“پروژه Airbridge,” پزشکی-عرضه برنامه تحویل و پشتیبانی توسط کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر است که اساسا مبتنی بر طبق coronavirus وظیفه نیروی اسناد و مدارک به دست آمده توسط NBC News.

این برنامه ایجاد شده به سرعت به خارج از کشور حمل و نقل هوایی از تجهیزات پزشکی است که دیگر به کشتی توسط قایق شد یک میله رعد و برق برای انتقاد به دلیل نامتعارف استفاده از بودجه فدرال به تعهد هزینه های حمل و نقل برای شرکت های خصوصی عظیم هیچ پیشنهاد قرارداد آن تحویل داده شده به این شرکت ها و شکست خود را به تحویل کالا کاخ سفید و اعتبار آن با.

در روز پنج شنبه این واحد هماهنگی گروه مجموعه ای از رهبران ارشد از سازمان مدیریت اضطراری فدرال و بهداشت و خدمات انسانی بخش که در coronavirus پاسخ تصمیم به توقف برنامه ریزی “پروژه Airbridge” پرواز — به جز کسانی که حمل محافظ لباس — پس از جمعه با توجه به خلاصه ای از جلسه ای که برگزار شد در FEMA ستاد.

گروه هماهنگی نیز تصمیم به ادامه با 31 باقی مانده پروازها و “مورد بحث چگونه … برنامه خدمت کرده است به عنوان یک مکانیسم برای ارائه سود متقابل برای کارکنان مراقبت های بهداشتی, تولید کنندگان و عمومی” با توجه به خلاصه به دست آمده توسط NBC.

پزشکی کارگران در خط مقدم هستند نگران تجدید حیات از عفونت است که می تواند یک زمان کمبود تجهیزات حفاظت فردی بدتر است. رابرت کشاورز ارشد FEMA رسمی کار در پاسخ گفت: این گروه که پروژه Airbridge می تواند دوباره آغاز “اگر نیازهای فوری بوجود می آیند” با توجه به جلسه یادداشت ها.

در حالی که گروه هماهنگی دارای قدرت تصمیم گیری برای coronavirus پاسخ تلاش خود را حرکت می کند همیشه می تواند رد شود توسط رئیس جمهور در هر زمان.

خانه دموکراتیک رؤسای خواسته اند دولت را به ارائه اطلاعات در مورد برنامه قراردادهای پرواز و تحویل کالا. خلاصه نشان می دهد هیچ بحث سیاسی گرما این برنامه کشیده شده بود اما به جای chalks تا ختم به عدم نیاز دارید.

“تصمیم به سطح شیب دار به پایین پرواز بر اساس تقاضا سیگنال و نشانه آن است که بخش بهداشت و درمان به اندازه کافی پشتیبانی اجازه می دهد تا برای شرکت ها برای انتقال به عقب به طور منظم روش های حمل و نقل” با توجه به خلاصه ای از جلسه خصوصی در FEMA ستاد به دست آمده توسط NBC News.

باد را در یک زمان می آید زمانی که خط مقدم پاسخ دهندگان در سراسر کشور و نمایندگان آنها می گویند که آنها نمی باید پایدار و تامین تجهیزات حفاظت فردی به اطمینان حاصل شود آنها می توانند شغل خود را بدون قرارداد و یا گسترش ویروس.

Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا گفت: در یک ایمیل به ان بی سی نیوز که در حال حاضر زمان برای دولت فدرال برای خاتمه سریع منابع از تجهیزات حفاظت شخصی.

هفته گذشته اتحادیه — که نشان دهنده دوم-بیشترین تعداد پرستاران از هر کار سازمان در این کشور اعلام کرد که آن را به حال امن دسته از تجهیزات از چین برای توزیع به کارگران بیمارستان پس از نزدیک به دو ماه تلاش برای پیدا کردن فروشندگان دامپزشک کالا مطابق با چین و آمریکا مقررات و امن حمل و نقل هوایی. بر خلاف پزشکی-تامین کنندگان محصولات که بخشی از Airbridge اتحادیه مجبور به پرداخت هزینه از آوردن تجهیزات. هنوز واینگارتن گفت: باید برای کالاهای بسیار زیاد است.

“در بالای کم اهمیت جلوه دادن ویروس تهدید از یک روز و وقیحانه نادیده گرفتن کارگران نیاز مبرم برای PPE این ظالمانه است که یکی از آن, تنها راه باقی مانده طرح ها برای تضمین تامین شده است اوراق به جای ثابت و ratcheted تا” او گفت:.

“هر روز ما اعضای قهرمانانه تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس بدون پایه, ماسک, لباس و چهره سپر آنها نیاز به حفاظت از خود” Weingarten گفت. “این است که زندگی و مرگ مبارزه کنند و ما باید درمان آن را مانند یک. این دولت هرگز نتواند یک لحظه به تبریک خود را, اما اقدامات آن صحبت می کنند بلندتر از کلمات است.”

پروژه Airbridge ارائه می دهد شرکت های بزرگ کامل بودجه فدرال به صورت هوایی حمل و نقل کالا در ازای حق حفظ 20 درصد از حمل و نقل برای دولت فدرال استراتژیک ملی ذخایر و مستقیم به توزیع نیمی از سهام باقی مانده. این شرکت مطمئن است که خود ماسک و دستکش و روپوش و مواد دیگر منتقل خواهد شد گمرک به راحتی در حالی که کاخ سفید کار را از طریق coronavirus نیروی کار به پایان می رسد تا با قدرت به مسیر 60 درصد از تجهیزات.

این برنامه که با اتکا بر پیگیری سریع پیمانکاری روش های موجود به دلیل اضطراری ملی کشیده شده بود پس از بررسی گزارش های خبری از ان بی سی نیوز, لس آنجلس تایمز, نیویورک تایمز و دیگران در مورد عملیات خود را — از جمله شکایت از دولت های ایالتی و محلی است که تجهیزات حفاظتی آنها انتظار داشتند جایگزین شده بود را و واشنگتن پست مطالعه نشان آن نیست تحویل اقلام به عنوان بسیاری از مقامات کاخ سفید می گویند.

یک سخنگوی کاخ سفید نیست پاسخ به ان بی سی نیوز’ درخواست برای اظهار نظر در مورد تصمیم گیری برای باد کردن این برنامه است. کوشنر به نام کلی کاخ سفید coronavirus پاسخ “یک موفقیت بزرگ.”

بیش از 80,000 نفر کشته شده اند در ایالات متحده آمریکا و نشانه هایی وجود دارد که این بیماری همه گیر در ادامه به گسترش در افزایش نرخ شهری و روستایی مناطق خارج از اصلی نقاط داغ. اما کاخ سفید کار کرده است برای انتقال مسئولیت پاسخ به دور از نیروی کار و به کشورهای موجود و آژانس های فدرال.

در تاریخ 27 آوریل به عنوان برگ برنده نورد طرح خود را به دست کردن به عنوان بسیاری از coronavirus پاسخ به آمریکا به عنوان امکان پذیر است گفت: تست شد مشکلی ندارد” و در مارس 6 روز قبل از این نیروی کار تصمیم به تعطیل کردن پروژه Airbridge او در تضاد یک پرستار که به او گفتم که در دسترس بودن تجهیزات حفاظتی بود پراکنده اما “قابل کنترل است.”

“پراکنده برای شما, اما نه پراکنده برای بسیاری از افراد دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت سوفیا توماس رئيس جمهور از انجمن ملی از پرستاران شاغل در دفتر بیضی رویداد تجلیل از پرستاران ملی بعد اضافه کرد که “من شنیده ام که آنها در حال لود کردن با لباسهای در حال حاضر.”

لباسهای تنها استثنا در ختم این پروژه Airbridge برنامه چرا که به عنوان خلاصه نشست یادداشت وجود دارد “زمان بحرانی کمبود.” شرکت کنندگان در این جلسه با توجه به خلاصه شامل FEMA مدیر پیت Gaynor, Adm. برت Giroir که با این نسخهها کار در نیروی کار از پست خود در HHS گروه و اعضای ریاست امنیت ملی شورای کارکنان بودند که وصله در توسط ویدئو کنفرانس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی