اینتل Mobileye و فورد جوهر معامله در نسل بعدی رانندگی فناوری

فورد می گوید آن فعال درایو کمک به سیستم اجازه خواهد داد که برای عملی رانندگی رایگان در بیش از 100 ، 000 مایل از تقسیم بزرگراه در ایالات متحده و کانادا است.

فورد

فورد موتور به توافق رسیده است با Mobileye خودکار فن آوری شرکت تابعه از, اینتل, برای حمایت از نسل بعدی پیشرفته رانندگی و ایمنی در سراسر خودروساز جهانی محصول صف.

این معامله شامل فورد با استفاده از Mobileye را “EyeQ” دوربین مبتنی بر فن آوری تشخیص ویژگی های از قبیل جلو اخطار برخورد و وسیله نقلیه عابر پیاده و دوچرخه سوار تشخیص است. آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای فورد آینده عملی رانندگی رایگان سیستم.

جزئیات مالی این همکاری اعلام نشده است. خودروساز نمایش داده خواهد شد Mobileye نام سرگرمی صفحه نمایش از وسایل نقلیه به عنوان بخشی از معامله است.

فورد و Mobileye قبلا با هم کار کرده اند اما این اولین بار است که خودروساز متعهد به استفاده از شرکت های فناوری برای کل چرخه عمر از آن نسل بعدی ماشین ها و کامیون ها. که شامل وسایل نقلیه مانند فورد جدید توسن تمام برقی Mustang Mach-E متقاطع و نسل بعدی F-150 پیکاپ.

جدید 2021 توسن خانواده Suv ها شامل توسن دو درب توسن چهار درب و توسن ورزشی (چپ به راست).

فورد

دوربین مبتنی بر سیستم های فن آوری مانند Mobileye را حیاتی هستند برای فعال ویژگی های ایمنی برای جلوگیری از تصادفات و همچنین راننده-کمک به سیستم مانند تسلا خلبان اتوماتیک و جنرال موتورز سوپر کروز.

فورد در ماه گذشته اعلام کرد خود را عملی رانندگی رایگان سیستم به نام فعال راننده کمک کند. F-150 و موستانگ Mach-E خواهد بود در میان اولین وسایل نقلیه به فن آوری در سال 2021. توسن استفاده خواهد کرد Mobileye سیستم های اما نه ارائه دست آزاد رانندگی سیستم در راه اندازی با توجه به فورد است.

اسرائیل بر اساس Mobileye که اینتل خریداری برای $15.3 میلیارد دلار در سال 2017 در نظر گرفته شده است به یک رهبر در پیشرفته رانندگی فن آوری است. آن مشتری شامل 13 از 15 خودروسازان در جهان با توجه به شرکت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر