رابرت بارنز | گتی ایماژ

J. C. Penney در مذاکرات برای تامین مالی برای ورشکستگی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را ویران کرده است آمریکا صنعت خرده فروشی مردم آشنا با این موضوع بگویید CNBC.

این پلانو مبتنی بر خرده فروش قلم 12 میلیون دلار پرداخت بهره در 15 آوریل شروع ساعت در 30 روز مهلت است که می تواند به زور آن را به فایل برای ورشکستگی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 15.

اگر J. C. Penney بازدید مارس 15 مهلت آن می تواند انتخاب کردن برای پرداخت بهره آن را مدیون اما خرده فروش قلم یکی دیگر از 17 میلیون دلار به پرداخت پنج شنبه شب. پول بیشتر آن را در ورشکستگی بیشتر از توانایی آن برای اجرای طرح خود و زنده ماندن.

J. C. Penney در حال مذاکره با آن برای اولین بار رهن وام دهندگان از جمله H2 پایتخت یک “بدهکار در اختیار” وام از اطراف به 300 میلیون دلار به 500 میلیون دلار برخی از افراد آشنا با این موضوع گفت. آن امیدوار بود تا آنجا که $1 میلیارد دلار در شیب هر چند که شامل بدهی های موجود بودن بیش از نورد.

این شرکت نیز صحبت به بانک های بزرگتر در مورد ورشکستگی مالی اما شیب بودجه شده اند سخت تر است نسبت به سایر اخیر در مقیاس خرده فروشی ورشکستگی. در حالی که بانک های بزرگ به کمک شیب به خرده فروشان مانند اسباب بازی R با ما و سیرز آنها کمتر مایل به گسترش چنین تامین مالی تلاش در حال حاضر به خصوص زمانی که آنها هنوز موجود طلبکاران مردم آشنا با این وضعیت بگویید CNBC. به عنوان خرده فروشان از macy’s به Nordstrom با نگاه به رسم کردن خطوط اعتباری بانک ها باید اولویت بندی کنید به طوری که آنها وام به کسانی که آنها را بیشتر با اعتماد به نفس می تواند زنده ماندن.

به نفع آن, J. C. Penney به یاد برند و املاک و مستغلات در سراسر کشور است. این بافر توسط $386 میلیون از پول نقد آن را در دست داشتند که از ماه فوریه و همچنین حدود $1.25 میلیارد دلار را به خود جلب کرد از یک خط اعتباری در ماه مارس است.

اندازه و ماهیت شیب تامین مالی که J. C. Penney قادر به امن ممکن است مجموعه ای از تن برای اضافی خرده فروشی ورشکستگی که در انتظار هستند و حتی به عنوان متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را. Preppy خرده فروش J. Crew و high-end فروشگاه Neiman Marcus برای ثبت ورشکستگی این هفته است. بسیاری از جمله روستایی زنجیره ای خرده فروشی مالک مرحله فروشگاه ها انتظار می رود به دنبال کت و شلوار.

این بیماری همه گیر قرار داده ارزش از دارایی است که خرده فروشان به طور معمول استفاده می شود به عنوان وثیقه برای تامین مالی مانند موجودی به سوال. وجود عدم قطعیت در مورد زمانی که فروشگاه ها را بازگشایی و چقدر فروشگاه ها خواهد شد رقابت در تخفیف به فریب به خریداران.

مردم نخواست نامش فاش شود به این دلیل که اطلاعات محرمانه است. یک سخنگوی J. C. Penney کاهش یافته است به نظر.

ایسنا اولین گزارش شیب مذاکرات.

در دراز مدت مبارزات

J. C. Penney تا به حال 846 فروشگاه های فوریه و شاغل حدود 90,000 تمام وقت و پاره وقت کارکنان. این گزارش $10.7 میلیارد دلار فروش خالص در سال مالی 2019 پایین 8.1% از سال قبل.

در روز پنج شنبه را اعلام کرد و آن را به حال “بر” همکاری خود را با لوازم آرایشی و بهداشتی زنجیره ای Sephora, پس از LMVH-حمایت شرکت را تهدید به بیرون از مغازه ها آن را تا به حال در 650 J. C. Penney فروشگاه.

سوال در مورد J. C. Penney ارزش آمده فقط چند دهه پس از این شرکت ساخته شده خود یک نام به عنوان مقصد برای طبقه متوسط به انجام aspirational برای خرید لباس و لوازم حومه فرد به معنی ممکن است بخواهید. در سال 1994 آن را تا به حال حدود 250 فروشگاه ها و تولید شده در $20.4 میلیارد دلار در خرده فروشی با درآمد خالص نزدیک 1 میلیارد دلار.

اما خارج شده و رشد در 1990s تهدید J. C. Penney را نگه دارید و در حومه شهرها و جوامع روستایی. رکود بزرگ و یک تلاش ناموفق در یک چرخش به رهبری بیل Ackman سمت چپ آن را در سوراخ. آن را هنوز هم حمل بار از $2.25 میلیارد دلار وام از آن زمان به ساحل تا شرکت منابع مالی در سال 2013.

این شرکت به ارمغان آورد جیل در زواتاو سابق مدیر عامل شرکت Jo-Ann فروشگاه در اکتبر 2018. زواتاو آغاز شده بود به تلاش برای احیای J. C. Penney و آن را بازگشت به ریشه های آن را با تمرکز بر روی خدمات به مشتری و پوشاک و قیمت پایین است.

تحت زواتاو خرده فروش شده است به آرامی کم آن فروشگاه پایه از جمله اعلام بسته شدن شش فروشگاه در ماه ژانویه است. تحلیلگران هر چند باید گفت: J. C. Penney نیاز به صدها نفر از فروشگاه ها به کسب و کار خود را در شکل خوب است.

— CNBC لورن توماس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی