جف بزوس در پاسخ به مشتریان آمازون که عصبانی بود بیش از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع پیام: ‘من موضع تغییر نمی دهد’

آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس آدرس مخاطبان در طول سخنرانیها جلسه در آمازون Re:مریخ کنفرانس رباتیک و هوش مصنوعی در آریا هتل در لاس وگاس در 6 ژوئن 2019.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس روز جمعه در حمایت از, Black Lives Matter جنبش با ارسال یک ایمیل به ارز با یک مشتری ناراحت.

در یک Instagram پست بزوس نوشته شده یک تصویر از یک ایمیل از یک مشتری که گفت این بود “نگران کننده” و “توهین آمیز” است که آمازون ارسال شده یک پیام در وب سایت خود را در همبستگی با جنبش. مشتری که نام محو شده بود نوشت: “تمام زندگی مهم نیست!”

منتقدان از زندگی مهم جنبش اغلب به دنبال مقابله با عبارت گفت: “تمام زندگی ماده” یا “آبی زندگی موضوع” ارجاع افتاده افسران پلیس.

“من باید به مخالفت با شما” بزوس پاسخ داد.

“‘Black Lives Matter’ معنا نیست که دیگر زندگی مهم نیست. Black lives matter صحبت می کند به نژاد پرستی و نامتناسب خطر که مردم ما در اجرای قانون و سیستم قضایی.”

بر خلاف black پدر و مادر بزوس گفت که او هرگز نمی خواهد که به نگرانی که پسر خود را “ممکن است به مرگ خفه در حالی که در حال بازداشت یک روز.” او اضافه کرد که او با پشتیبانی از تظاهرات اخیر در سراسر خشونت پلیس.

“من می خواهم شما بدانید که من حمایت از این جنبش که ما می بینیم اتفاق می افتد در اطراف ما و من موضع را تغییر نمی,” او اضافه شده است.

در روزهای اخیر تظاهرات های فوران در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست به دست پلیس مینیاپولیس. روز چهارشنبه سه سابق مینیاپولیس افسران پلیس متهم شدند با کمک و معاونت در جرم قتل در ارتباط با کشته شدن فلوید. درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس است که فیلم برداری زانو در Floyd گردن قبل از مرگ او نیز به اتهام قتل درجه دوم و پس از او در ابتدا به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

بسیاری از شرکت ها از صحبت کردن در برابر فلوید را قتل و خشونت پلیس از جمله آمازون است. روز شنبه, آمازون اعلام کرد که این امر اهدای 10 میلیون دلار به عدالت اجتماعی سازمان. این شرکت همچنین در توییتی که “نابرابر و وحشیانه درمان مردم سیاه و سفید” باید متوقف شود.

در همان زمان سازمان ها به انتقاد از این شرکت برای روابط خود با پلیس و توسعه تکنولوژی شناسایی چهره. بیش از 1000 ادارات پلیس در سراسر آمریکا باید همکاری با حلقه هوشمند مفت امنیتی متعلق به آمازون است. علاوه بر این گروه های حقوق بشر خواستار ممنوعیت از آمازون تشخیص چهره تکنولوژی Rekogntion که آنها استدلال می کنند تهدید به مهاجران و اقلیت های مذهبی.

تماشا کنید: تظاهرات علیه خشونت پلیس فراتر از آمریکا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme