این نمونه برای ورشکستگی دادگاه به سقوط در یک شنبه و آن را تقریبا بی سابقه ای برای آن را به اتفاق می افتد از طریق تلفن.

اما به عنوان coronavirus ضرب و شتم اقتصاد ایالات متحده, J. C. Penney باید حرکت تقریبا به طور کامل در قلمرو ناشناخته به عنوان آن به نظر می رسد به ریختن بدهی و ظهور از ورشکستگی یک شرکت قوی تر. یاد خرده فروش برای ورشکستگی زمینه روز جمعه وزن با $4.9 میلیارد دلار بدهی و خرد شده توسط دولت مقرر است که دستور آن در فروشگاه ها بسته است.

J. C پنی مالی و مشاوران حقوقی به نام به ایالات متحده دادگاه ورشکستگی برای منطقه جنوب هوستون, کورپس کریستی بخش را اولین روز اظهارات. در پایان این جلسه قاضی دیوید جونز مجاز خرده فروش به ادامه پرداخت غیر furloughed کاردانی دستمزد ارائه مزایای خاص به همه همکاران و به پرداخت فروشنده همکاران در دوره عادی برای همه کالاها و خدمات ارائه شده و یا پس از فصل 11 تاریخ تشکیل پرونده.

قانون شرکت کرکلند & الیس’ جاش Sussberg آغاز این جلسه با راه رفتن قاضی از طریق زنجیره ای و نمادین تاریخ — شروع از زمان تاسیس آن در زیر چشم انداز جیمز پنی از طریق ظهور آن به عنوان رفتن به فروشگاه برای حومه امریکا و خود را از دست داده و جای پای آن را به عنوان نوتبوک از طریق مدیران و مبارزه ظهور خرده فروشی آنلاین.

او گفت که این شرکت در حال حاضر شروع به تراشه در آن بدهی های سنگین بار به منظور طلیعه چیزی بودن در یک چرخش پیش بینی مدیر عامل جیل زواتاو که در پیوست این شرکت در سال 2018 است. اما هر کسی گفت که اخراج coronavirus به عنوان دلیل اصلی برای فرود در دادگاه ورشکستگی اشتباه بود.

“شما مرده اشتباه است,” او گفت:. “این کاملا در مورد coronavirus این است که در مورد یک دولتی خاموش کردن و در مورد همه ما از بودن در چت تصویری برای این جلسه.”

خرده فروش تا به حال در واقع شده است در بحث مربوط به معاملات به آدرس بار بدهی های خود قبل از همه گیر گفت: CFO لایحه Wafford در دادگاه اعلام شده است.

“متاسفانه یک بار COVID-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر و شرکت اصلی جریان درآمد در فروشگاه فروش تبخیر یک شبه, مذاکرات در مورد پتانسیل معاملات آمد به توقف سنگ زنی,” او گفت:.

Sussberg شرح داده شده برای دادگاه 900 میلیون دلار ورشکستگی مالی شرکت امن است که شامل $450 میلیون دلار پول جدید از آن مشت-رهن وام دهندگان که اکثر آنها صندوق های تامینی.

که پول هر چند نمی خواهد در دسترس ساخته شده به J. C. Penney همه در یک بار. این شرکت به احتمال زیاد خواهد شد دریافت خواهید کرد نیمه اول پس از یک ماه ژوئن دادگاه و نیمه دوم در ژوئیه 15. اما آن را فقط دریافت که در نیمه دوم برای حمایت از کسب و کار خود را اگر آن را مطابق با نقاط عطف مورد نیاز آن توسط آن ورشکستگی وام دهندگان. در غیر این صورت وجوه را نسبت به بودجه یک فروش بالقوه. کرکلند را Sussberg گفت: J. C. Penney در حال حاضر شروع به دریافت خارج از منافع شرکت.

با توجه به اسناد ثبت شده با دادگاه اگر شرکت نمی کند, حمایت دو سوم از ورشکستگی آن وام دهندگان برای یک طرح کسب و کار توسط جولای 15 یا تعهدات الزام آور از اشخاص ثالث برای تامین مالی این برنامه در ماه اوت 15, آن را باید “بلافاصله بس دنبال طرح” و به جای آن به دنبال فروش دارایی های خود را.

که ساختار باعث می شود بعد از 60 روز بسیار مهم برای تعیین J. C پنی سرنوشت در شکل فعلی آن است. و در این دو ماه این کشور روبرو خواهد شد برخی از بزرگترین عدم قطعیت در دهه, به عنوان سوال, در سراسر کشور توانایی شکست دادن ویروس و بازگشایی این کشور بدون جواب باقی می ماند.

خرده فروشی در ماه آوریل سقوط تکان دهنده 16.4% بدتر از 12.3% انتظار اقتصاددانان است. وزارت کار گزارش داد یک دست از 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل است.

J. C پنی مشخص شده است در استراتژی این شرکت پیگیری خواهد شد که در آن زمان. آن را به تمرکز بر روی خدمات به مشتری و پوشاک و قیمت پایین است. آن را باز خواهد شد را انتخاب کنید فروشگاه و در ادامه به ارائه تماس-رایگان منظقه وانت خدمات در تمام فروشگاه های باز. آن e-commerce توزیع ادامه خواهد داد را به انجام برسانند سفارشات آنلاین.

خرده فروش نیز با وزن یک طرح که توسط آن می تقسیم شرکت به دو جداگانه داد و ستد عمومی شرکت یکی از آنها که یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد. پیش از این نیز آن را “کاهش ذخیره ردپا” در مراحل. CNBC قبلا گزارش شده است که این خرده فروش در حال برنامه ریزی برای نزدیک 180-200 فروشگاه.

چالش های مداوم چرخش در برابر پس زمینه از یک بیماری همه گیر بود که حتی قاضی اذعان کرد.

“من بسیار نگران این است که چرا من با داشتن یک جلسه در روز شنبه گفت:” قاضی جونز به 300 نفر دیگر در خط.

“هنگامی که خرده فروشان ممنوع برای مردم می آیند به فروشگاه” جونز گفت: “این سخت است برای پول.”

CNBC لورن توماس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی