اینتل ارائه می دهد ناامید کننده Q3 درآمد هدایت آن را به عنوان تاخیر نسل بعدی تراشه های

اینتل سهام کاهش یافت و به اندازه 10 درصد در گسترش تجارت در روز پنج شنبه پس از شرکت در گزارش بهتر از حد انتظار درآمد سه ماهه دوم و گفت: نسل بعدی تراشه خواهد آمد بعد از آن انتظار داشتند.

در اینجا این است که چگونه این شرکت انجام:

  • درآمد: $1.23 هر سهم تنظیم در مقابل دلار 1.11 هر سهم به عنوان انتظار می رود توسط تحلیلگران با توجه به Refinitiv.
  • درآمد: $19.73 میلیارد دلار در مقابل دلار 18.55 میلیارد دلار به عنوان انتظار می رود توسط تحلیلگران با توجه به Refinitiv.

با توجه به راهنمایی های اینتل به نام به 1.10 دلار رسید درآمد هر سهم بر اساس تنظیم و $18.2 میلیارد دلار درآمد مالی خود را برای سه ماهه سوم. تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv انتظار داشتند $1.14 در تعدیل سود هر سهم در $17.90 میلیارد دلار در سال درآمد.

یک ربع پیش اینتل تصمیم به دادن تمام سال هدایت, اما در روز پنج شنبه اعلام پیش بینی جدید برای سال کامل. در حال حاضر آن را می بیند $4.85 در تعدیل سود هر سهم و 75 میلیارد دلار در درآمد — دلالت 4 درصد رشد در مقایسه با $5 در تعدیل سود هر سهم و $73.5 میلیارد دلار در سال درآمد اعلام کرد در ماه ژانویه است. اجماع در میان تحلیلگران نظرسنجی توسط Refinitiv $بود 4.81 در تعدیل درآمد هر سهم و درآمد حاصل از $73.86 میلیارد دلار است.

این شرکت اعلام کرد تاخیر به انتشار تراشه های ورزشی کوچک 7-نانو ترانزیستور برای عملکرد عالی آن را به عنوان به دنبال گرفتن با AMD که در حال حاضر دارای 7 نانومتری محصولات در دسترس است. اینتل کشف یک موضوع در 7 نانومتری فرآیند تولید که باعث کاهش بازده بی عیب و نقص تراشه. سال گذشته اینتل مدیران گفت: 7 نانومتری تراشه خواهد راه اندازی در سال 2021 و آمد که پس از یک تاخیر اینتل 10 نانومتری محصولات. در حال حاضر شرکت ramping تا تولید 10 نانومتری تراشه برای دیدار با تقاضا برای این محصولات به جای محصولات.

“شرکت 7nm مبتنی بر CPU محصول زمان تغییر حدود شش ماه نسبت به قبل از انتظارات” این شرکت در بیانیه ای گفت. “اولیه راننده عملکرد اینتل 7nm روند که بر اساس داده های اخیر در حال حاضر روند حدود 12 ماه پشت شرکت داخلی هدف است.”

اینتل در حال حاضر برنامه ای برای ساختن آن اول 7 نانومتری تراشه محموله در اواخر سال 2022 و یا اوایل سال 2023 مدیر عامل شرکت باب قو گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران در روز پنج شنبه.

“ما همچنان به سرمایه گذاری در آینده ما فرایند نقشه راه تکنولوژی اما ما خواهد شد عملی و عینی در استقرار تکنولوژی فرآیند ارائه می شود که بیشتر قابل پیش بینی و عملکرد را برای مشتریان خود باشد که بر روی روند ما خارجی, ریخته گری فرآیند و یا ترکیبی از هر دو” سوان گفت.

AMD سهام افزایش یافت 8% پس از ساعت ها زیر اینتل اعلام.

مبارزه برای خارج کردن تراشه های رقابتی می آید پس از اینتل زد به مسائل مربوط به عرضه است که به نوبه خود تحت تاثیر سازندگان دستگاه مانند Dell و HP.

اینتل درآمد افزایش 20 ٪ در سال بیش از سال به صورت سه ماهه به پایان رسید که در تاریخ 27 ژوئن در مقایسه با 23 درصد رشد یک ربع زودتر اینتل گفت.

اینتل بالا واحد کسب و کار مشتری محاسبات گروه است که باعث می شود تراشه های رایانه ای تحویل $9.50 میلیارد دلار درآمد در سه ماهه رشد 7 درصد به صورت سالانه و با شکوه FactSet اجماع برآورد $9.10 میلیارد دلار است. صنعت گروه تحقیقاتی گارتنر تخمین زده است که در سه ماهه دوم کامپیوتر محموله بازگشت به سال بیش از سال رشد در سه ماهه پس از کاهش در سه ماهه اول در ارتباط با این بیماری همه گیر.

این مرکز داده که تمرکز بر روی تراشه برای ارائه دهندگان ابر و سرور سازندگان کمک $7.12 میلیارد دلار درآمد تا 43 درصد و بالاتر از $6.61 میلیارد FactSet اجماع.

غیر فرار حافظه راه حل های گروه تا به حال $1.66 میلیارد دلار در سال درآمد, نمایندگی 76 درصد رشد و در آینده بالاتر از $1.29 میلیارد اجماع.

در سه ماهه اینتل اعلام کرد که 900 میلیون دلار کسب تحرک اندازی Moovit و 150 میلیون دلار فروش خانه خود دروازه پلت فرم کسب و کار به MaxLinear. آن را نیز معرفی تراشه های جدید برای بازی رایانه های شخصی و لپ تاپ.

قبل از انبار حرکت اینتل سهام افزایش یافته بود در حدود 1 ٪ از زمان آغاز سال, در حالی که S&P 500 مسطح بود.

تصحیح: در این مقاله در ابتدا شامل اینتل در سه ماهه سود هر سهم جای تعدیل سود هر سهم.

تماشا کنید: اجواتر تحلیلگر تحقیقات می گوید اینتل خواهد بود رقابتی تر از AMD در سال 2021

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme