رابرت بارنز | گتی ایماژ

J. C. Penney در گفتگو با کلید دهندگان به امن $450 میلیون نفر در تامین مالی برای امکان تشکیل پرونده ورشکستگی که نیاز به مشکل خرده فروش به آمار اهداف خاصی برای دریافت دوم نیمی از وام مردم آشنا با این وضعیت بگویید CNBC.

وجوه شناخته شده به عنوان “بدهکار در اختیار” وام خواهد بود کوچکتر از 1 میلیارد دلار در شیب خرده فروش در ابتدا به دنبال هر چند که شامل بدهی های موجود بودن بیش از نورد.

این شرکت در حال برنامه ریزی به فایل برای ورشکستگی به عنوان به زودی به عنوان جمعه هر چند که زمان هنوز هم می تواند با تاخیر یکی از مردم گفت. آن است که کار بر روی یک طرح است که تامل بسته شدن 180 تا 200 فروشگاه در حالی که در ورشکستگی. خرده فروش تا به حال 846 فروشگاه های فوریه و شاغل حدود 90,000 تمام وقت و پاره وقت کارکنان. به مردم هشدار داد که طرح هنوز نهایی نشده و هیچ چیز خاصی است.

به عنوان بخشی از بحث را با اولین-رهن وام دهندگان J. C. Penney خواهد بود قادر به رسم $225 میلیون آن وام ورشکستگی در یک روز. آن را دریافت بقیه بودجه بر اساس چگونه شرکت می کند و در برابر آن بودجه در نظر که در آن وام دهندگان هنوز در حال کار را از طریق. ساختار کمک می کند تا محافظت از J. C پنی وام دهندگان اگر کسب و کار می افتد چرا که خریداران را نشان نمی دهد تا coronavirus را برمی گرداند و یا هر دو.

اقتصاد آمریکا با آن مواجه است عدم اطمینان سازه متحده به عنوان نگاه به بازگشایی کسب و کار, اما coronavirus همچنان به گسترش است. کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci شنبه هشدار داد که ایالات متحده می تواند حتی بیشتر از “درد و رنج و مرگ” از Covid-19 اگر برخی از ایالت ها با عجله به بازگشایی کسب و کار خیلی زود است.

برای خرده فروشان نیز وجود دارد عدم اطمینان که آیا — و چگونه — خریداران می خواهید به بازدید از فروشگاه خود را.

برای کسانی که برنامه ریزی ورشکستگی این سوالات اضافه شده اند پیچیدگی آنها به عنوان مذاکره وام با وام دهندگان خود را برای کمک به تامین مالی عملیات تحت حفاظت دادگاه.

“حتی اگر شرکت ها برای باز کردن فروشگاه خود را فردا – احتمالا وجود دارد برخی از بخش هایی از اقتصاد که هرگز همان خواهد بود” گفت: راسل میلز یک وکیل ورشکستگی در قانون شرکت بل Nunnally.

“در ورشکستگی, شما باید قادر به پیش بینی درآمد خود را بیش از یک دوره از زمان – چگونه می توان هر یک بدهکار هوا با یقین هر چه درآمد خود را در حال رفتن به برای سه تا پنج سال است.”

تخفیف فروشگاه, مرحله, فروشگاه ورشکستگی دوشنبه پس از coronavirus همه گیر در سمت چپ آن “قادر به دست آوردن لازم تامین مالی است.” این برنامه در نابودی موجودی در صدها فروشگاه خود را یک وظیفه دشوار ساخته آن در دادگاه گفت براده توسط محیط فعلی است.

“بدهکاران نمی شروع فروشگاه-بسته شدن تلاش ها تا فروشگاه خود را بازگشایی پس از COVID-19 بیماری همه گیر. و حتی پس از آنها می توانید بازگشایی پیش بینی تقاضای مصرف کننده که در آن زمان چالش برانگیز است” این پرونده اعلام کرد.

Neiman مارکوس در ضمن برای ورشکستگی زمینه هفته گذشته با $675 میلیون نفر در تامین مالی و تعهد از طلبکاران خود را برای ارائه $750 میلیون پس از آن پدیدار می شود.

مردم نخواست نامش فاش شود به این دلیل که اطلاعات محرمانه است. یک سخنگوی J. C. Penney کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی