جفری اپستین اتهام جنایات جنسی همدست Ghislaine ماکسول چهره قاضی قرار وثیقه تصمیم

Ghislaine ماکسول دیرین کاردانی متهم جنسی کاسب جفری اپستین صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در اقیانوسها و توسعه پایدار در سازمان ملل متحد در نیویورک ایالات متحده در ژوئن 25, 2013 در این screengrab گرفته شده از سازمان ملل متحد تلویزیون فایل فیلم.

UNTV | ایسنا

یک سال بعد از او را دوست پسر سابق جفری اپستاین ناموفق به دنبال پیروزی آزادی در یک خیره کننده 100 میلیون دلار وثیقه پیشنهاد Ghislaine ماکسول وکلا را به استدلال می کنند به یک قاضی فدرال در نیویورک در روز سه شنبه که انگلیسی ها در جامعه باید آزاد شود در $5 میلیون اوراق قرضه به عنوان او مبارزه می کند اتهامات عنوان شده علیه او توطئه با در حال حاضر مرده اپستاین به سوء استفاده جنسی از دختران جوان.

دادستان خواسته اند که ماکسول, 58, بود بازداشت بدون وثیقه در رابطه جنسی و شهادت دروغ و اتهام تماس با او و “افراطی” پرواز خطر با توجه به میلیون ها دلار ثروت و استعداد خود را برای “پنهان شده است.”

آنها همچنین استدلال کرد که یکی از این سه کشور که در آن او دارای تابعیت فرانسه است که نمی استرداد شهروندان خود در اتهامات جنایی.

در یک پرونده روز دوشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه منهتن دادستان گفت: قاضی آلیسون ناتان که FBI رفت به دستگیری ماکسول در 2 ژوئیه در $1 میلیون New Hampshire home او نادیده گرفته سفارش “برای باز کردن درب و در عوض [سعی] به فرار به یک اتاق دیگر در خانه به سرعت بستن درب پشت سر او.”

دادستان گفت که پس از دستگیری او دیگر مردم آمده اند رو به جلو برای تقویت مورد خود را در برابر او.

ماکسول وکلا به نوبه خود درخواست ناتان به مجموعه شخصی تعهد باند برای ماکسول در مقدار $5 میلیون. وکلای مدافع گفته اند که اوراق قرضه خواهد بود امن شش ناشناس شرکت و امضاء کنندگان و همچنین به عنوان توسط ملک در بریتانیا به ارزش $3.75 میلیون.

این وکلا همچنین پیشنهاد می کنند که ماکسول که اولین فرد دیگر از اپستاین به متهم در ارتباط با اتهام جنایات جنسی می شود محدود به یک محل اقامت در نیویورک با نظارت الکترونیکی به عنوان یک شرط از او به قید وثیقه.

“خانم ماکسول به شدت تکذیب این اتهامات در نظر دارد برای مبارزه با آنها و حق دارد به برائت او به وکلا علامت کوهن و جفری Pagliuca نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده هفته گذشته است.

ماکسول دختر مرده کج انگلیسی, رسانه های بارون رابرت ماکسول در حال حاضر است که برگزار می شود و بدون قرار وثیقه در زندان فدرال در بروکلین. او خواهد شد به نظر می رسد از راه دور از طریق ویدئو کنفرانس برای روز سه شنبه بازداشت شنوایی.

او به اتهام توطئه برای جلب افراد زیر سن قانونی برای سفر به تعامل با غیر قانونی جنسی اعمال, ترفند جزئی برای سفر به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی توطئه برای حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی, حمل و نقل از جزئی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی و دو فقره دروغ.

دادرسی می آید یک روز پس از بلومبرگ سرویس خبری trpotyrf که ماکسول نیز تحت بررسی توسط جزایر ویرجین ایالات متحده’ وزارت دادگستری برای او به اتهام مشارکت در اپستین جنس قاچاق عملیات. اپستاین متعلق به یک بزرگ جزیره خصوصی در جزایر ویرجین که محلی شناخته شده به عنوان “پدوفیلیا جزیره است.”

ثروتمند سرمایه گذار اپستاین دستگیر شد در اوایل ماه جولای سال 2019 در قاچاق جنسی کودکان اتهامات تسلیم دادگاه فدرال در منهتن. دادستان او را متهم کرد از نظر جنسی سوء استفاده از ده ها تن از دختران زیر سن قانونی از سال 2002 از طریق 2005 در خوابگاه های لوکس در منهتن و در پالم بیچ فلوریدا. کیفرخواست علیه اپستین گفت: او به کسانی که دسترسی به قربانیان با کمک ناشناس توطئه گران.

هفته پس از رد وثیقه اپستاین بود که یک دوست سابق رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیل کلینتون داشت نیمه آگاهانه در کف سلول خود در زندان فدرال در منهتن با علائم بر گردن او.

در ماه اوت اپستاین 66 درگذشت از آنچه مقامات حکومت بود خودکشی با حلق آویز در همان زندان است. دو زندان سپاه پاسداران که قرار بود برای بررسی در اپستاین هستند که با عنوان جرم جنایی تحت تعقیب برای داشتن اتهام تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شکست خود را برای نظارت بر او و دیگر زندانیان در این شب که او درگذشت.

پس از اپستاین درگذشت دادستان قول داد به ادامه بررسی خود را به اتهام شرکت در توطئه گران. ماکسول بود و برجسته ترین افراد مظنون به تسهیل اپستین ادعا شایع سریال سوء استفاده جنسی از دختران جوان و زنان است.

زمانی که او دستگیر شد و در اوایل این ماه ماکسول متهم شد در شش-تعداد کیفرخواست با کمک اپستاین در اواسط 1990s استخدام و داماد زیر سن قانونی دختران حداقل یک جوان 14 ساله به طوری که او می تواند از نظر جنسی سوء استفاده از آنها در خوابگاه در نیویورک و فلوریدا و جدید مکزیک نیز در ماکسول در لندن است.

“در برخی موارد ماکسول بود و در حال حاضر برای شرکت در سوء استفاده جنسی از جزئی قربانیان” کیفرخواست اتهامات عنوان شده علیه.

ماکسول همچنین “بارها و بارها دروغ گفته زمانی که سوال در مورد رفتار او” در طول یک حقوقی رسوب در سال 2016 به عنوان بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه توسط یکی از اپستین شاکیان با توجه به شارژ سند است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر