سرمایه گذاران بعدی با عملکرد بالا شرط باید در اقیانوس پایداری محققان می گویند

کارگران با استفاده از یک جرثقیل به زمین شیب خالص لادن با barramundi از یک قلم بر روی برداشت قایق در Kuhlbarra ماهی مزرعه که توسط Barramundi Asia Pte سواحل سنگاپور در روز سه شنبه 26 مه سال 2020 است. این غذا سنگاپور آژانس راه اندازی در سال گذشته برای نظارت بر ایمنی مواد غذایی و امنیت با هدف افزایش تولید داخلی به 30 درصد تا سال 2030 از کمتر از 10%.

لورن Ishak | بلومبرگ | گتی ایماژ

به عنوان جهان چنگ زدن با تغییر آب و هوا و رکود اقتصادی, تحقیقات جدید از موسسه منابع جهانی نشان می دهد که پایدار اقیانوس مبتنی بر سرمایه گذاری عملکرد منافع حداقل پنج برابر بیشتر از هزینه های.

بیش از 30 سال آینده, سرمایه گذاری 2 تریلیون دلار به $3.7 تریلیون دلار در سراسر جهان چندین پایدار اقیانوس مبتنی بر سیاست های مداخله خواهد تولید سود خالص از $8.2 تریلیون دلار 22.8 تریلیون بر اساس این گزارش به سفارش بالا سطح پنل به صورت پایدار اقیانوس, اقتصاد, پروژه 14 رهبران جهان و سازمان ملل متحد دبیرکل سازمان ملل برای اقیانوس.

این پژوهش با تمرکز بر سرمایه گذاری در چهار حوزه اصلی: افزایش تولید پایدار پروتئین از اقیانوس حفظ حرا زیستگاه افزایش بادی دریایی تولید و decarbonizing حمل و نقل بین المللی.

“هنگامی که ما فکر می کنم در مورد اقیانوس ما فکر می کنم در مورد تاثیر تغییرات آب و هوا بر اکوسیستم ها و زیستگاه های دریایی. ما فکر می کنم در مورد صید بی رویه [و] اقیانوس آلودگی” گفت: Manaswita Konar سرب اقیانوس اقتصاددان در WRI پایدار اقیانوس ابتکار و همکاری نویسنده این گزارش است.

“اما ما به ندرت فکر می کنم در مورد اقیانوس توانایی برای رسیدگی به این چالش ها را مورد رونق به اقتصاد,” او گفت:.

کشتی نشستن فراتر از Siloso ساحل در جزیره Sentosa در سنگاپور در دوشنبه 6 جولای سال 2020 است.

وی Leng | بلومبرگ | گتی ایماژ

اقیانوس-صنایع مرتبط مانند دریایی انرژی باد و ماهیگیری و حمل و نقل شامل حدود 3.5% به 7% جهانی تولید ناخالص داخلی ارزش انتظار می رود به دو سال 2030 با توجه به برآورد از WRI. اما coronavirus همه گیر به شدت تحت تاثیر شغل و خروجی از این بخش و تغییر آب و هوا صید بی رویه و آلودگی در حال از بین بردن اقیانوس توانایی حفظ این بخش.

“ما نیاز به متوقف کردن فکر کردن در مورد اقیانوس فقط به عنوان یک قربانی از تغییر آب و هوا و شروع به صحبت کردن بیشتر در مورد چگونه اقیانوس مبتنی بر راه حل می تواند کمک به رسیدن به بهبود اقتصادی پس از Covid و ساخت اقتصادی مقاومتی به سیستم” Konar گفت.

یک راه حل محققان نشان می دهد که سرمایه گذاری در اقیانوس مبتنی بر تولید مواد غذایی با بهبود شیلات و تولید آبزیان اقیانوس.

به عنوان جمعیت جهان رشد می کند, سرمایه گذاری در شیلات کمک خواهد کرد با ارائه رژیم غذایی سالم برای افراد بالای 30 سال آینده در حالی که جایگزینی انتشار کربن فشرده در زمین-بر اساس پروتئین مانند گوشت گاو و بره محققان ادعا. هر 1 دلار سرمایه گذاری در افزایش تولید پایدار منابع اقیانوس مبتنی بر پروتئین تخمین زده شده است که برای تولید 10 دلار در مزایای این گزارش گفت:.

راه حل دیگر این است که سرمایه گذاری در حرا که در باتلاق اکوسیستم به طور معمول واقع در مناطق استوایی است که برای اتصال آب شیرین و اقیانوسی اکوسیستم و حفاظت از مردم از افزایش سطح دریا و طوفان و جاری شدن سیل. هر 1 دلار سرمایه گذاری در حرا حفاظت و مرمت برآورد شده است به عملکرد سود از 3 $به گزارش.

“این مهم است که برای محافظت از حرا به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است — در اوایل سرمایه گذاری مهم است — برای جلوگیری از هزینه های بالا در آینده گفت:” هلن, دینگ, محیط زیست اقتصاددان در WRI را اقتصاد مرکز و همکاری نویسنده این گزارش است.

یک حرا کشت و زرع رشد می کند در کنار ساحل یک جزیره در فونافوتی atoll در نوامبر 26, 2019 در فونافوتی, تووالو. حرا مزارع در حال استفاده در تووالو برای محافظت از خط ساحلی از فرسایش و طوفان موج.

ماریو تاما | گتی ایماژ

مزارع بادی دریایی که در ادامه به گسترش در سراسر جهان هستند و بخش عمده فشار به برق در درجه اول از منابع تجدید پذیر.

در حالی که دریایی مزارع به طور کلی هزینه خیلی بیشتر از قدرت از توربین ها در زمین هیجان بیش بادی دریایی پروژه های رشد کرده در میان تغییرات آب و هوایی ترس و پیشرفت در تکنولوژی کمک کرده اند هزینه های پایین تر.

محققان ادعا می کنند که هر 1 دلار سرمایه گذاری در پوسته پوسته شدن جهانی بادی دریایی تولید تولید سود تخمین زده می شود در $2 به $17 بسته های مختلف و هزینه تولید. اما ارزش از بازگشت سرمایه گذاری خواهد شد به احتمال زیاد افزایش هزینه های بادی دریایی انرژی تولید پاییز با توجه به فن آوری بهبود یافته.

چالش دیگری در بخش انرژی است حمل و نقل بین المللی عمده دی اکسید کربن امیتر. این صنعت حدود 2.5 درصد از جهانی انتشار گازهای گلخانه ای و کل هزینه به decarbonize بخش تخمین زده شده است در $1.65 تریلیون دلار تا سال 2050.

محققان می گویند که هر 1 دلار سرمایه گذاری در decarbonizing حمل و نقل جهانی و کاهش انتشار کربن خالص به صفر برآورد شده است برای تولید یک بازگشت از $2 به $5.

“بازده در حال رفتن به طور قابل توجهی از نظر مزایای بهداشت و درمان ما از کاهش گازهای گلخانه ای” Konar گفت: از decarbonzing صنعت حمل و نقل. “این منافع را طولانی خواهد فراتر از 2050.”

این Nordergründe دریایی مزرعه باد در Weser خور.

سینا Schuldt | عکس داد | گتی ایماژ

در تمام این مناطق سرمایه گذاری محققان برآورد ارزش منافع با ارزیابی مانند بهداشت محیط زیست, و زیست محیطی مصرف آب و اقتصادی و عوامل اجتماعی است. این دسته از هزینه ها شامل ارزیابی مانند هزینه به کسب و کار دولت و خانواده ها.

“ما در حال رفتن را از طریق بحران مالی پس از Covid بنابراین وجود خواهد داشت و سوالات مطرح شده در مورد پیامدهای مالی این سرمایه گذاری” Konar گفت.

“اما ما باید اهداف توسعه پایدار و تعهدات است که ما باید برای رسیدن به, و همه این مداخلات به ما کمک خواهد کرد رسیدن به آن,” او اضافه شده است. “ما در حال آماده شدن برای چالش هایی که جهان را در آینده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر