشمگین است. دو نشانه منجر شما به لانگ آیلند بزرگراه (بیش از حد مناسب حروف) “به ورزشگاه.” گیریم ورزشگاه به شیا احتمالا سرب-خاموش شما را در نزدیکی خواننده کاسه بیش از حد. آن را به شما طول می کشد به یک بینام و موسی و خم از دایره متقاطع و تقاطع. اگر شما شده است وجود دارد قبل از شما احتمالا می توانید آن را اگر نه شاید یک VW longhaired vanload خود را درک خواهد کرد عرق گرفتاری این ماجرا شش در یک موستانگ اواخر در حال حاضر حتی قادر به دیدن کاسه: “این راه” آنها فریاد. دنبال پارک هیپ نیم مایل پیاده روی به نور مه در آسمان معلق احتمالا بیش کاسه. آن را احتمالا بهتر از سپر به سپر جاده که احتمالا منجر به آن شده بود freaked خارج پارکینگ; قطعا بهتر از 18 مترو متوقف می شود از میدان تایمز یا نامشخص LIRR قطار به شیا بازی شب تنها; قطعا کمتر گران تر از شب جمعه دروغ سوار تاکسی شد. صندل جدید امروز; من لنگش در حال حاضر.

ما در نهایت به اندازه کافی نزدیک به گوش نرم و سخت ماشین باس بیداد; سپس روشن در اطراف کاسه را به سمت راست ورودی; در داخل, پشت روشن در سراسر کاسه که در آن ما هستند گفت: ما کرسی هستند. شکر خدا وجود دارد جرالد که ما را حل و فصل. آن را بسیار روشن است; و بانک های بزرگ از چراغ انفجار و در این زمینه دیگران انفجار به حقه. خنده دار, نرم ماشین برای تلفن های موبایل دقیقا راه آن را خارج باس, ضربان, هیچ چیز دیگری. این بلندگو به حالت تعلیق بیش از دستهء موسیقی پروژه بیش از حد بالا به ما برسد, بزرگ سطح زمین آنهایی که نمی رسیدن ما به عقب-of-the-اتوبوس “زمینه جعبه” صندلی. اگر ما تا به حال دوربین شکاری شدند و هفت فوت قد ما می توانید ببینید. کرسی شده اند $7.50 هر اگر ما فشار دهید. تصور کنید که این صندلی دو یا سه بار به دور از صحنه و صدا در گوشه و کنار از حقه. وجود دارد damn چند کرسی در نسبت.

عاشق توالت به هر حال. راهنماهای یا سپاه پاسداران یا هر آنچه که آنها در حال در متمایز صحنه و لباس: پیراهن سفید — نور-در-سفید درست مثل مخاطب اگر چه دومی لباس اسکندر mod. راه شما می توانید نقطه نگهبانان این است که آنها مردان هستند که به طرز محسوسی مقید است. این بخش کاملا بینام و صندلی تقریبا بینام هیچ کس نمی داند که در آن جهنم بروید و آنها مسئول است. پشت دندان های شناور در نهایت دریافت اطلاعات است که تنها جانز هستند در سراسر این استادیوم که در آن ما در آمد. “اوه خدا”, “آره, من می دانم منظور شما چیست.” توجه کنید که صدا بهتر است در صندلی ما فقط در مورد هر جایی بین صندلی ما و جان. بازگشت. برای اولین و آخرین بار در تاریخ اتاق های برادران صدا دقیقا مانند نرم ماشین به جز که در آن قبل از گاه به گاه, سوراخ کردن بدن, اندام جیغ زدن آمد به ما در حال حاضر ما گاه به گاه rimdiddle. شما می دانید دقیقا همان جایی که ضرب و شتم شده است ، همه کف زدن و یا در نزدیکی آن است. بسیار فرز. خانه فروخته شده است, 18,000 بلیط در $3.50-7.50; ناگفته تعداد بیشتر باید رشوه نگهبانان در $2-5 هر; 4000 دارای طاقی نرده ها. پایان مجموعه.

“برادر بزرگ و شرکت من نمی دانم” در دختر وار Brooklynese پشت سر ما. اوه خدا. من می خواهم به گوش, من می خواهم به شنیدن; تنها راه حل ممکن گرفته شده است: به bleacher بخش نسبتا نزدیک مورب منظره از مرحله ایستادگی در برابر راه آهن با بسیاری از دیگر صندلی-leavers آه من پشت درد هستند پلیس رفتن به تقلا ما از اینجا ؟ هیچ. آنها همه را در اطراف صحنه آماده محض اعداد به تحریک شورش. کسی انتظار چیزی. یکی وجود دارد یا نزدیک به آن زمان گذشته است. صدا اینجا خیلی بهتر است اما این سیستم اساسا بد — فازی. چشم-خط بی نهایت بهتر است اما عیاشی دستهء موسیقی (در یک مربع بزرگتر مرحله) بد است. سنگ در-دور بدبو است. شما هنوز دقیقا نیمی از عمل است. هنگامی که گروه “چهره ها” دو تنظیمات مخالف شما ببینید تنها پشت یک بانک از تقویت تجهیزات.

“آیا شما فقط ببینید چه اتفاقی افتاده است ؟” می خندد جنیس تعادل در اولین به نوبه خود از محل دستهء موسیقی. او swilling آن پایین وجود دارد از یک پاینت ، من تعجب می کنم که بیکار اگر بطری حاوی چای ضعیف یک مرحله تنظیم شده است. این روزها حتی بهترین یک پوسته مناسب است ؟ من تعجب می کنم که چقدر این مسائل به او که آنها در حال گرفتن بد مالی معامله به دلیل معامله شده بود یک مدت زمان طولانی پیش. این خاموش شب ، هر صندلی پر شده است و در عین حال آن را مانند او ندبه به یک خانه خالی است. او هرگز با آن و آن را در حد متوسط تنظیم شده است. چیزی از دست رفته — آتش. با وجود کاملا محترم پاسخ آن را نه در شب و نه خانه او.

که خانه توسط جیمی هندریکس را روشن است که لحظه به لحظه او می آید در چشم, با, خنده دار, خصوصی, عجیب, متوسط تحمل او تا زمانی که او بازی نمی کند. مخاطبان است و فریاد. او دستمال بینی خود را با یک مؤتلفه پرچم. هیولا چراغ در نهایت کاهش نیافته است. تنبل-سوزان عقب سمت به ما برای اولین بار دو شماره. ما به نوبه خود ما یک بلوز آهسته برروی سپس به نوبه خود یکی دیگر و “Purple Haze.” من نمی دانم تا امشب او “کشف” در کافه بهداشت?, که توجیه فقط در مورد همه چیز است که رفته پایین در MacDougal خیابان. او را بهتر از $500 دقیقه برای این نمایش یک ساعت و که قیمت متورم. او را به ارزش آن است. اما او نباید بازی این تاریخ. راک در خارج از منزل است اما ورزشگاه کنسرت باید به سمت چپ به گروه مانند اراذل و یا چهار فصل نیست هر کسی که اصلی ایده های موسیقی. رایگان پارک مرکزی بازار کنسرت در بهار گذشته بهترین بود و شافر چیزی که در پارک مرکزی خوب است — حداقل آن را proscenium و ارزان است و حتی اگر صندلی نیست بهترین. اما Yankee Stadium, فارست هیلز, خواننده کاسه آنها لازم نیست که هر چیزی برای انجام با موسیقی است. عدم صمیمیت باعث یک منظره نه موسیقی. استادیوم در حال ورزشی است.

دیگر ما نگاه خوبی در بازگشت از این تجهیزات به عنوان آنها را “Foxey خانم.” سپس آنها می گذرد به ما. یک بچه که نشسته بی سر و صدا در مراحل از مرحله (چه کسانی که بچه ها انجام می دهند به هر حال وجود دارد?) به طور غیر منتظره خط تیره بر روی چرخ فلک. خانه چراغ انفجار پشت در. در فلش دو تجهیزات مردان او به عقب بر گردیم به گام. مایک Jeffery, هندریکس مدیر که شده است قابل رویت همه شب و جری Stickles, خود را راه, مدیر است که در معمول خود محاصره مطرح هستند فورا در پا از مراحل. موسیقی هرگز متوقف نمی شود. بچه نهفته است. Stickles می خواهد او را خارج از مرحله در دسترس نباشد. بچه اعتراضات عصبانیت. شده اند وجود دارد ده ها تن از پلیس در اطراف این مرحله تمام شب هیچ کدام بر روی آن و حتی در حال حاضر خوشبختانه. پلیس می کشد بچه کردن نیروی کمی وجود دارد. من به دنبال بازگشت در چرخ فلک به ببینید که چگونه نوازندگان مراتب تفکر هوارد است که احتمالا کوه در می رم اگر او هنوز هم به جایی که همه ما در اصل گم شده این. بنابراین از دست بدهم چه اتفاقی می افتد بعدی. وحشت دختر کنار من می گوید: “من خدا تمام کسانی که پلیس در آن یک بچه!” افتضاح چیزهایی که اتفاق می افتد در گوشه دیگری از این مرحله در مخاطب است. این همان بچه من و یک پلیس در میان آنچه که مثل سه ده جامد مجبور بچه به زمین با استفاده از یک nightstick برخی از راه های بر روی شانه های او. سپس برخی از مرد یکی از آن 2×8 یا 2×10 جوب از پلیس مانع شدن در هوا. این یک نفیس فوری, نقطه تعادل قبل از نقطه بدون بازگشت. من هرگز در یک شورش. متزلزل من به طور ناگهانی آگاه ضعیف و آبکی احساس فیزیکی که به من می گوید یک داستان نامردی. من نمی تواند هر گونه خوب است. من قصد ندارم به شیکاگو به هر حال… هیچ چیز در شیکاگو که یک میمون کاری می توانید انجام دهید. به عنوان به طور ناگهانی آن را به عنوان شروع آن را بیش از همه یک سرباز پیاده لباس hustling از نوازندگان ورودی یکی از بچه ها ظاهرا در وسط مانع ظاهرا در جای خود.

ضرب و شتم می رود. جیمی, نوئل, Mitch. پسران. من میچ و نوئل یک بار در ساحل میامی اتاق هتل 10 طبقه در بالای یک استخر شنا که در آن یک مربع رقص بود در مورد شروع: Mitch, گاز کشته عجله کردن به بالکن با فوق العاده 8, Noel سرگردان در اطراف در پلنگ-نسخه قابل چاپ نیوجرسی skivvies آرام به او شده بود سه دقیقه قبل از زمانی که میچ بود که stomping در اطراف امتناع از بازی شب فرفره زیرا آنها بودند که هم نمیزنند در مورد کار مقالات: “شما می توانید شرط می بندم اگر ما پل مک کارتنی و رینگو استار هیچ کس انتظار می رود ما را به ایستادن در خط…” مایک گلدشتاین سرد است. به مناسبت یک کمدی بزن و بکوب در جشنواره راک که روزی, روزی و در عین حال ممکن است من نوشتن در مورد. آن را تا به حال آن لحظه هیچ یک از آنها اخبار و هیچ یک از آنها موسیقی. من دوست دارم میچ و Noel, و من فکر می کنم آنها خوب نوازندگان. و جیمی… من او را ملاقات نمود, هم, بعد, من, بنابراین زبان گره خورده است او در نهایت اظهار نظر در آن را تلاش برای کاهش ناراحتی من تنها تشدید آن است. من سعی کنید برای جلوگیری از ملاقات با نوازندگان من بیشتر تحسین. آنها من را بترساند. برخی از کسب و کار. زحمتی پشت صحنه زحمتی در مرحله. ضرب و شتم می رود.

بنابراین اکنون سوال این است که آیا جیمی را جلو بروید با خود freakout اوج. قبل از او تا به حال خورده گیتار خود را. آره او پس از اتمام آن یک نوع رام نسخه شارژ خود تجهیزات گیتار-گردن برای اولین بار با دقت منحرف بنابراین به عنوان نه به واقعا مجسمه نیم تنه سخنرانان یا تبر و سپس چمباتمه زشت و ناپسند در سراسر تبر merry-go-round-دور-دور-دور-دور. برای چه ؟ او یک نابغه — چه او نیاز است که ذرت ، شما واقعا فکر می کنم او با زبان و دندان, آیا شما? پس از همه, شما دیده می شود او را نگه گیتار خود را در طول بازو و بازی کردن با یک دست با انگشتان دست خود را بر گردن. خوب, آن را به فروش می رساند بسیاری از کرسی ها به مردم است که می تواند مراقبت کمتر در مورد موسیقی (آنها آن را خوردند تا روز جمعه) و اگر وجود دارد مقدار زیادی از موسیقی پایین رفتن در کنار, واقعا وجود دارد هیچ کار اشتباهی با فروش صندلی اگر شما نیست دنیا آنقدر ثروتمند شما می توانید تحقیر چه پول می توانید خرید اگر مومیایی نمی تواند. به هر حال این یک قرار داده و من فکر می کنم او احتمالا سرگرم کننده انجام آن و به اشتراک گذاری سرگرم کننده اگر شما در حال تجربه. البته اینطور نیست که هر چیزی برای انجام با موسیقی چون جیمی هندریکس یک نابغه است.

در یکی دیگر از زمینهمایک Zwerin صحبت کردن با Earle قهوه ای مورد بحث در ستون این هفته محدودیت ها از یک فرم به طوری رایگان “شما نمی توانید یک اشتباه را ندارد.” من فکر می کنم شاید کسانی که فرم خود را از اشتباهات. هندریکس با این نسخهها کار در یک فرم است که به عنوان آوانگارد موسیقی می رود این روزها بسیار اهلی و انعطاف ناپذیر. هنوز به حدی او ساخته شده خود را در فرم به حدی است که خود ترکیبی از بلوز, سنگ, برخی, جاز, این بداهه چیزهایی که او می کند با گیتار خود را که تولید خالص الکترونیکی ورق نتایج در یک صدای منحصر به فرد. را در شمار مقلدان صدا و پنجم هستند. در مجموع فرم است که به سختی به طوری نامحدود است که به عنوان مراجعه کننده به Zwerin و قهوه ای و در عین حال در یک مفهوم گسترده خود گفتگو می کند اعمال می شود. آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای من به تصور هندریکس اشتباه فقط به عنوان سخت به تصور کنید که عملکرد خود را نه در حال جذب است. این موضوع به آن معنی نیست که یک چیزی که اگر آن را نمی کردم که نوسان است که لزوما به معنی سخت ضرب و شتم. این ماده از با هم بودن هر موسیقی شما در حال ساخت. ساتی ممکن است گفت: به سنگ موتزارت ندارد اما هر دو آنها مطمئن شوید و تا خورشید Ra. اما نرم افزاری که بیشتر به آزمایش از هر گروه من می دانم که در هر راه است طبقه بندی شده به عنوان سنگ نیست یک بار من شنیده ام آنها را (نه جمعه). شاید آن شب بد. جمعه هنگامی که چراغ نیست dimmed زمانی که آنها خود را آغاز کرد مجموعه, بسیاری از مخاطبان فکر خود را برای اولین بار تعداد یک دوره تنظیم کردن (با توجه به من — به عنوان ریچارد گلدشتاین می گوید: — معمولا منبع قابل اعتماد). صدای آنها که در راه به من در همه زمان ها. اما هندریکس است که بی تردید خود را قدرت مطلق. او به حال کردن شب خود را اما او خاموش-شب بهتر از بهترین لحظات از مدرن ترین نوازندگان. اگر او به اشتباه آن را احتمالا خواهد بود هیجان انگیز ترین موسیقی اشتباه از زمان ما است.

ذهن هرگز. کرایه تاکسی خود را احتمالا در منهتن توسط مترو در نهایت برگ 18 متوقف می شود به میدان تایمز, اگر شما زندگی می کنند در سمت شرق آن از 16 به Grand Central, چند بیشتر به مرکز شهر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی