‘آن را به زشت,’ تحلیلگر می گوید که نرخ وام مسکن به طور ناگهانی سنبله در تکان دهنده شغل گزارش

چه خبر خوبی برای اقتصاد ایالات متحده است به طور ناگهانی خبر بد برای نرخ وام مسکن. یک دور بهتر از حد انتظار مارس گزارش اشتغال تنها به اضافه یک در حال رشد فروش در بازار اوراق قرضه هل دادن عملکرد به بالاترین سطح خود از مارس. نرخ وام مسکن آزادانه دنبال عملکرد 10 ساله خزانه داری.

نرخ در حال افزایش است, در این هفته پس از نشستن در اطراف یک رکورد کم برای دو هفته گذشته. جمعه متوسط وام مسکن خریدار ممکن است نرخ ثابت 30 ساله به اندازه یک چهارم نقطه بالاتر با توجه به متی گراهام اهسته بازمزمه ادا کردن وام مسکن اخبار روزانه اجرا می شود که روزانه به طور متوسط از وام دهندگان.

برای کسانی که با بالا ردیف اعتباری و مالی آنها ممکن است تنها یک هشتم از یک نقطه را افزایش می دهد اما برای کسانی که با نمرات پایین تر و پایین پرداخت پرش می تواند به عنوان بسیار به عنوان 0.375%.

“این رفتن به زشت” گفت: گراهام. “امروز اولین بار پس از Covid-19 واکنش بازار حل و فصل کردن در ماه مارس است که نرخ بهره واقعا دلیلی برای وحشت. تا اطلاع ثانوی این به نظر می رسد مانند پرتاب.”

این است که نه, البته, حرف آخر در بازار وام مسکن شده است که در یک نرخ غلتکی سوار coaster سوخت عظیم افزایش وام مسکن تخلفات یک در ابتدا گیج کننده و در معرض خطر قتل نجات دولت و به اندازه وام تعمیر و نگهداری سیستم. وام مسکن اوراق شده است روشن با قطعات بازنویسی به کمک کنندگان تعدادی از وام گیرندگان در تحمل برنامه های کوچک شدن است و شرکت های وام مسکن در یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام.

“ما پیش بینی می شد برای خزانه نرخ به آرامی افزایش می یابد در میان مدت اما برای نرخ وام مسکن به افزایش بیشتر به آرامی به گسترش بین وام مسکن و خزانه نرخ شده است غیر طبیعی گسترده ای گفت:” مایک Fratantoni اقتصاددان ارشد در وام مسکن بانکداران انجمن. “من انتظار وام دهندگان وام مسکن را با قیمت بیشتر به شدت به تشکیلات جدید بکار تجاری دوره دم کردن در پاسخ به حتی کمی بالاتر از نرخ وام مسکن.”

و فروش در بازار اوراق قرضه می تواند به راحتی به نوبه خود در اطراف برای هر تعداد از دلایل در نهایت متزلزل اقتصاد است. هیچ چیز خاصی در هر دو سلامت و یا بهبود اقتصادی جبهه و هر دو سهام و اوراق قرضه بازارهای دنبال آن است.

“گذشته وجود دارد نمونه هایی است که باید نگاه به طور مشابه ترسناک برای نرخ که به پایان رسید تا بودن متعادل تر. همه ما باید در چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر” اضافه شده گراهام. “چیزهایی که می توانید تغییر دهید اما تا زمانی که و مگر اینکه آنها شما باید برای درمان در هفته گذشته به پایین ترین نرخ پایین در بازار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme