جف بزوس شده است در یک دوره برخورد با سی سال — این هفته جلسه علائم یک فصل جدید

مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در اکتبر 02, 2019.

الیف Ozturk | Anadolu Agency | گتی ایماژ

مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در نهایت خواهد آمد چهره به چهره با نمایندگان مجلس به دنبال سوال خود شرکت را در حال رشد و نفوذ در چهارشنبه ضد تراست شنوایی.

این جلسه قبل از خانه ضد تراست فرعی که برگزار خواهد شد بیش از ویدئو کنفرانس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس را به نمایندگان مجلس یک فرصت نادر برای کوره آمازون مدیر عامل شرکت به طور مستقیم در مورد آمازون قدرت بازار و شیوه های کسب و کار همراه با دیگر مسائل داغ دکمه مانند درمان آن از انبار کارگران در طول بیماری همه گیر.

از مدیران عامل اپل و گوگل و Facebook که همچنین به نظر می رسد در چهارشنبه قبلا اقدام به ساخت قالب با سیاستمداران که باید سوال خود را در شرکت های قدرت یا سیاست های, آیا با ظاهر شدن بر روی تپه یا در مورد مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک پیدا کردن زمینه های مشترک با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما آمازون بیشتر مطرح دیگر مدیران ارشد در گذشته ضد تراست جلسات با قانونگذاران اجازه می دهد بزوس به ماندن تا حد زیادی از نزاع. دیو کلارک آمازون معاون ارشد رئيس جمهور از خرده فروشی عملیات جف Wilke, مدیر عامل شرکت آمازون مصرف کننده کسب و کار و جی کارنی آمازون top سخنگوی سابق و دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور, باراک اوباما, داد و ستد شده barbs با شرکت منتقدان در مصاحبه مطبوعاتی و در توییتر.

در همین حال رئیس جمهور تهمت عصبانی بیش از بحرانی گزارش از بزوس متعلق به واشنگتن پست بارها با انتقاد از این شرکت را متهم کرده که در آن از همه چیز فرار از مالیات های محلی به در نظر گرفتن مزیت ناعادلانه از ایالات متحده خدمات پستی. درگیری به اوج جدید در ژانویه هنگامی که آمازون ثبت یک شکایت رسمی بیش از وزارت دفاع تصمیم به جایزه 10 میلیارد دلار cloud computing قرارداد به رقیب مایکروسافت. Amazon Web Services رئیس اندی, Jassy گفت CNBC را جان Fortt در آن زمان “هنگامی که شما یک رئیس جمهور نشسته که مایل به بسیار آوازی که آنها دوست نداشتن یک شرکت و مدیر عامل آن شرکت در آن باعث می شود آن را دشوار است برای سازمان های دولتی از جمله وزارت دفاع را هدف گیری بدون ترس از اقدامات تلافی جویانه.”

چهارشنبه شنوایی را علامت بزوس ” اول ظاهر قبل از کنگره است. اما او شده است به طور پیوسته در حال افزایش حضور خود در پایتخت کشور برای سال.

پس از خرید پست در سال 2013 بزوس خریداری شده 23 میلیون دلار در عمارت در سی را Kalorama محله. در عرض چند سال آمازون انتخاب ملی فرود محله حومه واشنگتن, Arlington, Virginia, به عنوان مکان دوم آن ستاد HQ2. آمازون همچنان یکی از برترین lobbiers در میان شرکت های فن آوری و رشد کرده است آن سیاست عمومی تیم در سال های اخیر است.

نمایندگان مجلس پس از رفتن یک “هدف آسان”

چهارشنبه شنوایی است که به احتمال زیاد به قرعه کشی جدید با توجه به ضد تراست موشکافی اطراف آمازون اما مردم با شرکت آشنا شیوه های کسب و کار باقی می ماند شک و تردید در سراسر این که آیا نمایندگان مجلس حق سؤال بپرسید.

آمازون چهره پروب توسط کمیسیون تجارت فدرال وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه به طور کلی وکیل به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است به اتهام آنتی تراست در اتحادیه اروپا بیش از آن در درمان شخص ثالث فروشندگان وال استریت ژورنال در گزارش ماه ژوئن است.

آمازون روابط با شخص ثالث فروشندگان باید به عنوان یک موضوع عمده ای از تحقیقات است. این فروشندگان شاهین اجناس خود را در آمازون, بازار, که حساب برای بیش از نیمی از این شرکت درآمد سالانه و بعضی از آنها شکایت در مورد سیاست های متناقض و نامشخص ارتباطات از این شرکت در طول سال.

یک وال استریت ژورنال گزارش در اوایل سال جاری آمازون پیدا کارکنان با استفاده از nonaggregated و یا به راحتی قابل شناسایی اطلاعات از فروشندگان شخص ثالث برای ساخت خود رقابت محصولات و خانه آنتی تراست کمیته فرعی فشرده است آمازون برای پاسخ اطلاعات جمع آوری شده از شخص ثالث فروشنده معاملات چه کارکنان دسترسی به داده های معامله و همچنین به عنوان چگونه آن را تعیین می کند که چه کسی برنده هر فروش و در چه قیمت.

یافته های این گزارش به نظر می رسد در تضاد با شهادت داده شده توسط آمازون, general counsel, Nate ساتون در طول یک جلسه در ماه جولای سال 2019. ساتون گفت آمازون استفاده نمی کند شخص ثالث فروشنده اطلاعات برای کمک به توسعه آن خصوصی-برچسب کالاها اما که آن را در جمع آوری داده ها از تجار.

خانه آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline گفت: در این گزارش مطرح شده سوء ظن است که آمازون ممکن است به دروغ کمیته. این کمیته پس از آن به نام برای بزوس به شهادت برای رسیدگی به این موضوع است.

Jason بویس سابق آمازون فروشنده که در حال حاضر یک مشاور به شخص ثالث تجار می گوید او تجربه دست اول برخی از استراتژی های تنظیم کننده در حال حاضر در حال بررسی است. بویس گفت که او شروع به سوال که آیا آمازون شخص ثالث فروشنده داده بود که در نگاه توسط تیم های دیگر به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2007 بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از جلسات با آمازون مدیران. حدود یک دهه بعد نگرانی های خود را تر شد شخصی که آمازون راه اندازی یک برچسب خصوصی توپ bocce به نظر می رسد که کاملا شبیه به خود را به “رنگ منحصر به فرد طرح” طراحی شده توسط بویس با نام تجاری.

آن را غیر معمول نیست برای فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های خود را برای توسعه برندها و ترویج آنها را به مشتریان. علاوه بر این آمازون می گوید که خصوصی آن برچسب کالا را تا حدود 1% از فروش آن است.

بویس گفت بزوس وارد خواهد شد در این جلسه آماده شده با آمار مانند این به تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن اهمیت آمازون محصولات برچسب های خصوصی بر روی پلت فرم و همچنین نگرانی هایی است که به آنها داده می شود درمان ترجیحی بیش شخص ثالث کالا در جستجو رتبه بندی و تبلیغات.

“بزوس را دنبال استاندارد آمازون, حزب, خط,” بویس گفت. “آنها می خواهم به تمرکز بر روی صورت کسر به جای مخرج نظر از جایی که آنها هستند و یا آنچه آنها انجام می دهند در بازار است.”

تبلیغات و خرید ‘جعبه’

بیشتر مسائل پیچیده تأثیر فروشندگان شخص ثالث هستند به احتمال زیاد به زیر رادار پرواز در طول چهار جلسه با توجه به زمان محدودیت ها و این واقعیت است که قانونگذاران ممکن است تمام تخصص لازم برای درک تمام تفاوت های ظریف از برخی از فن آوری های مورد استفاده در بازار بویس گفت. برای مثال او گفت: نمایندگان مجلس نمی دانند ممکن است بخواهید در مورد الگوریتم های سوخت رسانی آمازون “فروش جعبه” که به مشتریان ارائه می دهد تنها با یک کلیک را فشار دهید برای اضافه کردن یک ذکر شده محصول را به سبد خرید خود را و یا آن را خرید. این مهم در فروش, راننده, اما نه همه شخص ثالث تجار واجد شرایط برای دریافت جعبه در لیست خود.

جیمز تامسون سابق آمازون مدیر و در حال حاضر شریک در خرید جعبه کارشناسان گفت: آمازون برچسب های خصوصی کسب و کار یک “هدف آسان” برای نمایندگان مجلس پس از, اما این مسائل دیگر مانند آمازون با استفاده از داده های مشتری را به هدف قرار دادن تبلیغات باید در نظر گرفته شود به عنوان به خوبی.

تامسون گفت: تبلیغات هدفمند در آمازون باعث شده آن را شبیه به یک “مجازی فروشگاه مواد غذایی که در آن شما تنها نشان داده راهرو که در آن شما ساخته شده است محصول خرید.” او اعتراف کرد این روشن نیست که آیا این دسترسی به دقیق داده های مشتری می دهد آمازون یک مزیت بیش از دیگر فروشندگان در بازار است.

با اینحال او گفت: “این امر می تواند جالب برای یادگیری بیشتر در مورد آنچه که آمازون اختصاصی بازاریابی است که آن را فراهم می کند اما خود ارائه نمی شود هر کس دیگری از نظر فضا و دسترسی به داده ها و کمپین های ایمیل مزد تبلیغات قرار دادن.”

ملیسا Burdick 10 سال آمازون کهنه که در حال حاضر اجرا می شود آمازون آگهی خرید ارائه دهنده فن آوری تصریح کرد که محققان نباید نادیده می گیرند آمازون شیوه تبلیغات. “آمازون تبدیل شده است به پرداخت-به-بازی بازی های پلت فرم از آنجا که این بازی است که برای نمایش در صفحه اول نتایج جستجوی” او اضافه شده است.

خانه آنتی تراست کمیته فرعی مورد سوال آمازون در ماه اکتبر گذشته در مورد قرار دادن تبلیغ در سایت, درخواست, آیا آن الگوریتم به نفع شخص ثالث تجار که خریداری شده از تبلیغات و سایر خدمات که آیا آن برچسب های خصوصی کسب و کار می پردازد برای تبلیغات و اینکه آیا این باعث می شود فضای آگهی در بالای خرید جعبه موجود به فروشندگان شخص ثالث.

در آن پاسخ های آمازون گفت: آن را نمی رزرو آگهی فضا برای مارک های برچسب خصوصی اضافه کرد که آن را “بستگی به بسیاری از متغیرها” مانند آنچه که خریداران برای جستجو و دستگاه آنها مرور ،

“تولید کنندگان را هرگز علنا می گویند که آنها ناراحت هستید با آمازون, اما زمانی که آمازون نشان می دهد خصوصی برچسب محصول به عنوان یک محصول ارزان تر و, من فکر می کنم این سوال” Burdick گفت. “من فکر می کنم آن را به دنبال چه چیزی عادلانه است و پس از آن ساخت برخی از سازگار و قوانین استاندارد در اطراف آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme