یک کارگر مونتاژ موتور کامیون خنک کننده قطعات ماژول در MAHLE Behr Charleston, Inc. بخش خودرو تسهیلات در چارلستون کارولینای جنوبی, مارس 20 سال 2018 است.

لوقا Sharrett | بلومبرگ | گتی ایماژ

ایالات متحده خودکار تامین کننده صنعت با چالش رو به رو می زنیم به این سال کاهش فروش و سرمایه گذاری در فن آوری های نوظهور مانند تمام برقی و خودروهای. سپس coronavirus همه گیر آمار تبدیل وضعیت دشوار به وخیم یکی برای برخی از شرکت ها.

بر خلاف عمده خودروسازان که میلیاردها دلار پول نقد در دسترس بسیاری از تامین کنندگان آماده نیست برای چنین شدید و رکود در اقتصاد است. هفته آینده به خودروسازان تلاش برای بازگشایی و سطح شیب دار تا ایالات متحده کارخانه خواهد بود بار تلاش برای تامین کنندگان به خصوص کوچک تا متوسط شرکت.

جولی Fream مدیر عامل و رئیس اصلی تامین کننده تجهیزات انجمن گروه تجارت به نمایندگی از صدها خودرو, تامین کنندگان گفت: این صنعت نیاز هجوم حدود 20 میلیارد دلار به 25 میلیارد دلار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای جلوگیری از مسائل گسترده از جمله ورشکستگی.

“ما نیاز به نقدینگی به خودرو تامین کننده جامعه بسیار به سرعت گفت:” CNBC. “هیچ چیز وجود دارد در آینده در حال حاضر و در بسیاری بیرون رفتن از نظر پول و ما نیاز به کمک به آنها را در حال حاضر.”

خودرو تامین کنندگان Fream گفت: “در یک زمان فوق العاده ای از عدم قطعیت” در کوتاه مدت آنها به عنوان تلاش برای بازگشایی عملیات زیر Covid-19 خاموش شدن ناگهانی.

خودرو تامین کنندگان به طور معمول پرداخت می شود برای تکمیل کار در دوره مانند 30 و 60 یا 90 روز است. با اکثر کارخانه ها در حال پایین از ماه مارس تولید کنندگان در حال حاضر دریافت کمی به هیچ درآمد به عنوان آنها راه اندازی مجدد تولید است که می تواند یک سرمایه بر روند.

“هنگامی که آنها شروع به از سرگیری عملیات پول نقد در حال رفتن به ناپدید می شوند خیلی سریع گفت:” فرد Hubacker یک شریک مدیریت از شرکت مشاوره کانوی مکنزی. “ما نمی شود شگفت زده برای دیدن برخی از ورشکستگی در تمام لایه سطح است.”

خودرو تامین کنندگان طبقه بندی در ردیف. ردیف 1 تامین کننده از جمله آمریکا و محور و تولید رابرت بوش و قاره ای به طور معمول بزرگترین و عرضه مستقیم به خودروسازان. ردیف های پایین تر ارائه به بالاتر ردیف و می تواند به طور قابل توجهی در محدوده اندازه از مادر و پاپ مغازه ها به چند یا چند میلیارد دلاری شرکت های بزرگ که ممکن است به طور انحصاری عرضه به خودرو.

S&P جهانی در گزارش ماه گذشته این احتمال به طور پیش فرض به صورت خودکار تامین کنندگان قطعات شروع به پریدن کرد در ماه آوریل منجر به انتظارات از افزایش تحکیم و ورشکستگی.

مقدار فشار بر تولید کنندگان در مورد پول نقد در طول coronavirus همه گیر است که دو و نیم بار است که از رکود اقتصادی با توجه به “صفر درآمد وضعیت” با توجه به کریستین Dziczek معاون رئیس جمهور از صنعت بازار کار و اقتصاد در مرکز تحقیقات خودرو.

تلاش های لابی گری

بدون پول نقد مقامات می گویند برخی از تامین کنندگان تبدیل خواهد شد ورشکسته باعث ورشکستگی ادغام سرمایه گذاری مشترک و ادغام به احتمال زیاد توسط بزرگتر کنندگان برای کمک به نگه داشتن زنجیره تامین در حال اجرا است.

یک پیچ خوردگی در زنجیره تامین یکی از بزرگترین نگرانی ها برای خودروسازان شروع مجدد تولید خودرو در آمریکای شمالی است که توقیف از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“همه ما از تولید عملیات تولید تکیه بر سالم تامین کنندگان و توانایی خود را برای شروع است که واقعا مهم” فورد موتور افسر ارشد عامل جیم فارلی کرد و گفت: در طول این شرکت سالانه سهامداران نشست.

دایملر تایید جمعه خود مرسدس بنز گیاه در آلاباما که در میان ایالات متحده برای اولین بار کارخانه برای بازگشایی ماه گذشته را یک بار دیگر بیکار در هفته آینده به دلیل کمبود قطعات.

OESA با توجه به Fream کار با پدر و مادر خود را در گروه موتور و تجهیزات انجمن تولید کنندگان و سیاستمداران در تلاش برای به دست آوردن پول به صورت خودکار از تولید کنندگان از جمله بالقوه کنده کاری کردن پول از خیابان اصلی برنامه اعطای وام به طور خاص برای خودرو تامین کنندگان. چیزی شبیه به یک کوتاه مدت وام پل, او گفت:.

“در این نقطه و زمان آن را همه چیز در مورد پول نقد” Fream گفت. “این واقعا در مورد ساخت مطمئن شوید که شما جریان نقدی مورد نیاز به عنوان یک شرکت برای حفظ کسب و کار شما.”

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران رهبری مقامات در میشیگان در حال اصرار به خانه شامل شرکت های خودرو سازی به ویژه تامین کنندگان در هر آینده همه گیر طرح قانونی.

Rep. فرد آپتون R-Mich.

گتی ایماژ

“بعدی این بسته محرک اقتصادی نیاز به آدرس نه تنها خودرو مونتاژ مردمی اما خودرو, تامین کنندگان, کل زنجیره تامین” ایالات متحده هرزه فرد آپتون R-Mich. گفت: CNBC “Squawk Box” در اوایل این هفته. “این بسیار مهم تولید و صنعت است که آمریکا نیاز داشته باشند.”

قانونگذاران در نامه ذکر شده در صنعت خودرو اشتغال بیش از 10 میلیون آمریکایی به عنوان به خوبی به عنوان آن $953 میلیارد اقتصادی سالانه تاثیر به دلایل شامل بخش خودرو در آینده محرک تلاش.

جدید از 3 تریلیون coronavirus بسته است که خانه رهبران دموکرات طرح به تصویب روز جمعه به نظر نمی رسد به هر گونه برنامه های خاص برای صنعت خودرو است.

شرکت های کوچکتر بیشتر در معرض خطر

شرکت های بسیاری در خطر ورشکستگی هستند کوچک تا متوسط تولید کنندگان, مقامات گفت. این شرکت به عنوان بزرگ به عنوان 10,000 یا بیشتر کارکنان و درآمد کمتر از $750 میلیون.

Fream گفت: بسیاری از کوچک تامین کنندگان شد واجد شرایط برای دولت چک برنامه حفاظت از وام اما برخی از متوسط تولید کنندگان بیش از حد بزرگ برای واجد شرایط و لزوما دسترسی به خطوط اعتباری مانند بزرگترین تامین کنندگان

“از کارهای شرکت ما نیز بسیار نگران” او گفت: با استناد به این “خیلی زود به بگویید” چگونه بسیاری از شرکت های مضطرب خواهد شد نیاز به کمک و یا ورشکسته اند. “ما نمی دانیم که چه طرف تقاضا حجم در حال رفتن به و در عین حال بیرون آمدن از این است.”

کوچکترین تامین کنندگان با کمتر از 100 نفر از کارکنان را تشکیل می دهند در حدود 78 درصد از این کشور هزاران نفر از تامین کنندگان با توجه به مرکز تحقیقات خودرو.

Techniplas یک تولید کننده قطعات پلاستیکی در درجه اول برای خودرو و حمل و نقل صنایع برای ورشکستگی زمینه هفته گذشته است. این Nashotah ویسکانسین شرکت مبتنی بر استخدام بیش از 700 نفر در زمان فصل 11 پرونده.

پیتر Smidt co-رئیس بازسازی افسر ذکر است که تعدادی از عوامل کمک به کاهش درآمد این شرکت و نقدینگی “نه دست کم از آن است Covid-19 بیماری همه گیر.”

Coronavirus همه گیر اضافه شده برای به چالش کشیدن بار برای خودرو و تامین کنندگان که بسیاری از آنها در تلاش بودند برای تغییر مدل های کسب و کار به سرمایه گذاری در زمینه های جدید برای تمام برقی و خودروهای.

تامین کنندگان موثر جولای 1, همچنین در صورت هزینه بیشتر به رعایت الزامات اضافی تحت USMCA معامله تجارت. اضافی کارکنان تدارکات و فن آوری مورد نیاز خواهد بود برای دیدار با الزامات مقامات می گویند.

“همه این اتفاق می افتد در بالای این فناوری تغییرات و خواسته های تجارت تغییرات و خواسته های, و من فکر می کنم ما هستید یا خواهید برای دیدن بیشتر مشارکت و سرمایه گذاری مشترک و کراوات یو پی اس …. و یا ترکیب و ادغام را که به دلیل solvencies,” Dziczek گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی