جک دورسی می گوید توییتر و میدان را افتخار Juneteenth — ژوئن 19 — به عنوان یک شرکت تعطیلات

توییتر مدیر عامل و بنیانگذار شرکت جک دورسی حرکات در حالی که در تعامل با دانش آموزان در انستیتو تکنولوژی هند (IIT) در دهلی نو در نوامبر 12, 2018.

پراکاش سینگ | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جک دورسی مدیر عامل توییتر و میدان توییتی که روز سه شنبه هر دو شرکت را افتخار Juneteenth به عنوان یک شرکت تعطیلات این تلاش ها در میان tech رهبران برای حمایت و افتخار فرهنگ سیاه پوستان.

Juneteenth که در جشن ژوئن 19 روز بسیاری از آفریقایی-آمریکایی خود را جشن رهایی از بردگی در ایالات متحده آمریکا در آن تاریخ در سال 1865 Union, General Gordon گرنجر خواندن رهایی اعلام به آفریقایی-آمریکایی است.

توییتر و میدان را به افتخار تعطیلات هر سال حرکت رو به جلو دورسی گفت.

دورسی تصمیم به Juneteenth یک شرکت تعطیلات می آید به عنوان شرکت های با تکنولوژی صدای حمایت خود را به صورت سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات نژادی عدالت پس از مرگ جورج فلوید. برخی از شرکت ها در تکنولوژی نیز اعلام کرد کمک های مالی به سازمان های کار بر روی نژادی عدالت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme