نیروی دریایی ایتالیا را Alpino FREMM ناوچه.

آماندا Macias/CNBC

واشنگتن — ایتالیایی shipbuilder Fincantieri دریایی اعطا شده است 5.5 میلیارد دلار به توسعه نیروی دریایی ایالات متحده جدیدترین کلاس از کشتی های جنگی.

قرارداد هفته گذشته اعلام کرد که برای طراحی و ساخت منجر ناوچه با گزینه ای برای خرید و نه بیشتر. اگر نیروی دریایی ایالات متحده اعمال تمام گزینه های در قرارداد تحویل 10 کشتی تحویل داده می شود در اواسط 2030s.

پنتاگون تخمین زده می شود اولین کشتی هزینه $1.2 میلیارد دلار است. نه پس از آن کشتی ها خواهد هزینه تا حدود 781 میلیون دلار در سال 2018 ثابت دلار, مقامات نیروی دریایی گفت: در تماس با خبرنگاران.

یک نمای خارجی از ایتالیا کشتی Alpino.

آماندا Macias | CNBC

ایتالیایی Fregata تفاوت در الگوي چند Missione یا FREMM است چند ماموریت جنگی بود که یکی از پنج رقیب برای سودآور نیروی دریایی ایالات متحده قرارداد.

در فوریه 2018, نیروی دریایی ایالات متحده اعطا 15 میلیون دلار طراحی قرارداد به Fincantieri دریایی, General Dynamics, داخل حمام آهن با این نسخهها کار هانتینگتون Ingalls, Austal و لاکهید مارتین. رقابت باریک به Fincantieri Huntington Ingalls, Austal و یک سرمایه گذاری مشترک میان جنرال دینامیک و اسپانیایی shipbuilder Navantia.

یک نگاه در داخل

CNBC صرف یک روز در کشتی نیروی دریایی ایتالیا را Fincantieri-ساخته شده Alpino کشتی در سال 2018 در حالی که این کشتی تور سواحل شرق ایالات متحده. این دیدار برگزار شد به معرفی این کشتی به نیروی دریایی ایالات متحده رهبری ملوانان و قانونگذاران.

تور آغاز شد و با خلاصه ای از نزدیک به 550 فوت کشتی خدمه آن قابلیت ها و اسپرسو از یکی از ماشین های مختلف روی عرشه کشتی.

اسپرسو روی عرشه کشتی ایتالیایی Alpino کشتی جنگی.

آماندا Macias | CNBC

“من را نشان داد کشتی به برخی از آمریکایی ملوانان و آنها به من گفتند که این کشتی از آینده است. من تا به حال یک زمان سخت اعتقاد داشتند که چون من از یک شهر ایتالیایی و ما نیروی دریایی است که به عنوان بزرگ به عنوان نیروی دریایی ایالات متحده” ماریو Olivieri یک دریانورد ایتالیایی اختصاص داده شده به FREMM Alpino گفت CNBC روی عرشه کشتی.

“من افتخار من کشتی” Olivieri گفت: راه رفتن در امتداد کشتی قابل ملاحظه ای گسترده معابر.

نمایی از یک گذرگاه در ایتالیایی ناوچه Alpino.

آماندا Macias/CNBC

ایتالیایی کشتی جنگی که می تواند اصلاح شود برای دیدار با نیروی دریایی ایالات متحده و مشخصات مورد نیاز قادر به انجام جنگ ضد زیردریایی نقطه-دفاع ضد هوایی, جنگ, جنگ الکترونیک و ضد سطح جنگ و عملیات ویژه, فرو کردن.

“این یک طرح ثابت شده عامل در دریا با هر دو ایتالیایی و فرانسوی نیروی دریایی. فرانسوی ها آن را گرفته و راه اندازی در مبارزه با” سخنگوی Fincantieri مرینت دریایی گفت: CNBC با اشاره به 2018 حملات تلافی جویانه در سوریه است.

هدف حملات انجام شده توسط ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و فرانسه بودند که با هدف از بین بردن سلاح های شیمیایی رژیم سوریه زیرساخت های روز پس از مظنون به حمله شیمیایی توسط نیروهای سوریه. در مارس 13, 2018, فرانسوی استفاده می شود یکی از آن Fincantieri-کشتی های ساخته شده با موفقیت راه اندازی نیروی دریایی, موشک های کروز در برابر سلاح های شیمیایی تولید سایت.

از روی پل کشتی ما نشان داده شده که چگونه موشک آغاز شد و در مارس اعتصاب. Fincantieri طراحی مجهز به 16 سلول عمودی راه اندازی سیستم و یا VLS برای برگزاری و شلیک موشک.

نمایی از کشتی Alpino 16-همراه عمودی راه اندازی سیستم که در آن موشک ها برگزار می شود و راه اندازی از.

آماندا Macias | CNBC

دیگر تسلیحات شامل دو Oto-بردا 76 میلی متر اسلحه دو سه لوله اژدر پرتابی به موقعیت هر دو پورت و سمت راست دو Oto-بردا 25mm مسلسل و دو NH-90 هلیکوپتر.

از لحاظ حمل بار با کشتی حمل می MU90 اژدر سطح به هوا موشک سطح به سطح موشک های ضد کشتی موشک و ضد زیردریایی و موشک و موشک بر روی هر یک از هلیکوپتر.

این کشتی که حامل یک سفت و سخت-بدنه بادی قایق سریع است که می تواند مستقر از یک کنترل درب و سطح شیب دار سیستم. این ویژگی بسیار مهم, طراحی, عنصر است که می تواند مورد استفاده برای عملیات های ویژه, فرو کردن ماموریت.

یک تفنگ دریایی در کشتی ایتالیایی کشتی جنگی نیروی دریایی Alpino.

آماندا Macias | CNBC

نیروی دریایی آمریکا کشتی با توجه به پنتاگون قرارداد خواهد بود ساخته شده در Fincantieri را مرینت دریایی کشتی سازی در مرینت ویسکانسین است که در حال حاضر باعث می شود نیروی دریایی ایالات متحده را کشتی رزمی ساحلی.

“هنگامی که ما شروع به این سفر تقریبا دو سال پیش بود با این باور که وجود دارد جایی برای ایده های جدید سیستم عامل جدید و شرکای تجاری جدید در حال حاضر با استعداد ایالات متحده در صنعت کشتی سازی” Fincantieri دریایی مدیر عامل گروه Dario دسته در بیانیه ای گفت.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی