اینتل حاشیه ناخالص کاهش به پایین ترین سطح از سال 2009 به عنوان محصول تاخیر ادامه

مدیر عامل شرکت اینتل رابرت “باب” قو اعلام کرد این شرکت را ببر دریاچه تراشه در نمایشگاه فناوری CES.

Christoph Dernbach | عکس داد | گتی ایماژ

اینتل هشدار داد سرمایه گذاران در ماه آوریل که در آن حاشیه ناخالص خواهد شیب قابل توجهی در سه ماهه دوم به عنوان chipmaker آماده برای راه اندازی یک پردازنده سریعتر. اما این شرکت هنوز هم از دست رفته و پیش بینی خود را برای Q2, گزارش, آن کمترین حاشیه در 11 سال است.

اینتل روز پنجشنبه گفت که آن حاشیه ناخالص و یا درصدی از درآمد به سمت چپ بعد از کم کردن هزینه کالاهای فروخته شده کاهش یافته است به 53.3% در این دوره از 59.8 درصد سال قبل است. سود متریک نشده غوطه ور این پایین ترین سطح از سه ماهه دوم سال 2009 زمانی که حاشیه آن شد 51%.

این شرکت انتظار داشتند آن حاشیه ناخالص که به مدت طولانی ماند در حدود 60% به در آمده 56 درصد برای سه ماهه دوم. توضیح ارائه شده در آوریل بود که اینتل خواهد بود دنده به انتشار 10 نانومتری تراشه برای لپ تاپ با کد نام “ببر دریاچه” در سه ماهه سوم. به آن اضافه اینتل گفت که آن را در حال حاضر تحت فشار قرار دادند حمایت داخلی راه اندازی 7 نانومتری تراشه شش ماه قرار دادن آن 12 ماه در پشت آن هدف اصلی برای به اصطلاح عملکرد که اقدامات محصول با کیفیت.

بالا رقیب AMD در ضمن فروش 7 نانومتری تراشه برای رایانه های شخصی و بازی های واحد.

“آنها با داشتن قابل توجهی عملکرد مسائل مربوط به” روبن روی یک تحلیلگر در شرکت معیار نوشت: در یک ایمیل در مورد اینتل حاشیه. “کاملا منفی برای INTC یکی دیگر از پتانسیل های مثبت برای AMD.” Roy نگه دارید امتیاز در هر دو سهام.

AMD سهام تا 30 درصد در این سال به عنوان پنج شنبه را در حالی که Intel به دست آورده کمتر از 1%.

این روند ادامه داشت پس از ساعت ها با AMD پریدن بیش از 7 درصد و اینتل انداختن بیش از 10 درصد پس از شرکت با ارائه ضعیف تر از حد انتظار پیش بینی برای سه ماهه سوم.

اینتل CFO جورج دیویس اذعان کرد در کنفرانس تلفنی با تحلیلگران که حاشیه ناخالص بود و کمی کمتر از حد انتظارات. او نسبت به بخشی از ناامیدی به “سریع تر جذب ما 5G ASIC محصولات که حاشیه-dilutive نسبت به شرکت متوسط است.”

دیویس گفت: این شرکت همچنین در زمان 3 درصد آمار را به خود حاشیه ناخالص آن را به عنوان آماده به رول از ببر دریاچه را تشکیل می دهند و برای برخی از این بعد در سال است. او گفت: حاشیه شرکت برای سال سقوط خواهد کرد 2 درصد از 2019 زمانی که آن را آمد در 58.8%.

— CNBC اردن Novet کمک به این گزارش.

تماشا کنید: اینتل ضربان EPS $1.23 تنظیم v. $1.11 برآورد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme