‘این یک ترسناک دلسردکننده زمان’ — Coronavirus دهید آریزونا آبگرم صاحبان نزدیک به پایین

Jacy و ست Boyack بازگشایی خود آریزونا ماساژ اسپا در اوایل این ماه از همه گیر رانده تعطیلی. اما آنها بسته مرکبات, ماساژ, بازگشت پس از چهار روز با استناد به نگرانی های ایمنی از Covid-19 شیوع.

در مصاحبه روز شنبه در CNBC “ارز” Jacy Boyack گفت که حتی کار جلو میز او احساس نگران است.

“من یک ماساژ درمانگر. … من فکر کردم اگر من عصبی شده بود در محل کار, چگونه می توان انتظار داشت کارکنان من برای رفتن به یک 10-توسط-10 اتاق و واقعا در چنین بالا لمسی صنعت?'” او گفت:. “این یک ترسناک دلسردکننده و آن را بسیار راحت است.”

این Boyacks بازگشایی مرکبات ماساژ در ققنوس حومه Chandler, آریزونا در ماه ژوئن 4 و 7 ژوئن را آخرین روز از خدمات قبل از بسته شدن دوباره. ست Boyack به ذکر است که چشمه های معدنی و درمانگران ماساژ در آریزونا می تواند شروع خدمات در مه, اما آنها منتظر بازگشایی مرکبات به منظور دریافت احتیاطی مناسب در محل مانند افزایش بهداشت.

Jacy Boyack گفت: “تبادل” است که مرکبات مورد نیاز ماسک پوشیده می شود و در هر منطقه عمومی آبگرم اما که آنها اختیاری در طول ماساژ. او گفت که او معتقد است مشتریان را در ادامه به کتاب ماساژ به حال مرکبات به تصویب رسید سختگیرانه تر ماسک سیاست در طول ماساژ. اما او گفت: “من هنوز هم فکر می کنم با آریزونا موارد افزایش شما نه به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته. شما فقط در عرض چند اینچ از کسی. … آن را ترسناک برای مشتریان نیز هست.”

این Boyacks’ به طور داوطلبانه تصمیم به توقف عملیات ارائه می دهد بینش به ملاحظات صاحبان کسب و کار در سراسر ایالات متحده در حال وزن در طول یک بحران بهداشت عمومی است که در حال گسترش است در بعضی از نقاط.

مرکبات ماساژ در Chandler, آریزونا.

منبع: مرکبات, ماساژ

در زمان مرکبات’ بازگشایی موارد جديد Covid-19 و بستری شدن در بیمارستان مربوط به ویروس در آریزونا در حال حاضر در حال افزایش است. در پی تماس با CNBC ست Boyack گفت که تحقق میان به تصمیم خود را برای دوباره توقف عملیات. او گفت آنها در نظر گرفته شود که آیا به “بخشی از مشکل” با باز ماندن یا “بخشی از راه حل” با بستن.

آریزونا یکی از بسیاری از کشورهای در سراسر ایالات متحده در حال تجربه یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان پس از آرامش محدودیت در کسب و کار. در پاسخ فرمانداران در کشورهایی مانند تگزاس و فلوریدا نورد خود را بازگشایی برنامه سفارش میله به نزدیک است. کالیفرنیا زمان مشابه مراحل را برای برخی از دولت شهرستان.

و در روز دوشنبه فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اعلام کرد که دولت قصد دارد برای از سرگیری برخی از داخل سالن ناهار خوری چهار شنبه خواهد بود با تاخیر تا حدودی با استناد به افزایش موارد در سراسر ایالات متحده

ست Boyack گفت: برنامه های خود را برای چگونگی بازگشایی مرکبات ماساژ در طول بیماری همه گیر در حال نامشخص است. او اشاره کرد که خود را مالک شده معوق خود را اجاره اگر چه لوایح دیگر باقی می ماند. او همچنین با اشاره به نگرانی از کارکنان برخی از آنها ممکن است زندگی با اعضای خانواده و یا یک بیماری زمینه ای خود قرار می دهد که آنها را در معرض خطر بیشتری از بیماری شدید از Covid-19, او گفت:.

“ما احساس می کنیم می تواند غیر مسئولانه به باز کردن به عنوان موارد همچنان به افزایش,” او گفت, نشان می دهد که پایدار چشمگیر کاهش در موارد جدید خواهد بود لازم را برای آنها به بازگشایی شده است. “من هنوز فکر می کنم آن را یک, ترسناک, nerve-wracking زمان برای ما درمانگران و برای مشتریان بنابراین آنچه که به نظر می رسد مانند رفتن به جلو آن را به سختی می گویند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de